У мережі активно поширюють аудіозапис телефонної розмови ймовірно ЖИВОГО ватажка ПВК Вагнер Євгенія Пригожина.
💬"... и снова поддержат, вопрос не одного дня, но все же. Не пойдут, а побегут, за новой возможностью создать порядок в стране!" — уривок розмови ймовірно живого Пригожина.
ЗМІ підтвердили справжність п´ятихвилинної розмови. () Також здивувало те, що у діалозі обговорювали нещодавній удар Орешніком по Дніпру.
🤯Особисто я в шоці від почутого — рекомендую кожному українцю дізнатись деталі нового "Маршу на Москву".
Анастасия К.• 09 января 2025
Ответ дляАленаЛ13
Наприклад, на те- куди виділяються кошти чи які приймаються постанови чи закони..
Ну блін..вже один цирк був, всі повірили і шо..
Ой, да) было вкусно, но грустно