мадамГрицацуева• 09 января в 12:36
Подарунки хресним діткам. Підскажіть
В кого є таж такий звичай коли хресні дітки приносять вам "вечерю" питання до вас! Що дарували діткам?
Тріль підпільний• 09 января в 12:39
Мені не приносять. А от моїй сусідці несуть. Приходять мама, тато і похресник. Сусідка готується, стіл накриває і купує подарунок, також гроші дає.
Жена миллионера• 09 января в 12:43
1000 грн за коляду давала хресна цьогоріч. Але нашій дитинці вже 15 років 🤣