Корсет_на_шурупах• 09 января в 12:31

Віталюкс, АНЦ- якій аптеці довіряти? Щоб не натрапити на підробку

Самая СоветЧиваЯ• 09 января в 12:33
во всех крупных сетевых аптеках риск подделок одинаковый -низкий. но на 100% подделку нельзя исключить нигде. если на рынок попал фальсификат - он может всплыть где угодно
Печальки.нет• 09 января в 12:34
Ніякій. Залежить не стільки від аптеки, скільки від дистрів, звідки закупають товар. А вони нажаль всі грішать фальсифікатом та не сертифікованим контрабасом. До речі друге безпечніше для споживачів
Муууумие• 09 января в 12:35
Блин у всех аптек одни и те же дистрибьюторы Бадм, Оптима
Печальки.нет• 09 января в 12:36
Авторе, убезпечити себе на 100% неможливо. Намагайтеся купувати по-перше мінімум препаратів, тільки дійсно необхідне, переважно оригінальні препарати. Вони дорожчі, їх менше купують тобто легше відслідкувати фальсифікат, тому і підробляють їх рідше. Але і там бувають підробки, навіть якщо ціна 2-3 тис гривень
Заела_пластинка• 09 января в 12:51
І знову добрий день.
Я вам відкрию секрет: аптеки не виготовляють ліки. Їх туди завозять
Лапка• 09 января в 13:09
Я працювала в одній мережі аптек, в аптеки ліки привозять в основному 2 постачальники, перевіряються серії препаратів, якщо якісь нелегально ввезені серії знаходять, партію знімають з продажу, це нормальні аптеки , вірогідність підробок низька.
Гидроусилитель руля• 09 января в 13:47
Ответ дляЛапка
Працюю в аптеці. Ніяких гарантій нема.
автор Корсет_на_шурупах • 09 января в 14:21
Ответ дляГидроусилитель руля
Працюю в аптеці. Ніяких гарантій нема.
А в фармації чомусь ціни дешевше
Мені стьомно там купувати
Не зрозцміло чому там дешевше