Козачка• 08 января 2025
Мене нудить від цієї реальності....
Це якийсь треш. Життя в телефонах. Зараз все в телефонах. Без телефона ти ніщо. Загубив, поламався, все. Ти вибитий з колії. Я в Німеччині, Дойчланд тікет, який глючить у людей. Все ти нікуди не доїхав, нікуди не добрався.
Потім. Спочатку корона, війна , вже новий метавірус, що далі?
Телефон зашиють в руку, щоб зручніше було. Мене напрягаж це все!!! Хочу на безлюдний острів!!!
Ми колись зможемо нормально жити?
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляВишня на торті
Сходите к Хаусарцту, попросите рецепт на успокоительное
А чому?Для розумної людини,поїхати на острів,подалі від цієї такзваної демократичної цивілізації,єдиний вихід дожити нормально.Я теж думаю втікати на острів.
Капитошечка• 08 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Та он уже был, как-то конец не наступил🥵
То у него илоны рядом не было да и молодой был неопытный
Вишня на торті• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Да никого ж в Германии силой не удерживают
ГугелП@лАмался• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Схоже ви розумна людина,якщо все це змогли побачити і якщо від цього всього вас стало нудити.Я живу зараз в Україні і впринципі тут я можу обходитись без телефона запросто.І Слава Богу.А ще,я теж подумував про те що б кудись втекти від цієї сраної цивілізації і від цих нових технологій та сраних вірусів.В нас вже теж починають ходити в масках.
Як там підштаніки? Не жмуть?
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Як там підштаніки? Не жмуть?
Ні,нормально.Комфорт.Тепло.
Сірничок• 08 января 2025
Автор, меня бесят именно тупые люди, а не телефоны. Люди которые настолько двинулись, что застряли в тик токе, и каждый пердёж фотографируют. В целом телефон и интернет это отлично, можно открыть букинг и поехать в любую точку мира, при наличии денег конечно. Можно смотреть обзоры, чтобы не заблудиться в чужой стране. Можно работать не выходя из дома. Можно общаться с людьми из разных стран. Что тут плохого? Дело не в телефонах, а людях, дали обезьянам гранату...
Борисфенка• 08 января 2025
Месенджери і соцмережі повидаляйте. Дойчетікет можна отримати пластиком в касах ДойчеБану.
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляВишня на торті
Зараз ця херня по всьому Світі відбувається.Хочуть ввести планету в хаос.
ГугелП@лАмался• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ні,нормально.Комфорт.Тепло.
Не продуло?) а то знаєте мало шо там…
Козачка
• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Чи є ще свободні острови без всевилящого ока?
Сірничок• 08 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Тю, позвонить таксисту. Мне всегда он звонит и его номер служба такси присылает.
Я думала такси по телефону только в каменном веке вызывали, я пользуюсь только приложениями, никто не звонит
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Не продуло?) а то знаєте мало шо там…
Ні ні,все гаразд.Дякую за турботу.
ГугелП@лАмался• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Після хаосу наступає стабільність, думайте про це
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляКозачка
Думаю що можна знайти острів,куди не добралася демотрахія ой я хотів сказати демократія і ’велика’ цивілізація.
Наполеон Бонапарт• 08 января 2025
Ответ дляСірничок
Как все любят романтизировать прошлые века..Без стиралок, без прокладок, без благ цивилизации
Вот я сейчас так и живу. Прокладка одна многоразовая, стираю давно в тазике.
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Знаю,але ви маєте зрозуміти що доведеться пережити.
ГугелП@лАмался• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
І що? Нас не зачепить, не думайте про це
Наполеон Бонапарт• 08 января 2025
Ответ дляКапитошечка
Кто такая Илона?
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляКозачка
Мене завжди дивували ті виродки,які приїжджають в дикі племена,які не знали цієї сраної цивілізації і дають тим щасливим людям,одежу і телефони та ще багато якого різного лайна.А тим племенам не потрібна ця цивілізація і це лайно,вони не хочуть ніякої демократії та п.дарства.
ГугелП@лАмался• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Та хочаб на місяць туди) my dream
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Та хочаб на місяць туди) my dream
Разом поїдем.ТІльки ти і я.Будем жити як первісні люди.Купатися голяка та ходити по пляжу під місяцем.Буду пірнати тобі за морськими делікатесами на глибину океану та будемо готувати їх на багатті.
120-120-120 (не худею)• 08 января 2025
Ответ дляВорожу на каві
И метавирус не новый, уже это опровергли
Б.у.шный завезли? Его уже кто-то раньше кашлял?
ГугелП@лАмался• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Так це проблема багатьох людей , думати що роблять добро а насправді це нікому не потрібно…
ГугелП@лАмался• 08 января 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вроде новый
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Кому взагалі потрібна така цивілізація якою її зробили тепер?
Наполеон Бонапарт• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Вот это и есть романтизация. Нет такого острова, а если и есть, то там племя людоедов может жить, акулы, дикие звери. Потом и там надоест каждый день выживать, будете назад под всевидящее око проситься))
Зайченя• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Звідки ви знаєте чого хто хоче? Думаєте жінка з дикого племені відмовилася б від гарячої води в крані чи холодильника щоб таким як ви абʼюзерам не готувати їсти тричі на день кожен день? Чи може вона була б проти контролювати кількість народжених нею дітей? У вас психологія інфантильного самця.
Холодная каша• 08 января 2025
Ответ дляСірничок
Это молодежь, которой не пришлось жить при совдепии и испытать всю эту романтику на собственной шкуре.
Ні грама• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
І будете там самі собі рибу ловити та банани вирощувати?
Не смішіть.
Всі ці романтики завжди залишаються виключно у фантазіях.
Не смішіть.