Неправдиша• 09 марта 2014
Кто то знает развивающие курсы для детей 2-3х лет в Киеве Теремки 1
сЛАдКОежКА• 09 марта 2014
Так. В садочку № 119 (Барвінок), як кажуть Теремківці - синій, та у школі 286 є чудові та з гуманними цінами заняття на будь який смак і для будь якого віку. Є також, по вул. Заболотного приватний заклад раннього розвитку Ерудит. Дорого і нічого особливого. Ми ходимо в садочку на танці: місяць - 100грн. заннятт два рази в тиждень о 17.00. Малій 3.4, 20хв. вистачає.
сЛАдКОежКА• 09 марта 2014
Забула дописати, а в Ерудиті 1-не заняття з танців 150грн. Там мені не сподобалося. Воно не вартує тих грошей.