ГороховаЯ• Изменено 09 января 2025
Страхування авто вже обсудили?
7000 коштує поліс.
Тільки давайте, без порад, що на машину треба заробляти. Я заробляю. Але, не всі жителі нашої країни можуть генерувати бабки в звʼязку з тім, що життя стає важче.
Пушка заряджена• 09 января 2025
Ответ дляБезлім на все
Я понимаю о чем вы
Прикиньте какую-то таврию/копейку, которая 20 тыс грн стоит… и страховка 4-5 к в год…
Це з однієї сторони, а з іншої, якщо ця Таврія/Копійка влетить в дороге авто, де власник візьме гроші на дорогий ремонт. Цивілка ж покриває ремонт іншого авто в ДТП. Взагалі не розумію, до чого в цивілці вік, марка, двигун авто, від міста зрозуміло, що залежить - більше місто, більший трафік і більше можливостей ДТП
ГороховаЯ
• 09 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Будемо імпорт купувати, самі продукцію виготовляти. В нас все буде супер.
Вам доставляє задоволення відповідати на всі мої пости, яки адресовані навіть не вам?
Як ви самі виготовите борошно або цукор, наприклад? Імпортного немає своїх достатньо. Ви проста не розумієте про що говорите.
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Борошно легко, цукор не вживаємо практично, на рік може 3 кг використоауємо, а може і менше, ге вбіднію, якщо навіть по 100-200-500 грн за кілограм на рік куплю, а хто багато аживає, той здоровіший буде.
ГороховаЯ
• 09 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Позаземний розум• 09 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Ну буде 3-4, ок заплачу, це не космічна сума. Це ж на рік.
А каско тоже кстати в 3 раза дороже стала, я когда цену на новую машину случайно в салоне услышала, выпала в осадок.
У меня две машины, я спокойно сейчас страховку оплатила, но папе сейчас надо тоже в январе посмотрела еще блин мне 5 тысяч, папа пенсионер
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Удалено администрацией...
Безлім на все• 09 января 2025
Ответ дляПушка заряджена
Та не
Скорее они ее перестанут покупать совсем
Твоя подружайка• 09 января 2025
Ответ дляТа легко!
И слава богу что не пригодила и не пригодится....но если это так накладно то не берите страховку, всё просто.
І хай не виїжджає. Бо якщо для неї 5-6-10 тисяч на рік на страховку не ок, то звідки у неї 100-200-300 тисяч на ремонт чужого авто
Пешеходик• 09 января 2025
Ответ дляПушка заряджена
Чи більше об´єм двигуна, тим більш потужне авто, тим більше бажання цю потужність відчути.
ГороховаЯ
• 09 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляПозаземний розум
Ну каско по бажанню, хто купує авто в салоні, вже якось на страховку нашкребе. Пенсіонерам треба допомагати в будь-якому випадку. Не знаю як самотні старі люди виживають без допомоги дітей, внуків. Мої хорошо заробляють, але економлять, бо в такі часи живемо, тому теж допомагаємо ( вірніше купуємо те, що пожлобляться для себе).
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Удалено администрацией...
Безлім на все• 09 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
100-200-300 тыс в год
13 лет безаварийного вождения
ГороховаЯ
• 09 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Й на превеликий жаль, більше немає талантів. Ну це поправимо, хоча, можливо й не в вашому випадку
Позаземний розум• 09 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Мы помогаем и так, котел полетел газовый электрика перед Нг, новый нам 1700 евро обошелся, часть из них за документы пришлось оплатить.
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляБезлім на все
100-200-300 тыс в год
13 лет безаварийного вождения
Не можна так говорити, тьфу-тьфу. Якщо ви класний водій, то невідомо з ким можна на дорозі зустрітися. В мене рік тому машину в хлам розбили, я дітей в школу відвезла, зайшла провести, хвилин 10 мене не було, повертаюся - моє авто просто в друзки одна сторона, якби не страховка, то 3-4 тисячі на рівному місці викласти прийшлося б. І це добре, що людей не було на парковці і в авто.
Безлім на все• 09 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Та я знаю
Тем более я в Днепре, мы передовики по кол-ву дтп в стране и каждый день видео какого-то треша в городе и области)
Хорошо страховку в ноябре только купила, есть время психологической адаптации
Вам сочувствую, ужас(
А я еще не читала прямое урегулирование и с мтсбу само будет взаимодействовать, если у виновника нет страховки? Не знаете?
Вам сочувствую, ужас(
Твоя подружайка• 09 января 2025
Ответ дляБезлім на все
100-200-300 тыс в год
13 лет безаварийного вождения
Удалено администрацией...
Ответ дляБезлім на все
Та я знаю
Вам сочувствую, ужас(
Ще не вникала в це.
Безлім на все• 09 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Удалено администрацией...
Твоя подружайка• 09 января 2025
Ответ дляБезлім на все
Ну мне страховка за последние 13 лет не пригодилась ни разу
Отдавать по 1500 в год за бумажку ок
По 5-6-10 тыс не ок
Отдавать по 1500 в год за бумажку ок
По 5-6-10 тыс не ок
Удалено администрацией...
Безлім на все• 09 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Удалено администрацией...
Безлім на все• 09 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Кожному своє
Да, жаль тебя заранее( но сама захотела
вентиляторная• 09 января 2025
Ответ дляhrystia
Ви про що? Для УБД -50% на страхування
До 01.01.2025 було безкоштовно.
Твоя подружайка• 09 января 2025
Ответ дляБезлім на все
Да, жаль тебя заранее( но сама захотела
Себе пожалій і на страховку зароби, щоб на форумах не нити, що дорого
Патриоточка• 09 января 2025
Дівчата розскажіть я авто оформляла у передмісті, але я прописана в Києві, мені ціну страховки київську рахувати? Що цікаво, мешкаю у передмісті, але ж знімаю. Чому питаю і не знаю до сих пір? Бо військова та не оформляла раніше