ГороховаЯ• Изменено 09 января 2025

Страхування авто вже обсудили?

7000 коштує поліс.
Тільки давайте, без порад, що на машину треба заробляти. Я заробляю. Але, не всі жителі нашої країни можуть генерувати бабки в звʼязку з тім, що життя стає важче.
автор ГороховаЯ • 09 января 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Ви все в негатив обертаєте.
Автор, очевидно, мала на увазі, що навіть для бюджетної машини така висока вартість страховки.
Бюджетна машина - це хіба образа?
В мене теж перша машина була бюджетна, може й бюджетніше автора того поста. Так що?
Це як пдв 20% на хліб й борошно. Одна справа на горілку й цигарки….
Та легко!• 09 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Украина идет в Европу, пока только ценами. Последний раз делала страховку за 400 грн до войны
В 2013 Году?
автор ГороховаЯ • 09 января 2025
Ответ дляЗабула що?
Я сейчас, через моно, посмотрела на мою машину самая простая будет 4300 ( вообще непонятная страховая и мин условия)
Мда потужные покращення от клоуна везде
Удалено администрацией...
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Утютю. Прихильниця влади шумить)))
Зовсім не прихильниця, але навіщо це виття?
Безлім на все• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Я понимаю о чем вы
Прикиньте какую-то таврию/копейку, которая 20 тыс грн стоит… и страховка 4-5 к в год…
Наполеон Бонапарт• 09 января 2025
Ответ дляТа легко!
Т.е сам лично Зеленский поднял полис, наверное все частные страховые компании в его собственности
Так а ви не знали? Він один сидить і всі ціни регулює, геть усі! Свтав вранці яйце почухав, думає, а може то цивільну підняти 🤔 намацав друге яйце - точно вдвічі підніму!!! Потім поки снідав яєчнею, думає ю, ото було б зручно якби яйця за десяток 100 грн коштували і все, в обід уже по 100…
Саме так відбувається ціноутворення очима недалеких
Безлім на все• 09 января 2025
Ну я все равно куплю страховку и буду заправлять бензин по 60, потому что это мой комфорт и есть деньги на это пока что, но не значит, что счастлива… а особенно тенденции не радуют
Завтра сделают страховку по 20000
автор ГороховаЯ • 09 января 2025
Ответ дляЦвірінь
Вы до конца темы будете без анонима
Й що? Налякали
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Удалено администрацией...
Пешеходик• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Я можу дозволити собі, але ж не всі… нещодавно читала тему, що пара має дві машини, в чоловіка зп 19 тис, в жінки більше. Хіба можна їх так обдирати? Хочу жити в країні посеред щасливих людей, яки мають й можуть собі дозволити більше. А тут пі якісь настає кожен день.
Ще ж податкова в***бала нормально всіх бухгалтерів країни, з своєю реорганізацією. Хто в темі, той зрозуміє. Кожен день якісь пінок під одне місце від влади
Якщо ви так переживаєте за ту пару, о оплатити їм автоцивілки
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляТа легко!
Як бабки старі все на владу валять.
Та легко!• 09 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Спасибо, радуюсь что хоть ещё есть люди которые понимают суть.
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Бідняжечка.
автор ГороховаЯ • 09 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Не знаю, навіщо ви тут виєте
Та легко!• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Не знаю, навіщо ви тут виєте
А ви? зрада?
автор ГороховаЯ • 09 января 2025
Ответ дляБезлім на все
Завтра сделают страховку по 20000
Про те й мова. Я так само можу купити й так далі. Але хочу щоб й більшість людей жили по людськи, щоб мали гроші, комфорт. Бо скоро вже стане соромно за комфорт, бо крізь приколи.
Виючі, ще не розуміють, що це все скоро побачимо на полицях в магазинах, тільки початок.
Наполеон Бонапарт• 09 января 2025
Ответ дляТа легко!
Так а що суть? Сруться тут а того чувака, а згідно конституції навіть обовʼязки його не знають!
Про стаховку це ниття теж не сильно зрозуміле, адже з підняттям тарифів виросли і суми компенсації, що таке 50 тисяч при ДТП? Це ні про що, легкий удар авто до 5 років з ремонтом у офіціалів. А якщо сильніше? Понад 50 то ті 7 тисяч дрібʼязком здадуться при ремонті чужого авто
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Не знаю, навіщо ви тут виєте
Ви виєте, людей ображаєте, свої 10$ погано відпрацьовуєте. Забанимо, не зможете тиждень працювати. Чи ви хочете, щоб ми Вам допомогли скинулися на бензин, страховку, а то понти вони такі.
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Що ми там нове побачимо?
Пешеходик• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Тобто, якщо люди за автоцивілку раз на рік заплатять 2000 грн., то вони будуть жити весь рік в комфорті і матимуть гроші, а от якщо вже 4500 грн. за рік заплатять, то все, будуть жити без комфорту і грошей отак 2500 грн. НА РІК вплинуть на комфорт і статки
автор ГороховаЯ • 09 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Вам допомогло? Бо ви з таким досвідом про це розповідаєте… можете курси у інстаграмі продавати. Тільки не розумієте одного, що моє авто ні на що не вплине, а авто, яки перевозять сировину, харчі й одяг, впливають на магазині ціни. Але те, що ви розумна в мене й надії не було.
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Так ви ще й харчі перестанете купувати. Коли теми про харчі дорогі від вас чекати? Яйця вже неактуальні, про що нові замовлення - виття влаштовувати?
автор ГороховаЯ • 09 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Потугі смішно слухати
hrystia• 09 января 2025
Я встигла оформити 31 грудня. Трохи дешевше, як зараз. І, до речі, в Моно -10% на автоцивілку. В Приваті дорожче.
Пешеходик• 09 января 2025
Ответ дляhrystia
В Приваті є кешбек 15% в розділі Привіт.
Завжди недо...• 09 января 2025
Я ще в грудні читала,що з нового року буде 5 т
hrystia• 09 января 2025
Ответ длявентиляторная
Купила автоцивілку за 4700.Раніше брала до 2000грн.Мені найобразливіше за учасників бд.Просто ноги витерли...
Ви про що? Для УБД -50% на страхування
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляhrystia
Ви про що? Для УБД -50% на страхування
Вони не читають нормативні акти, а лише свої методички і жовту пресу.
автор ГороховаЯ • 09 января 2025
Ответ дляПешеходик
А ви думаєте підвищення цін на страхування й паливо ще більше не вплине на ціни інших товарів? Яка наївна пані)))
Бензин підняли, ел ен підняли, страхування підняли, військовий підняли. Ви завтра побачите все на полицях магазинів.
А ще, якщо вмієте міркувати, це вплине на якість продукції українського виробництва, бо будуть економити на якості
Яйцеголовая• 09 января 2025
Ответ дляГороховаЯ
Будемо імпорт купувати, самі продукцію виготовляти. В нас все буде супер.