А Я Самая Самая• 08 января в 22:18
Посоветуйте базу и топ под гель лак хорошие, плиз :))
Раньше брала коди, но сейчас столько отзывов про них, что испортились
Дякую_аж_підскакую• 08 января в 22:32
База і топ - Нейл апекс Універсальні
База - ПНБ Універсальна, Скотч, Екстра про, їхні топи не зайшли мені
База і топ Маші Гріейт, Іри Вакуленко
База Скотч Дарк,
Топи Токі Токі Глас топ без ЛШ
Топ Мед Макс від Йо нейлс.
Є нюанси техніки нанесення - базу наносить втираючим шаром не тонко і не об´ємно, а топи ставити на подвійну полімеризацію, не чіпати хвилин 5 після лампи і не наносити масло ці кілька хвилин.
База і топ Маші Гріейт, Іри Вакуленко
База Скотч Дарк,
Топи Токі Токі Глас топ без ЛШ
Топ Мед Макс від Йо нейлс.
А Я Самая Самая
• 08 января в 22:35
Ответ дляДякую_аж_підскакую
База і топ - Нейл апекс Універсальні
База і топ Маші Гріейт, Іри Вакуленко
База Скотч Дарк,
Топи Токі Токі Глас топ без ЛШ
Топ Мед Макс від Йо нейлс.
База і топ Маші Гріейт, Іри Вакуленко
База Скотч Дарк,
Топи Токі Токі Глас топ без ЛШ
Топ Мед Макс від Йо нейлс.
Велике дякую Вам!))
Дякую_аж_підскакую• 08 января в 22:44
Ответ дляА Я Самая Самая
Велике дякую Вам!))
Насправді у нас багато достойних матеріалів, ціни можуть бути різними. Бази я стараюсь підбирати ретельно, бо маю алергію на гель-лаки, мені підходять ПНБ, Люксіо, СНД, а от на базу я вже сміливо можу нанести інші бренди, топи тим більше. Цікава є у нас бюджетна доволі ТМ - Леді Армс, там топів стільки видів, скільки можна придумати, гелі і рідкі полігелі які хочеш, але базу я їх боюсь брати.
А Я Самая Самая
• 08 января в 22:50
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А я думала, що обов´язково однакового бренду лаки повинні бути, дуже дякую за науку
Все питаю зарання• 08 января в 23:28
Komilfo,Oxxi, Uno.
Kodi тоже хороший, но база очень быстро портится, застывает, комки образуются, хотя сберегается по всем правилам.
А Я Самая Самая
• 08 января в 23:51
Ответ дляВсе питаю зарання
Komilfo,Oxxi, Uno.
Спасибо большое, тоже с коди такое было