Дружная семейка• 09 января в 12:01
Порекомендуйте книгу типу “Жена башмачника”)))
Тут комусь рекомендували Жену башмачника, закохалась в неї, дуууже крута книга, про працю і трудолюбивих людей, про любов у сімʼї, про правильні відносини між членами сім’ї., про переїзд і адаптацію в іншій країні)
Дружная семейка
• 09 января в 12:07
Ответ дляФляшунька
’Одесская сага’ Юлии Вербы читали?
Ні, не читала, теж бачила тут часто про неї писали, почитаю, дякую! але.. більше люблю саме зарубіжну літературу)
Фляшунька• 09 января в 12:15
Ответ дляДружная семейка
Тогда ’Добро не оставляйте на потом’. Того же автора, что и ’ Жена башмачника’