Пугачиха• 08 января 2025
Загинув Володимир Раков - переможець танцюють всі
Памʼятаєте його ? Так шкода , загинув в бою (((
Наполеон Бонапарт• 08 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Я в шоке. Хотя. Недавно зеля говорил о плане перемоги, все, тишина. И не говорите что это не договорная война. А тем временем сегодня в Запорожье 13 погибших. Когда этот ужас закончится?!
За нинішнього розвитку подій, років п´ять-сім.
Значно цікавіше, чим саме війна закінчиться?
Відповідь ’ой, та вже все одно’ помилкова апріорі
Наполеон Бонапарт• 08 января 2025
Ответ дляКнопус
пусть 73% шуруют за свою бубочку. Кстати, такого же мнения и сослуживцы мужа
Багато хто давно виїхав і ніколи не повернеться
Птица секретарь• 08 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Страшно что будет от Украины. Как мы можем ещё столько пережить войну когда уже сейчас на фронте очень сложно все? Я в шоке. А такие были надежды на трампа.
Розумна Губка• 08 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Ну ви даєте… а якби Раков вдома сидів, а загинув Кот, вам би підійшло? Що ви несете? Шкода всіх…
Особливо Кота.За якого вмирають інші.
Розумна Губка• 08 января 2025
Ответ дляПугачиха
Удалено администрацией...
Тикать навчились,з окопа пишете?Оно?
Яка гидота з вас пре.
Розумна Губка• 08 января 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
это ужасно
Нельзя таких талантливых людей на передовую.
Он гениально танцевал. Надо беречь генофонд. Есть же тыловые части.
Пусть бы с концертами ездил на фронт, как многие.
Очень жалко парня
Вже почалиберегти.95 квартал он.Культурні фронти.
Наполеон Бонапарт• 08 января 2025
Ответ дляДобра всем!
Им понятно, а люди? Неужели реально всё настолько покорные?
Так, люди дуже роз´єднані і залякані. Багато хто не хоче воювати, бояться, але ’якщо дадуть повістку, я піду’.
Спішу - перекидаюсь• 08 января 2025
Ответ дляРозумна Губка
это верные партийцы, а не таланты
Нашли в капусте• 08 января 2025
Ответ дляИщу-брожу
Після захлплення країни талановитих розстріляють одниз із перших.
Талановитий син такий же важливий для матері як і не талановитий.
Мобілізація має бути споаведливою і для всіх. Неважливо, ти Ткач, чи танцюрист, чи міністр. 1,5 року на війні мають відбути усі .
Мають усі, включаючи вас, я так розумію?
Розумна Губка• 08 января 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
это верные партийцы, а не таланты
З імунітетом від ТЦК.Рила вже в телік не влазять.
Наполеон Бонапарт• 08 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Для Трампа війна в Україні не є чимось надзвичайно важливим та значущим, американські солдати тут не гинуть. Загалом, вона йому якось особливо і не заважає. Партнери не хочуть, щоб військовий потеціал України, у тому числі й мобілізаційний, дістався рф. Інші варіанти цілком прийнятні.
Латексне альтер ЕГО• 08 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
І чим же закінчиться?
Наполеон Бонапарт• 08 января 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
І чим же закінчиться?
Для мене тижневим баном у разі розгорнутої відповіді.
Латексне альтер ЕГО• 08 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
За правду можно и пострадать
Наполеон Бонапарт• 08 января 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
За правду можно и пострадать
У мене великий досвід у цьому питанні :)
Давно без алко• 08 января 2025
Ответ дляИщу-брожу
Удалено администрацией...
Он воно шо женя кот винуватий
Латексне альтер ЕГО• 08 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
РФ,мабуть,теж не дуже хоче той військовий потенціал для себе зберегти.Молотить щосили по ньому.Словом, да не доставайся же ты никому.
Розумна Губка• 08 января 2025
Ответ дляДавно без алко
Он воно шо женя кот винуватий
Хитрожопий.За нього воюють наші.Ті,що раніше туди пішли.
Коти будуть вчитися і жити своє краще життя.
Наполеон Бонапарт• 08 января 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
За рахунок різниці у вагових категоріях вони можуть робити все, що завгодно, включаючи лобове протистояння. Далі тему розвивати не хочу.
Давно без алко• 08 января 2025
Ответ дляРозумна Губка
А чому за нього?
воюють за себе, бо в людей свої амбіції, погляди, бажання. В нього інші бажання.
СКИБИДЫШь• 08 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
У другій воювали сини маршалів та генералів. Обидва сини Сталіна воювали, до речі, причому не на папері. Нинішня війна не має для нашої верхівки екзистенційного значення, у всіх є запасні аеродроми та величезні суми в офшорах.
Нічого, їх діти будуть відповідати за те,що роблять їх батьки
Янгол в камуфляжі• 08 января 2025
Ответ дляРозумна Губка
Бляха, як можна не розуміти, шо винуватий не Женя/Вася/Коля/Толя, який вчиться на аспірантурі,а створена система, яка з якихось хрєнів дає можливість аспірантам, батькам трьох дітей, заброньованим циркачам законно не йти на фронт, а реальних хворих і інвалідів визнають годними і вперед.
А цю систему створила і підтримує зелена влада, а не Женя/Коля/Вася і т.д.
Янгол в камуфляжі• 08 января 2025
Той Женя законно вчиться на аспірантурі? Ну і все, значить ЗАКОННО має право не йти на фронт.
Але у обдарованих претензій до от такого закону нема, а до Жені, який діє по ЗАКОНУ претензії є.
У Вас там як логічні ланцюжки в башкі, геть розлізлися в різні сторони?
Добра всем!• 08 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
И все молчат...
Наполеон Бонапарт• 08 января 2025
Ответ дляДобра всем!
И все молчат...
Вони діють за наказом влади та на користь влади. Нині у них карт-бланш майже на все. Якщо ситуація погіршиться, слово ’майже’ можна буде закреслити.