Бабка-ежика• 09 января в 15:26

Як смачно зробити шашлик в аерогрилі?

Підкажіть будь ласка, як за маринувати мʼясо ? Буду вдячна , бо тільки купили і ще тестуємо)
ЗабежАЛОЧКА• 09 января в 15:26
Давайте відверто. Це буде не шашлик
автор Бабка-ежика • 09 января в 15:27
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Давайте відверто. Це буде не шашлик
Я розумію
ЛЮБА• 09 января в 15:32
Маринуйте как вы обычно делаете, но сами понимаете что это будет не шашлык , а вкусное мясо ))) главное переворачивать не забывайте .
УжеВотДа• 09 января в 15:33
Я мариную в пиві або томаті, прянощі додаю цибулю. Смачно виходить. Перевертати кілька разів.
Але риба й овочі потрясні виходять в аерогрилі
Сумка з негодою• 09 января в 15:44
Я ближе к концу сверху смазываю Торчин соус барбекю и с ним дозапекаю. Вкусно выходит
Слоник-тоник• 09 января в 15:45
Лук кладите за пару минут до готовности, сгорит
Електрохарчування• 09 января в 16:05
Ніяк.
Прокачую сідниці• 09 января в 20:11
в тиктоке поищите, там кладезь рецептов для аэрогриля
Помаранчова душа• 10 января в 22:11
В мене в тому аерогрилі виходить тільки картопля. Все інше зверху горить, а в середині сире.