calmorstorm• 09 января в 16:22

Як найбільш екологічно для себе і для нього закінчити відносини

Ситуація наступна - живемо разом з хлопцем 2 роки, не у шлюбі. Живемо в моїй квартирі, у мене є син від першого шлюбу та собака. Працюємо по п’ятиденному робочому тижні. Я заробляю трошки більше та маю дохід від здачі квартири. Хлопець трохи молодше за мене та не був у серйозних відносинах до мене і ні з ким не жив разом, крім матері.
Ініціатором жити разом була більше я, ніж він. Йшла на поступки, брала більше зобов’язань по господарству, точніше всі, думала що потихеньку буду вводити його в курс справи як воно жити не з мамою. Але перші мої спроби попросити щоб зробити призводили до скандалів, бо жінка має все роботи по господарству сама. За два роки стало трошки краще, іноді допомагає щось приготувати, іноді якщо дуже просити щось прибере, але без ентузіазму а скоріше з криками.
Купили машину навпіл. І захворіла собака. Щоб з’їздити до ветеринари треба прям просити щоб мене відвезли а краще «заправити бензином машин» на якій він кожного дня їздить на роботу і з роботи, до мами та у двір до друзів погуляти. Мені доводилося їздити до ветеринара на таксі або йти пішки с собакою 12 кг на руках 1,5 км.
Питання в чому. Я вже не можу. Я хочу жити сама. Я не знаю як його спровадити. Мені набридло терпіти його побутову інвалідність, постійні скандали з приводу ведення побуту, я не хочу йти додому просто. Я маю себе у всьому обмежувати щоб віддати борг за машину, якою я не користуюсь. Я маю економити на собі та на своїй дитині щоб було що їсти і в яких умовах жити здоровому мужику який вважає за доцільним не обмежувати себе ні у чому, бензин на поїздки на роботу та з роботи, пиво з друзями, сигарети. А мені доводиться економити та їздити на тролейбусі 1,10 додому з роботи. При останній сварці, він зібрав речі та пішов, але стільки гімна на мене вилив при чому неправди абсолютної, що я і гроші в нього вкрала яких і не було ніколи, і що я алкоголік, хоча я майже взагалі не п’ю. Але що мене останній часом більше за все обурює – що мої проблеми це мої проблеми і він ніяким боком їх не стосується. Собака моя – моя проблема, він її не заводив. Квартиру треба було перездати іншим орендаторам, також ні в чому не допоміг. І так у всьому. Я маю все вирішувати сама і допомоги ніякої. Хочу щоб мене звозили – я маю заправити машину. Мене це обурює така дріб’язковість. При тому що живе у моїй квартирі на всьому готовому і навіть за комунальні послуги ніколи не платив.
Ще чому це питання виникло - бо ми разом працюємо, в одній фірмі але і різних офісах, і після останньої сварки я вважаю що він буде мені мститися, а він у хороших відносинах з директором.
from Ukraine• 09 января в 16:24
Бляха... На фразе купили вместе авто, я поняла: вы волшебная . Простите.
Герцогиня• 09 января в 16:24
Випередити і розказати в офісі про причину розставання. Він мамина бусічка, але довго ж Ви очі закривали
Застряла• 09 января в 16:26
Це новий вислів- ЕКОЛОГІЧНО закінчити відносини? Навіщо ви машину купували , якщо не водите?
Девальвация• 09 января в 16:27
Так он уже ушёл? Вот и славно. Если что-то забыл, соберите и отвезите на работу, замки смените.
from Ukraine• 09 января в 16:28
Ответ дляЗастряла
Подождите, наличие прав и умение водить - не главное.

Зачем покупать машину с мужиком, которому ты никто по документам?
автор calmorstorm • 09 января в 16:29
Ответ дляЗастряла
в мене є права, я можу водити машину. і купувалась вона і для мене типу також. але по факту маю що маю
автор calmorstorm • 09 января в 16:30
Ответ дляДевальвация
ні не пішов, відвіз речі до мами і через пару годин повернувся назад. ключі були від квартири. і так ще прожили 4-5 місяців.
from Ukraine• 09 января в 16:30
Ответ дляcalmorstorm
Вы как то по бумагам имеете право на драндулет?
Фима Собак• 09 января в 16:31
Так він вже закінчив.
А так вам були потрібні ці стосунки, а йому просто зручно.
Тепер головне - назад його не приймати і не боятися за роботу.
А от машину ви вже прогавили, якщо власник тільки він.
автор calmorstorm • 09 января в 16:31
Ответ дляfrom Ukraine
а ну вона оформлена на мене)
from Ukraine• 09 января в 16:31
Ответ дляcalmorstorm
Вот скажите, неужели у него такая волшебная цюцюрка, что вы позволяет вытирать об себя ноги и терпите это не первый день?
from Ukraine• 09 января в 16:32
Ответ дляcalmorstorm
а ну вона оформлена на мене)
Ну так заберите авто, смените замки в дверях и скажите мотне, что больше не нуждаетесь в его общении в своей жизни.
Фима Собак• 09 января в 16:33
Ответ дляcalmorstorm
а ну вона оформлена на мене)
Тоді вже краще, продати і віддати йому половину, щоб відв´язатися і забути.
Герцогиня• 09 января в 16:34
Ответ дляcalmorstorm
А як вона оформлена?
Герцогиня• 09 января в 16:35
Ответ дляcalmorstorm
а ну вона оформлена на мене)
Гм, то забирайте. Не хоче віддавати, то попередьте, що подасте заяву про викрадення авто.
автор calmorstorm • 09 января в 16:37
Мені здається що простіше для мене забрати малого та собаку та переїхати до іншого міста. бо живемо поруч з його мамою та і по хорошому мені здається він не піде просто. Блін я в голові прокручує цей весь час і думаю що так багато було ситуацій в яких треба було його виставити за двері. А і коли була та остання сварка я ж сказала щоб він забирався з речами на вихід. А потім коли він повернувся, він мені цю мою фразу ще в докір ставить, типу треба йти знімати квартиру щоб він там був на рівних правах і я не могла його виставити. Ідея не погана, але я розумію що фінансово цей тягар ляже більше на мене ніж на нього. а мене і так уже це все задовбало що першочерговими тратами є його хотілки.
Престидижитатор• 09 января в 16:38
Ответ дляfrom Ukraine
Ахаха,это точно и притащить в свою квартиру чувака Талант,не иначе.
from Ukraine• 09 января в 16:39
Ответ дляcalmorstorm
Скажите, это у вас сейчас в голове говорит новогоднее шампанское?

Це пиздец. Ні. Це ПІЗДЕЦЬ!!!! Маючи свою квартиру, все залишити, придумати собі проблеми, бо немає сміливості сказати до побачення недомужику.
Фима Собак• 09 января в 16:41
Ответ дляcalmorstorm
Зі своєї квартири?
Ви не в собі?
автор calmorstorm • 09 января в 16:44
Ответ дляФима Собак
Зі своєї квартири?
Ви не в собі?
Можливо не в собі, але це здається найбільш енергозберігаючим для мене. простіше заблокувати всюди і поїхати кудись чим пояснювати чому і куди йому йти. Я морально дуже втомилась
from Ukraine• 09 января в 16:46
Ответ дляcalmorstorm
Ясненько. Комент про ’волшебная’ оказался правдивым
Фима Собак• 09 января в 16:48
Ответ дляcalmorstorm
Простіше?
Знайти нове житло і оплачувати його?
Знайти нову роботу?
Дитині нову школу і друзів?

Оце вас поплавило від його уходу. Він вас з самого початку не любив, зважаючи на те, що ви описали. Так що не переживайте, він і так звалить швидко без ваших пояснень. Головне, щоб ви за ним не бігали, судячи з вашого стану.
KROX@• 09 января в 16:48
иногда кажется что троль, но из жизненного опsта - действительно бывают такие женщины, которые терпят все вышеописанное по принципу ’был бы мужик в доме’.
так что ответ по существу темы, предположим что все реально:

1) проработать свою голову. чтоб понять , что вас не любят, а используют
2) убедить себя, что вам будет реально лучше без него.
3) если в доме хранятся деньги- предваретиельно забрать их оттуда
4) без емоций сказать что вы больше не будете жить вместе и попросить его сьехать к маме в тот же вечер (о благо- мама рядом)
5) предложить продать машину, если не планируете выкупить его часть (о это слово - ЕКОЛОГИЧНО)
6) на работе - делать вид что это не их дело. только ваше.

7) ЕСЛИ БОИТЕСЬ ПОДСТАВ НА РАБОТЕ - первоначально сообщить директору что расходитесь и надеетесь что это не отразится на работе

все это на трезвую голову.
автор calmorstorm • 09 января в 16:50
Ответ дляФима Собак
Простіше?
Знайти нове житло і оплачувати його?
Знайти нову роботу?
Дитині нову школу і друзів?

Він не пішов, після сварки він тоді повернувся( я трохи сумбурно написала і не акцентувала увагу що повернувся.
Фима Собак• 09 января в 16:52
Ответ дляcalmorstorm
Навіть якщо не пішов, то судячи з усього він кожного дня робить приводи, щоб ви його виставили.
А вам простіше терпіти, ніж щось змінювати.
Ну терпіть тоді.
автор calmorstorm • 09 января в 16:53
Ответ дляKROX@

все это на трезвую голову.
нажаль я не троль( і це справді таке моє сьогодення. я виправдовувала його тим що молодий, що не було відносин, що не жив з жінкою, що одразу йому і жінка і дитина і собака і купа хлопотів. що йому важко звикнути і перестати бути гостем. але терпець урвався уже ці постійні ти повинна все і вся а я прийшов з роботи і ліг і лежу. і то твої проблеми . це всьо планка
Кудряшка Сью• 09 января в 16:54
Ответ дляcalmorstorm
Привезіть йому спаковані речі і скажіть, що ви його не варті і не хочете йому псувати життя. Він створений для кращої жінки. Тому пака і не дзвони мені більше, бо це розриває серце.
Фима Собак• 09 января в 17:02
Ответ дляcalmorstorm
2 роки! Очніться
Я розумію, що ви в нього закохані і звикли.
Але йому, судячи з усього, просто зручно, і то він періодично фиркає і звалює.
Пропозицію за 2 роки не зробив.

Тепер уявіть, що одного дня він все-таки закохається в когось і через місяць вже буде одружений. Як ви тоді себе будете почувати?
Якщо ви навіть зараз вже в стані майже неадеквату і готові їхати світ позаочі разом з дитиною з власної квартири.
Фима Собак• 09 января в 17:08
Ответ дляКудряшка Сью
Це гарний варіант
Але автор занадто влипла.
Духу не вистачить сказати так на пустому місці.
А от як знову накосячить чи піде, то треба зібратися з духом і таки поставити крапку.
Там-тарарам• 09 января в 17:08
Так он взял вещи и ушел. Теперь просто не пускайте его домой. Скажите, что расстались