Зібрали гриби на пні тополі. В інтернеті фото грибів вєшенок відрізняється від моїх, це турбує. Вчора проварила з цибулею, цибуля колір не змінила, я трішки з´їла, наче все в порядку. Сьогодні замаринувала решту. Це перші лісні гриби, що я їла. Може хтось з вас стикався з ними? Дякую.
Ковбой Хагис• 10 января 2025
Ответ дляОтжигающая
В школе на уроках химии, но вы видимо их пропустили 😉
в разные грибах разные яды, и реакция будет не всегда
Любви вам!• 10 января 2025
Ответ дляОтжигающая
Что именно неправда?
А ви розумієте прочитаний текст, чи як?
Неправда - те, що цибуля синіє на отруту в грибах. Цибуля синіє на один з ферментів, який є як і в отруйних грибах, так і у їстівних. І цей фермент не є отруйним. І більшість отруйних грибів цього ферменту не мають.
Тому, перш ніж ліпити свою фіолетову тітку, хоч трохи дізнайтеся про предмет спору.
Говорю відверто• 10 января 2025
Ответ дляНадя-df8c
Дякую за відповідь. Тим паче вчора скуштувала і сьогодні вранці теж трішки. Почуваюсь нормально.
Ппц ви голодаєте?
stranger-1• 10 января 2025
Ответ дляНадя-df8c
Мені до смаку гриби. Завжди тільки печериці купувала а аТБ. А тут вєшенкі. Дуже хочеться. Буду спостерігати. Дякую за відповідь.
Гарантую, що гливи (вєшенка).
Крім того, зараз практично нічого не росте крім них та зимових опеньок. Тому переплутати неможливо.
Однак, якщо ви не розбираєтесь, доцільно хоча б питати ДО того як з´їли ;))))
Доречі, цибуля НЕ є індикатором наявності отруйних грибів. Навіть не сподівайтесь, що вона вас спасе при подібних експериментах в подальшому
Поумничка• 10 января 2025
от реально, як можна ризикувати не те що здоровям, а життям їсти це? мало тго, що страшне, ще й не зрозуміло що🤢
Отжигающая• 10 января 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Автор про разные или про вешенки спросила?)
Отжигающая• 10 января 2025
Ответ дляЛюбви вам!
А ви розумієте прочитаний текст, чи як?
Тетка не моя) я то понимаю, а вы похоже не очень
stranger-1• 10 января 2025
Ответ дляКовбой Хагис
у автора явно старые грибы, а в магазинах молодые продают, цвет шапки не показатель
Цвет шляпки зависит от разновидности вешенки, освещения и даже от того, на чем произрастает.
В продаже грибы промышленного выращивания различных клонов (разновидностей), на субстратах и с поименением искусственного освещения.
Поэтому сравнивать с цветом грибов в природных условиях неправильно. Тем более, если сбор зимой под воздействием низких температур.
Возраст не показатель
stranger-1• 10 января 2025
Ответ дляКумася
А що це дасть? Якщо гриб не їстівний?
Не плутайте ’не їстівні’ гриби та ’отруйні’.
Не їстівні - по суті є їстівними після відповідної обробки.
Отруйні - приводять до розладу/погіршення здоров´я чи смерті.
І так. Варка в двух, трьох.... і т.д. водах - це повна фігня.
Любви вам!• 10 января 2025
Ответ дляОтжигающая
Судячи по реакції на ваші дописи - тільки ви й розумієте, сама себе.
stranger-1• 10 января 2025
Ответ дляНадя-df8c
Дякую за відповідь. Так я читала про темні. Називаються китайська вєшенка.
Ви в Китаї ???? )))))) Все, що ви зараз можете прочитати, стосується промислового чи любительського вирощування клонів гливи, яких у нас в природі не знайдете. Колір залежить від того, чим харчується гриб та освітлення
stranger-1• 10 января 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Визуально вешенки.
Но вы ризковая, вот так собирать и есть
Нє, ну ви шо?
Вона ж оберіг поклала - цибулю))))))
Є ще методи запобігання - на таро погадати, на освяченій чи моршинській зварити .... або тупо голосовалку на Порадниці замутити, а відповідь вибрати, кидаючи кубик)))))
Вона ж оберіг поклала - цибулю))))))
жижифреймут• 10 января 2025
Ответ дляНадя-df8c
Дякую всім хто відгукнувся. Сусіди кажуть, що це вєшенкі і на роботі теж так кажуть. Поїм нормально потім і вам розкажу. Тільки не сваритися між собою.
Выбросьте!!!
Путающаяся• 10 января 2025
Автор,купа грибів в магазинах.
Якщо хочете чому б не купити?
Отак ризикувати,щось в лісі знайти і з´їсти
Якщо хочете чому б не купити?
stranger-1• 10 января 2025
Ответ дляжижифреймут
Выбросьте!!!
Викине. Але тепер швидкість цього процесу залежить від роботи кишківника)))))
stranger-1• 10 января 2025
Ответ дляПутающаяся
Автор,купа грибів в магазинах.
Якщо хочете чому б не купити?
Ну, чому ж.
Можна і в лісі. Збирання грибів - це цікавий процес. Прогулянки корисні для здоров´я. Заощаджує сімейний бюджет і робить домашні страви більш різноманітними та смачними.
Інше питання, що так гриби не збирають, а тим більш не споживають, спираючись на картинки з Інтернету та відосики поки що живих неучів.
Біток чи ефір?• 10 января 2025
Я с дерева тоже собрала. Но были бело- сероватые вешанки. А тут странный цвет.
Слобожаночка• 10 января 2025
Ответ дляНадя-df8c
На фото у вас вешенка або ж глива по-українському.