Без Баяна• 08 января в 21:42
Форуми та групи Івано-Франківська
Добрий вечір! Підкажіть, будь-ласка, якісь форуми та групи Івано-Франківська, можливо якісь жіночі організації для активної молодої пенсіонерки, яка переїхала в місто сама і потребує нових знайомств та спілкування. Можливо є якісь організації для помочі військовим або інша соціальна праця. Дякую.
Без Баяна
• 09 января в 11:58
Ответ дляEmeriez
Автор, є різні простори, котрі існують за кошти міжнародних благодійних організацій, наприклад Поруч простір
Маскувальні Феї - волонтерська організація, котра має багато філіалів по місту.
Дякую! Якраз те що треба:) ще знайшла групу золотого віку та Ба і Ді для пенсіонерів