Залізний занавіс• 18 ноября в 15:30

Дівчатка дуже рекомендую!

Другий день не можу відірватися, і дуже подобається що не така важка, як наприклад, ловець повітряних зміїв
заварний look• 18 ноября в 15:33
про що книга?
Мрії у вирії• 18 ноября в 15:34
Аннотация, в нынешних реалиях, звучит, как насмешка.
Сюжет абсолютно не мой, но за популяризацию литературы - спасибо
ЖонДуан• 18 ноября в 15:34
Не важка? Це жарт?
Ці жахи в голові не вкладаються
Сумка з негодою• 18 ноября в 15:38
Свобода в том, чтобы принять?
Такого бреда я еще не слышала...
По оруэллу прям: война - это мир
Solnceya• 18 ноября в 15:38
а я тоже как раз ее сейчас читаю, скачала, и прекрасно понимаю автора и о чем это все. она о том, что не нужно лезть в прошлое и бороться с ним, а выбирать то, что есть и то что будет впереди, пока ты жив. писательнице 90+ и она была в конлагерях с 16, а потом стала психологом
hrystia• 18 ноября в 15:39
Мені більше « Ловець» зайшов.
автор Залізний занавіс • 18 ноября в 15:39
Ответ дляЖонДуан
Не важка? Це жарт?
Ці жахи в голові не вкладаються
Мені здається вам треба прочитати ще раз, що я написала
Книга дуже важка, про концтабор
Але я пишу, що не така важка, як ловець
Після ловця я не могла 2 тижні відійти. Тут автор - психотерапевт, яка написала свою книгу все ж таки з надією і жагою до життя.
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября в 15:39
Ответ дляСумка з негодою
Свобода в том, чтобы принять?
Такого бреда я еще не слышала...
По оруэллу прям: война - это мир
нет у вас никакого выбора и свободы выбора, если уж на то пошло. все зависит от обстоятельств. просто вам кажется, что есть. но это все иллюзия ) но спорить не буду. может, когда-то и вы поймете. каждому - свое
Як ухурделю• 18 ноября в 15:40
Ответ дляСумка з негодою
Свобода в том, чтобы принять?
Такого бреда я еще не слышала...
По оруэллу прям: война - это мир
как раз по Оруэллу война-это война,а мир-это мир.
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября в 15:40
Ответ дляЯк ухурделю
это по путину - война = мир
Сумка з негодою• 18 ноября в 15:41
Ответ дляУходя дверю не хлопать
О, я вижу вы уже обработаны
Якось так і живу• 18 ноября в 15:42
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так там мова якраз про те, що коли світ тисне і навʼязує вам непереборні обставини, у вас завжди є вибір, як до них ставитися, багатьом людям такий підхід допомагає пережити жахи, яких вони не можуть уникнути
автор Залізний занавіс • 18 ноября в 15:41
Ответ дляЯк ухурделю
Ну у меня есть по жизни эта проблема, что я не могу принять (прошлое иногда, свои поступки, людей которые очень ранили в прошлом) поэтому и взяла почитать.
Сумка з негодою• 18 ноября в 15:41
Ответ дляЯк ухурделю
Как раз по оруэллу вот эти книги и пишут с такими ремарками...
Сумка з негодою• 18 ноября в 15:42
Ответ дляУходя дверю не хлопать
это по путину - война = мир
Классику надо читать
А не марафон смотреть
автор Залізний занавіс • 18 ноября в 15:42
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Есть выбор как относиться к той или иной ситуации.
Як ухурделю• 18 ноября в 15:45
Ответ дляУходя дверю не хлопать
это по путину - война = мир
смарагдовый =путин.только первый внутренний враг,второй внешний враг.
Блондинка в Законе• 18 ноября в 15:43
Моя улюблена книга
ЖонДуан• 18 ноября в 15:43
Ответ дляЗалізний занавіс
Книга дуже важка, про концтабор
Але я пишу, що не така важка, як ловець
Ви самі перечитайте, що написали.
Подобається, що не така важка як ловець.
Так от, вони обидві дуже важкі.
Але ловець придумана історія, а це реальна. Від цього усвідомлення ще важча книга
Сусідка зверху• 18 ноября в 15:43
Ответ дляЗалізний занавіс
Книга дуже важка, про концтабор
Але я пишу, що не така важка, як ловець
Вы очень стойкая, если сейчас у вас хватает сил читать такие книги.
Lizavel• 18 ноября в 15:44
Читала, тяжёлая книга, восторга не разделяю
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября в 15:45
Ответ дляСумка з негодою
Классику надо читать
А не марафон смотреть
вам виднее, я даже не знаю что за марафон имеете в виду
Анонім Секретар• 18 ноября в 15:45
Ответ дляСумка з негодою
Свобода в том, чтобы принять?
Такого бреда я еще не слышала...
По оруэллу прям: война - это мир
Вот и мне непонятно. Но думала я одна такая
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября в 15:46
Ответ дляЗалізний занавіс
ага, зависит от того в какой вы ситуации, в каком настроении и состоянии на момент выбора
Ответ дляЯк ухурделю
согласна
Сумка з негодою• 18 ноября в 15:46
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ага. Как та утка - нырнула, а жопа сверху
А ось і я• 18 ноября в 15:47
Ну ловець - вигадка, а ця книга на реальних подіях, порівнювати якось не дуже вдало. А книга хороша.
А ось і я• 18 ноября в 15:48
Ответ дляЖонДуан
Не важка? Це жарт?
Ці жахи в голові не вкладаються
Книга не про жахи, а як людина з ними і їхніми наслідками справляється. Зовсім різні акценти
А ось і я• 18 ноября в 15:51
Ответ дляСумка з негодою
Свобода в том, чтобы принять?
Такого бреда я еще не слышала...
По оруэллу прям: война - это мир
Коли з людиною стється щось жахливе, у неї нема можливості зганяти в минуле і щось змінити, щоб цього не було.
автор Залізний занавіс • 18 ноября в 15:52
Ответ дляА ось і я
Я порівняла в тому плані, що ловця неможливо було читати швидко, я весь час робила паузи, і я дуже довго відходила від нього
Ось тут - немає такого, я погоджуюсь з автором, намагаюсь також працювати над собою, і згодна, що в кожній ситуації в нас є вибір як зреагувати на ситуацію
Ні в якому разі не применшую жахів які опитує автор.
Згодна з вами, не зовсім доречне порівняння але це дві книги які прочитані за 3 роки, які повʼязані з воєнними подіями, тому і прийшло в голову це порівняння