Позаземний розум• 08 января в 23:31
Підкажіть по Ryanair
При купівлі квитків невірно вказала вік дітей. Є дитина віком 11 років, вона має сидіти разом з батьками. Нас летить 6 - 3 дорослих і 3 дітей (одному 11). Я взяла дітям місця з доплатою поруч. Але тепер, коли буду вносити паспортні дані - там треба буде вносити дату народження? Якщо так, будуть якість проблеми з посадковими? Дякую
Позаземний розум
• 08 января в 23:41
Ответ дляФФФФристайла
А як ви купили місця без паспортних даних?
В мене ніде не запитало введення паспортних даних.
Не лякайте, я щось не правильно зробила?
маска Ілона• 08 января в 23:49
Ответ дляПозаземний розум
Вы по Европе летите?
А что значит неправильно указали возраст?
ФФФФристайла• 08 января в 23:50
У мене є кабінет на сайті Райана з усіма збереженими даними всієї моєї родини
Але стало цікаво як Ви змогли купити квитки на ’невідому особу’
Зайшла на сайт як гість, знайшла перші ліпші квитки з Варшави до Будапешта і при виборі тарифа регуляр (з бронюванням місця) в мене тут же спитали дані пасажирів
Ви не на оф сайті купували квитки?
Зоряний Шлях• 08 января в 23:52
Ответ дляФФФФристайла
Ви не на оф сайті купували квитки?
коли летиш по ЄС, потрібні тільки ім´я і прізвище
Позаземний розум
• 08 января в 23:53
Ответ длямаска Ілона
Вы по Европе летите?
Лечу с Ясси до Парижу.
В додатку райнейер купувала квитки.
Самий перший крок - вказати кількість пасажирів - я вибрала 3 дорослих і 3 дітей від 12 років. А по факту одній дитині 11 - 12 буде лише в осени.
Далі направлення, дати, і запитувало тільки Імʼя та призвище. Дані паспорту і дату народження ніде не запитувало.
А тепер при реєстрації на рейс - в мене буде шось вимагати? Мені десь потрібно заповнити паспортні дані?
В додатку райнейер купувала квитки.
Крем для арбуза• 08 января в 23:56
Ответ дляПозаземний розум
Лечу с Ясси до Парижу.
В додатку райнейер купувала квитки.
Зрозуміла, взагалі, не думаю, що можуть бути проблеми, але , щоб Вам було спокійно, напишіть їм в чат, швидко все змінять
Позаземний розум
• 08 января в 23:57
Ответ дляФФФФристайла
Ви не на оф сайті купували квитки?
Купувала в додатку, зараз дивлюсь що дані до кінця не заповнені про мене, але ніяких перешкод не виникло при купівлі.
От зараз хочу заповнити свої дані, але мені не дає - я коли вносила імена біля кожного ставила зберегти в профіль пасажира і тепер видає помилку, що в мене такий пасажир вже є.
Якщо я зі збережених пасажирів себе видалю, і вкажу свої дані в акаунті, не буде ніяких проблем вже з купленими квитками?
Позаземний розум
• 08 января в 23:58
Ответ дляКрем для арбуза
Це платно? Писати українською чи англійською? Дякую
ФФФФристайла• 09 января в 00:00
Ответ дляПозаземний розум
Навіть не знаю...
Паспортні дані - це було перше, що я внесла в додаток, ще навіть не купуючи нічого...
Крем для арбуза• 09 января в 00:03
Ответ дляПозаземний розум
Безкоштовно, англійською . В цілому , цей розподіл існує для розуміння ситуації рандомної посадки, тобто дитину 11 років зобовʼязані посадити біля батьків ( чи опікуна) а от 12 вже ні. У Вас оплачені місця, я б взагалі не хвилювалася
Позаземний розум
• 09 января в 00:06
Ответ дляКрем для арбуза
В нас же тільки 3 оплачені. Дітей поруч посадили.
Щось я розхвилювалась (((
ФФФФристайла• 09 января в 00:07
Ответ дляПозаземний розум
Щось я розхвилювалась (((
Як три оплачені?
А ще три коли оплачувати?
Щось я теж розхвилювалась)))
А ще три коли оплачувати?
Щось я теж розхвилювалась)))
Позаземний розум
• 09 января в 00:08
Ответ дляФФФФристайла
Як три оплачені?
А ще три коли оплачувати?
Щось я теж розхвилювалась)))
А ще три коли оплачувати?
Щось я теж розхвилювалась)))
3 за додаткову плату за вибір місця. Інші три - безкоштовно - рандомний розподіл
ФФФФристайла• 09 января в 00:13
Ответ дляПозаземний розум
Зрозуміло)
Ну, в принципі, у вашої компанії в будь якому разі є три місця поруч
В разі чого, якщо вже категорично буде, то сяде хтось з дорослих на одне з тих трьох місць, що до купи і буде поруч з дитиною до 11 років
А хтось з старших дітей сяде окремо
Не цікаво їм буде, але що вже робити...
Але я не думаю, що так строго буде
Ми коли літали з чоловіком завжди мінялися на місця поруч, вже в літаку
Людям буває все одно де сидіти, то погоджувались мінятись
В салоні вже ніхто не дивиться квитки, принаймні в нас ні разу не перевіряли, тільки перед посадкою дивились
А хтось з старших дітей сяде окремо
Не цікаво їм буде, але що вже робити...
Але я не думаю, що так строго буде
Позаземний розум
• 09 января в 00:18
Ответ дляФФФФристайла
Зрозуміло)
А хтось з старших дітей сяде окремо
Не цікаво їм буде, але що вже робити...
Але я не думаю, що так строго буде
А хтось з старших дітей сяде окремо
Не цікаво їм буде, але що вже робити...
Але я не думаю, що так строго буде
Дякую вам. Скажіть ще будь ласка - то треба десь буде вказувати паспортні дані? Чи кудись загружати паспорти всіх пасажирів?
ФФФФристайла• 09 января в 00:38
Ответ дляПозаземний розум
В правому верхньому куті є значок вашого кабінету, тиснете і далі в розділі my account є підрозділи для вашого документа і для документів ваших компаньонів
Номер бронювання мав би бути в розділі my bookings
ФФФФристайла• 09 января в 01:12
Ответ дляПозаземний розум
І ще не розумію де вказаний номер бронювання? Дякую
Взагалі, якщо вдома є комп´ютер, то краще внесіть всі дані на сайті
Сайт на укр мові, а додаток ніби тільки англійська
На сайті все більш зрозуміло і зручно вносити
Але для сайта і для додатка мають бути однаковий імейл і пароль
Тоді потім як зайдете в додаток, то дані всі підтягнуться з сайта
Позаземний розум
• 09 января в 02:01
Ответ дляФФФФристайла
Дякую. Вже внесла до своїх збережених пасажирів їх паспортні дані. Але питання все одно хвилює - чи виникнуть якісь проблеми при реєстрації (((
І ще питання виникло з приводу самої реєстрації - якщо місця рандомні - реєстрація за 24 години, якщо обрані за доплату - за 60 днів.
В мене вказано, що реєстрація почнеться через 12 днів (60 днів до поїздки) - то я всі квитки зможу зареєструвати, чи тільки 3? Виходить там буде дитина 11 років і без дорослого ((( блін, як я так прорахувалась (((
Розумію, що все можна напевно виправити за гроші, але ж не хочеться ще щось сплачувати (((
Кофр для ноги• 09 января в 07:58
Ответ дляПозаземний розум
Коли будете реєструвати онлайн, данні паспортів, наскільки я пам´ятаю, можна перевіряти та редагувати. Якщо щось не получится пишить в чат, вони безкоштовно виправляють. Я так розумію, що у Вас проблема тільки в році народження дитини? Тому що, коли будете реєструвати посадочні, то система в Вашому случаї дасть вам можливість вибору любого місця в літаку. Тому що Ви за це доплатили) не переймайтесь
МояХатаЗкраю• 09 января в 08:53
Мы тоже летели с Ясс в Париж, ото жесть когда а Одессе откроют аэропорт( автор моей 12 лет и сразу данные вводим уже три раза за год летали в Париж но с Кишинева мне больше нравится но дороже билеты, я своей за места не доплачиваю смысла не вижу ее садят всегда с нами, в этот раз нас пересадили с покупных билетов потому что у нас билеты были возле аварийной двери
МояХатаЗкраю• 09 января в 08:55
Ответ дляПозаземний розум
Щось я розхвилювалась (((
А толку переживать даже если ребенок сидит чуть дальше или рядом , мы летели как то и много мест было так дети от родителей пересаживались где три места свободных и ложились спали, это ведь не соседних самолет
МояХатаЗкраю• 09 января в 08:56
Ответ дляПозаземний розум
Что вы фигней страдаете улетите все и прилетите все вместе не все равно где сидеть
Позаземний розум
• 09 января в 09:57
Ответ дляМояХатаЗкраю
Взагалі все одно. Страдаю фігній, бо не розумію чи виникнуть якісь складнощі при реєстрації.
Позаземний розум
• 09 января в 10:02
Ответ дляКофр для ноги
Я по купівлі взводі ніде не вказувала дані паспорту - не потрібно було, так само і дату народження. Я просто при виборі пасажирів вказала не правильно якого віку діти летять.
Якби я вказала правильно, на етапі вибору місць мені відразу б ви світилось повідомлення, що діти до 12 разом з дорослим повинні сидіти.
В мене основне питання - при реєстрації на рейс треба буде заповнювати паспортні дані пасажирів? Бо ті відео, які я дивилась на ютуб про реєстрацію - там просто обирають ПІБ яке треба зареєструвати, гіді не вказують паспортні дані. Але якщо заходжу в гугл і шукаю інфо, то гугл пише що при реєстрації потрібні паспортні дані.
От я и розхвилювалась - не видасть мені помилку, що дитина 11 років сидить без дорослого? Ще й реєстрація для заброньованих місць за 60 днів, для рандомних за 24 години.
Позаземний розум
• 09 января в 10:05
Ответ дляКофр для ноги
То в мене вже є місце з номером. При купівлі обирала. А всі виправлення платні. І суми немалі. По факту в мене невірно вказано - містер замість дитина.
ФФФФристайла• 09 января в 11:31
’І ще питання виникло з приводу самої реєстрації - якщо місця рандомні - реєстрація за 24 години, якщо обрані за доплату - за 60 днів.’
За 60 днів реєстрація тільки починається. Ніхто Вас не змушує зразу реєструватись. Просто деколи є у людей необхідність реєструватись раніше. Але це не вимога прямо за 60 днів реєструватись, це ваше право.
Зареєструєтеся протягом останньої доби всі разом
Втім ще маєте час все добре перепитати в службі підтримки, щоб вже точно бути спокійною
Позаземний розум
• 09 января в 13:30
Ответ дляФФФФристайла
дякую вам. як раз з ними зараз переписуюсь
Позаземний розум
• 09 января в 13:53
Всім дякую! Питання вирішено - виправили вік дитини і мене посадили поруч з дитиною.