Козачка• 08 января в 21:23

Мене нудить від цієї реальності....

Це якийсь треш. Життя в телефонах. Зараз все в телефонах. Без телефона ти ніщо. Загубив, поламався, все. Ти вибитий з колії. Я в Німеччині, Дойчланд тікет, який глючить у людей. Все ти нікуди не доїхав, нікуди не добрався.
Потім. Спочатку корона, війна , вже новий метавірус, що далі?
Телефон зашиють в руку, щоб зручніше було. Мене напрягаж це все!!! Хочу на безлюдний острів!!!
Ми колись зможемо нормально жити?
Ворожу на каві• 08 января в 21:24
Не драматизируйте
Єдина Країна• 08 января в 21:24
Мир уже никогда не будет прежним...
Ворожу на каві• 08 января в 21:25
И метавирус не новый, уже это опровергли
Гола з конопель• 08 января в 21:25
Деньги есть? Едьте )
КохайтесьЧорнобровi• 08 января в 21:25
Їдьте. Хто вам забороняє? Телефон?
So_so• 08 января в 21:25
Это у Вас истощилась немного нервная система. Вирус пройдет, тикет отвиснет, все поедут куда им надо.
Постарайтесь добыть себе немного положительных эмоций. Например, Вы сегодня не в Запорожье, цените это.
автор Козачка • 08 января в 21:25
Я сьогодні думала. Як класно було без месенджеріа, без телеграма.
До війни в мене був тільки вайбер. На початку війни прийшлось телеграм зробить бо ці групи. Куди уходить мій час, на що. він витрачається?
Вже не буде як раніше?
Наполеон Бонапарт• 08 января в 21:25
Та меня тоже эти камеры и люди с телефонами в руках бесят.
ГугелП@лАмался• 08 января в 21:25
Ахахаха
бибизяна• 08 января в 21:25
В каждом времени есть свои недостатки. Представьте как жилось без антибиотиков и анестезии, без канализации и т.д. А войны были и будут все время.
Наполеон Бонапарт• 08 января в 21:26
Ответ дляКозачка
Вже не буде як раніше?
Вот если б была машина времени, да куда-то в середину 20 века уехать отдохнуть)
ГугелП@лАмался• 08 января в 21:26
Все буде простіше, мікро чіп або на но чіп в голову і все)))
Наполеон Бонапарт• 08 января в 21:26
Ответ дляГугелП@лАмался
Фу
Ищу Аленя• 08 января в 21:27
Я в суботу залишила телефон в таксі...згадала, коли таксист рощвертався і стою така в розпачі, і починаю підходити до посторонніх людей щоб подзвонити чоловікові, з цим телефоном я,була 4 роки, сльози на очах, але дякую таксисту Уклон телефон повернули мені,але в душі була вже пустота, наче частинку себе втратила.
Іллюха Перчик• 08 января в 21:27
Схоже ви розумна людина,якщо все це змогли побачити і якщо від цього всього вас стало нудити.Я живу зараз в Україні і впринципі тут я можу обходитись без телефона запросто.І Слава Богу.А ще,я теж подумував про те що б кудись втекти від цієї сраної цивілізації і від цих нових технологій та сраних вірусів.В нас вже теж починають ходити в масках.
Сірничок• 08 января в 21:27
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Как все любят романтизировать прошлые века..Без стиралок, без прокладок, без благ цивилизации
Капитошечка• 08 января в 21:27
Падаждите, щас трамп с илоной дорвутся до власти и будет всей планете пипец
автор Козачка • 08 января в 21:27
Ответ дляНаполеон Бонапарт
І діти в телефонах. Нічого не можна зробити щоб дитина там не сиділа. Дитину ми до 8 років продержали без гаджета. Далі здалися, бо ці подачі кожного дня. У всіх є а в нього нема
Ухахайкина• 08 января в 21:28
Вам то в Германии жаловаться. Вы ж живёте как у бога за пазухой, без войны, слез, переживаний.
Ниже тема брата ищут, а у вас какой то телефон
ГугелП@лАмался• 08 января в 21:28
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Фу
Та не фууукайте))) це вже є
Наполеон Бонапарт• 08 января в 21:28
Ответ длябибизяна
Самое лучшее время в плане технологий это 50е+ годы 20 века. Уже не было эпидемий, и медицина на удовлетворительном уровне была.
Іллюха Перчик• 08 января в 21:28
Ответ дляКозачка
Вже не буде як раніше?
Я живу без жодних месенджерів в Україні і не читаю ніяких новин тільки іноді на Українській правді.
Оновлена версія• 08 января в 21:28
І тільки смерть розлучить вас...
Вишня на торті• 08 января в 21:28
Сходите к Хаусарцту, попросите рецепт на успокоительное
verschwommenheit• 08 января в 21:29
Удалено администрацией...
Нервогенератор• 08 января в 21:29
Ответ дляКозачка
Вже не буде як раніше?
Вы можете просто выкинуть свой смартфон.
В Германии на пособии ?
Наполеон Бонапарт• 08 января в 21:29
Ответ дляИщу Аленя
Тю, позвонить таксисту. Мне всегда он звонит и его номер служба такси присылает.
ГугелП@лАмался• 08 января в 21:29
Ответ дляКапитошечка
Та он уже был, как-то конец не наступил🥵
бибизяна• 08 января в 21:29
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Примерно в это время узнали о СПИДе.
ГугелП@лАмался• 08 января в 21:30
Ответ дляКозачка
Вже не буде як раніше?
😂😂😂😂😂😂, ржака