ГороховаЯ• Изменено 09 января в 20:26
Страхування авто вже обсудили?
7000 коштує поліс.
Тільки давайте, без порад, що на машину треба заробляти. Я заробляю. Але, не всі жителі нашої країни можуть генерувати бабки в звʼязку з тім, що життя стає важче.
ГороховаЯ
• 09 января в 23:51
Ответ дляОленаЯ
Автор, а де Ви? Невже забанили? Ви нам покажетеся без аноніма?
Не радійте пані, не дочекаєтесь 😂
Я инженер, меряю от 1• 10 января в 15:20
Ответ дляБлондинка в Законе
Я в Польщі плачу,якщо на гривні 15000 гривень,і це ще дешево,бо машина мололітрадка,і в мене штрафів немає
Нам все равно, столько вы в Польше платите
Ответ дляПозаземний розум
А каско тоже кстати в 3 раза дороже стала, я когда цену на новую машину случайно в салоне услышала, выпала в осадок.
У меня две машины, я спокойно сейчас страховку оплатила, но папе сейчас надо тоже в январе посмотрела еще блин мне 5 тысяч, папа пенсионер
Для пенсіонерів є пільги.