Козачка• 08 января в 21:23
Мене нудить від цієї реальності....
Це якийсь треш. Життя в телефонах. Зараз все в телефонах. Без телефона ти ніщо. Загубив, поламався, все. Ти вибитий з колії. Я в Німеччині, Дойчланд тікет, який глючить у людей. Все ти нікуди не доїхав, нікуди не добрався.
Потім. Спочатку корона, війна , вже новий метавірус, що далі?
Телефон зашиють в руку, щоб зручніше було. Мене напрягаж це все!!! Хочу на безлюдний острів!!!
Ми колись зможемо нормально жити?
ГугелП@лАмался• 08 января в 21:41
Ответ дляІллюха Перчик
Кому взагалі потрібна така цивілізація якою її зробили тепер?
У вас ще є час втікти)
Наполеон Бонапарт• 08 января в 21:41
Ответ дляІллюха Перчик
Мене завжди дивували ті виродки,які приїжджають в дикі племена,які не знали цієї сраної цивілізації і дають тим щасливим людям,одежу і телефони та ще багато якого різного лайна.А тим племенам не потрібна ця цивілізація і це лайно,вони не хочуть ніякої демократії та п.дарства.
Там своя жопа. На ветки повесят и разорвет вас надвое.
ГугелП@лАмался• 08 января в 21:41
Ответ дляУгги в горошек
Сделаю Куни за бесплатно .
Задрал с своим куни
Наполеон Бонапарт• 08 января в 21:42
Ответ дляІллюха Перчик
Разом поїдем.ТІльки ти і я.Будем жити як первісні люди.Купатися голяка та ходити по пляжу під місяцем.Буду пірнати тобі за морськими делікатесами на глибину океану та будемо готувати їх на багатті.
Не забудь только ей трубы перевязать, а то акушера на острове не будет)
Сірничок• 08 января в 21:43
Ответ дляХолодная каша
Это молодежь, которой не пришлось жить при совдепии и испытать всю эту романтику на собственной шкуре.
Мне тоже не пришлось, я 1993 года, но я же об этом знаю, хоть какой-то ум должен же быть)
Іллюха Перчик• 08 января в 21:43
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А як колись приймали пологи?Так і зараз будемо.Ми організуємо своє поселення на острові.Де будуть жити однодумці.Подалі від цієї демотрахії цивілізації.
Ні грама• 08 января в 21:43
Ответ дляКозачка
Чи є ще свободні острови без всевилящого ока?
Є, і багато. І острови, і не острови. Тільки ви ж туди не поїдете, бо швидко захочеться назад до холодильнику, дивану та теплого туалету.
Наполеон Бонапарт• 08 января в 21:44
Ответ дляХолодная каша
Мне 47. Хотя да, считаю себя еще молодежью))
Іллюха Перчик• 08 января в 21:44
Візьмемо з собою пару козочок,пару курочок і будемо жити поживати і добра наживати.Нехай ідуть вони подалі зі своїми епідеміями та компютерами.
Не прохожу мимо• 08 января в 21:44
так и есть автор, наткнулась на видео, как встречали НГ в 2004м и как в 2024м...в 1м случае люди танцевали, веселились, целовались, все веселые, кричали, радовались и 24й год - тишина и все с телефонами...чисто зомби...страшно... И ведь правда, мы везде всегда с телефоном. Я забыла телефон дома, не успевала уже вернуться, блин, я прям на 25 лет назад попала...ни время посмотреть, ни позвонить и ощущение беззащитности и тревоги почему-то накрыло...
Іллюха Перчик• 08 января в 21:48
Раджу всім в такий не простий для людей час прочитати книгу а потім подивитися фільм Робінзоно Крузо.Для всіх нас він став надто актуальним.
Сірничок• 08 января в 21:48
Ответ дляІллюха Перчик
Я бы собрала таких как вы и сослала бы в те племена, на доросли вы ещё до цивилизации. Ходили бы голые, имели одного мужика на пятерых баб, рожали по 15 детей, месяки по ногам текут потому что прокладок там нет, фу, захотелось порыгать пойти, а вам норм
Баррикадница• 08 января в 21:49
То есть лучше было жить без навигатора и связи с близкими в любой момент?
Ориентироваться по бумажной карте и писать друг другу письма.
Кукарикуууууу• 08 января в 21:49
Многие и так нормально живут и даже с удовольствием. Это у вас какие - то проблемы. Может вам успокоительное курсом попить или к психологу сходить. А там и жизнь наладится.
Іллюха Перчик• 08 января в 21:52
Ответ дляСірничок
Почекайте ви ще не знаєте що всевидящий конгрес нам приготував.Оберніться довкола, кругом нашпиговано відеокамерами, кругом за нами слідкують.Це все фігня, побачите що буде далі.Коли введуть новий світовий порядок. Ці люди які керують зараз планетою вам не друзі і по дружньому з вами не поступлять. Спостерігайте далі за подіями які будуть відбуватися незабаром і самі захочете на острів.Ви ще згадаєте мене що я вас про це попереджав.Пора починати читати Ремарка.
Іллюха Перчик• 08 января в 21:54
Ответ дляКукарикуууууу
А що психолог зможе повернути Світ в нормальне русло в такий стан яким він був до барановіруса?Зараз знову розкручують пландемію з уколізацією.ТІльки це буде ще жорстокіше з заворушеннями по всій планеті.Бельгія вже заборонила продажу феєрверків бо знають що будуть протести з застосуванням піротехніки.Вони все продумують на перед.
фан L.O.S.T.• 08 января в 21:57
Мы как-то обсуждали с подростками, а что будет если ляпнет электроника на земле... А ведь это может случится однажды.
На сегодня это и будет конец света, в прямом и переносном.
Старшее поколение имеет шансы выжить, а вот молодежь не имеет представления о навыках выживания или ручном труде, они даже воду не знают как обеззаразить без специальных таблеток. Мало кто костер умеет правильно развести, словить рыбу подручными средствами, петлю поставить, не знают съедобные растения...
Мы уже потеряли все навыки выживания, сначала без технического прогресса, а сейчас и без электронного. Даже хлеб не испечется и машины не поедут)
Іллюха Перчик• 08 января в 21:59
Ответ дляфан L.O.S.T.
Все буде добре.Навпаки люди почнуть нормально спілкуватися разом і відновляться нормальні відносини між людьми.Люди почнуть читати книги і будуть розумними, а не баранами. Люди розівчилися формулювати свої думки та спілкуватися одне з одним, стали дибілами.До чого ця електорінка їх довела.Це ж дибіли.Це не розвиток цивілізації а повна дибілізація відбулася.Запамятайте,чим більший буде технологічний прогрес,тим більше будед деградувати людина,вплоть до того,що людина стане взагалі не потрібною.Як ви цього не розумієте.
фан L.O.S.T.• 08 января в 22:02
Ответ дляІллюха Перчик
Не буде добре, бо перед тим, як книжку почитати, люди захочуть поїсти. А їжу Бабай уньос.
Спочатку будуть темні часи.
Іллюха Перчик• 08 января в 22:03
Ответ дляфан L.O.S.T.
Спочатку будуть темні часи.
Нічого страшного, доведеться підняти задницю і попрацювати.
фан L.O.S.T.• 08 января в 22:07
Ответ дляІллюха Перчик
Так, звісно. І першими це почнуть робити ті, хто має такі навики. А потім до них прийдуть просто сильніші і голодні, попросять поділитися)
Ми в тих розмовах з дітьми дійшли висновку, що найперше - це маленькі об´єднання людей з потрібними навиками, знаннями, укріпленим поселенням і зброєю
Іллюха Перчик• 08 января в 22:08
Штучний інтелект і роботи це буде наступний проект на Землі.А ви так радієте прогресу.Прийде час і машини видушать людей з планети повністю.І ми опинимось там де зараз знаходяться динозаври.Не надто радійте такому прогресу.
Ворожу на каві• 08 января в 22:10
Ответ для120-120-120 (не худею)
Б.у.шный завезли? Его уже кто-то раньше кашлял?
Он уже давно циркулирует.
Козачка
• 08 января в 22:11
Ответ дляІллюха Перчик
Отож. Матриця в дії.
Тепер фантастичні фільми не така вже і фантастика
Іллюха Перчик• 08 января в 22:12
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я бачу в вас навіть нік відповідний - фан L.O.S.T. )))
Іллюха Перчик• 08 января в 22:14
Ответ дляКозачка
Отож. Матриця в дії.
Спочатку був проект динозаври,це те що ми ще можем викопати і відтворити,що було до динозавврів ми не знаємо,далі почали проект люди,який видушив динозаврів (тому що такий був план) а тепер нам дарують проект машини,які видушать людей.Проект змінюють іншим проектом.Розумієто до чого я веду і яку вам інформацію надаю?Це відбудеться не завтра і не за тиждень але в недалекому майбутньому - проект Машини замінить проект Люди.
Не вмію заміряти• 08 января в 22:31
Аби тільки й горя: купляйте дачу в глухому селі, на вихідні і відпуску там. Без телефону. Город посадіть і квіти.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 января в 23:02
Вас тільки від цього нудить на сьогодні?? Від виступу трампа не нудить??