КонФФетОшка• 09 января 2025

Худею

Завтрак.
В кровати, ага🤣
автор КонФФетОшка • 09 января 2025
Ответ дляНаучительница
А я все життя так їм перший раз, зранку тільки каву можу пити з молоком
Я тоже не могу. Тошнит
Голубая фишка• 09 января 2025
І я худну зараз, 4 день пп, тяжко, важко 😅
Научительница• 09 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Я тоже не могу. Тошнит
Розумію. Я встала о восьмій, але перший раз поїла пів години тому. Так виходить два прийоми їжі, мені нормально. Погладшала якраз коли по три рази на день їсти почала)
Однозначно• 09 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Мне с утра не лезет. Вообще. Не сплю уже 4 часа
Два еспрессо, вода. Теперь есть аппетит
Тому і є зайва вага, що харчовий ритм неправильний
Разгуляшка• 09 января 2025
То ви поїли і спать? Це якийсь новий метод худіння?
Однозначно• 09 января 2025
Ответ дляВільний митець
Может автор в другом часовом поясе? А может у нее утро начинается в 12, а день заканчивается в три ночи?
Може. Тому і має зайву вагу
Ленне-Рейма• 09 января 2025
Ответ дляОднозначно
Про інтервальне харчування щось чули?
Однозначно• 09 января 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Про інтервальне харчування щось чули?
Ви може і чули, а я як лікар знаю про нього набагато більше ніж ви. В цього метода купа недоліків, а ще багато умов. Інтервальне харчування це певні правила, а не рандомні проміжки 8/16 в добі з рандомним харчуванням як багато хто вважає.
автор КонФФетОшка • 09 января 2025
Ответ дляОднозначно
Тогда расскажите, пожалуйста, как похудеть.
За месяц почти 10 кг. Основная причина это запоры. И я так думаю, отеки

Спасибо)
Однозначно• 09 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка

Спасибо)
Перепрошую, ви за місяць з нормальної ваги набрали +10 кг? Чи ви схудли на 10 кг за місяць. Про яку затримку рідини може йти мова? Хіба ви не розумієте що 10 л затримки рідини це якась глобальна недостатність - печінкова, ниркова або серцева.
Та й взагалі це форум, а не повноцінний прийом з оглядом та оцінкою стана
автор КонФФетОшка • 09 января 2025
Ответ дляОднозначно
Набрала
Но поставила в это время мирену. Плюс плохое питание в эти два месяца
Приехала домой , стала на весы и в шоке
Однозначно• 10 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Набрала
Приехала домой , стала на весы и в шоке
Від Мірени в перші декілька місяців дійсно може бути затримка рідини, але це максимум 1,5-2 кг і вони самі собою уходять. Можливо ви вже в цікавому віці 40+? Там теж бувають стрибки ваги, але не +10 кг за місяць однозначно. Ви впевнені, що саме за місяць додали 10 кг? Якщо за 3-4 місяці набрали 10 кг, то це може свідчити про перименопаузу та готовність організму до клімаксу. Він таким чином страхується від наслідків дефіциту естрогенів. Справа в тому, що жирова тканина продукує гормони, звісно не так ефективно як яєчники, але коли настає клімакс, то організм шукає альтернативні шляхи. Головне, щоб цей набір ваги не виходив за рамки нормальних значень для вашого зросту. На приклад якщо ви при зрості 165 все життя важили 51 кг, а у віці 40+ набрали до 61 кг та зупинились, то це нормально. Вам незвично, ви цього не хочете, але з точки зору здоровʼя та медицини це цілком нормально. Головне не набирати зайву вагу, не перевищувати ІМТ 24
автор КонФФетОшка • 10 января 2025
Ответ дляОднозначно
Спасибо. 42 года
Да, наверное месяца за 3. С 48 до 60

Я такой быть не хочу. Как вернуть вес обратно, если основная причина (как мне кажется) запоры
Последние полгода
Ибо до этого, когда запоров не было, вес не набирала

Живот надутый, болит, пучит и прочее. Хочу попробовать как минимум наладить туалет((