Ms. Iphone• 10 января 2025
Як наважитись все бросити і піти?
Мені 45 років. Заміжня, є донька 16 років. З чоловіком погані відносини вже давно. Років 6 . Колись він мене зрадив, я не простила . Підти нікуди, живу в його хаті. В мене є вище економічна освіта, за фахом не працювала. Останнім часом скандали стали більш жорстокими. Ні, він не б´є. Але може сісти дуже близько і орати що аж слюна на мене бризже. Слова теж стали Ти все життя на моїй шиї , в моїй хаті а хто ти без мене ? Почуваю себе не жінкою а тряпкою. Донька виїжджати категорично відмовляється. В Україні я розумію що грошей щоб самостійно жити, платити за оренду квартири і т.д. я не зароблю. В зв´язку з тривогами і війною здоров´я погіршилося. Тиск постійно високий . Нервовий стан нижче підлоги. Нещодавно померла моя подруга. Молодша за мене на 3 роки. І я весь час тепер кручу в голові своє життя. Чоловіку не потрібна. В доньки вже майже своє життя. Ще трохи і піде. Доживати старість в таких відносинах не хотілось. Весь час щось та стримувало все кинути .Бо нема куди Ідти, бо нема власних коштів, бо не можу кинути доньку . Зараз є можливість виїхати закордон і можливо вийде почати нове життя, а може і ні . Їхати одній завжди важче а ще в моєму віці . Читаю тут теми хто як і де влаштувався. Розумію що допомога нам з житлом та іжею це вже великий плюс. Але напевно треба було виїжджати на початку а не зараз . Не знаю навіщо сюди пишу. Напевно тому що нікому навіть все це сказати. Може пораду хочу почути чи слова підтримки. Дякую усім хто дочитав
Свідок Перемоги• 10 января 2025
Ответ длясою не люблю
Какую финподушку можно откладывать у нас в стране в 45 лет . Ну соберет она тысяч 5 дол за год и чем это спасет человека?
Автор права насчет выезда , в Украине это нереально-жить за свои на такие зарплаты
Нереально? Тобто жінка, як самостійна одиниця без мудака, не жилЄц, в Україні?
Українська зірочка• 10 января 2025
Для себе чітко проговорити умови, на яких ви готові виїхати - доньку залишити/не залишити, собаку брати/не брати, гроші на перший час та виїзд маєте\не маєте.
І ставити тут конкретні питання, куди та яким чином краще виїздити у вашій ситуації.
Мания-Величия• 10 января 2025
Автор, я уехала в 52. Работу нашла, да, это клининг, но 4-5 часов в день и в воскресенье, за двойную оплату
( детский центр и детский сад )
Денег мне хватает на все, ездила в отпуск в Грецию
Даже хожу на свидания уже.
Но у меня не было мужа, стареньких родителей, дочь взрослая - замужем
Пробуйте, все получится, но если что-то делать
( детский центр и детский сад )
Даже хожу на свидания уже.
Однозначно• 10 января 2025
Ничего не измените, вы инфантильны. И не умеете брать ответственность за свою жизнь.
Начните хотя бы в Украине работать.
Как вы будете работать заграницей без знания языка? Полы мыть или опы подтирать?
Снимите розовые очки
Начните хотя бы в Украине работать.
Снимите розовые очки
МУСЯкомарова• 10 января 2025
Ответ дляMs. Iphone
Звісно можу на зп 12-16 тис . А квартиру знімати від 10 тис . І на пару тисяч які залишаться ні в чому собі не відмовляти
А дешевле жилье, не?
АнтиТанкист• 10 января 2025
Ответ дляПомогалочка
Бегом на работу, откладывайте финподушку. 45 лет это еще не старость, время стать на ноги есть
Кем автор пойдёт работать в 45 , если она всю жизнь не работала. Возьмут максимум уборщицей . Ей зарплаты не хватит насъём и еду.
АнтиТанкист• 10 января 2025
Ответ дляMs. Iphone
Теж є собака яку я дуже люблю і гуляю тільки я з нею
Так вам важнее ваша жизнь или собаки ? Дочку ставите перед фактом. Либо она выезжает с вами , либо остаётся жить с отцом. Она уже взрослая девочка, не пропадёт. Если дочка согласится выезжайте вместе с ней и собакой. Если не согласится, езжайте одна. И 45 лет - это вообще не старость. Это вы себя старой и беспомощной считаете. Перед выездом на развод подайте.
Ms. Android• 10 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Хватает на жизнь, содержание себя и квартиры. Мы же о беженцах а не о владельцах ресторанов, пароходов. Пару квартир дома у него есть.
Причем тут пароходы. Ну если скромно на одного себя и без семьи тогда наверно хватает.
Заліковий троль• 10 января 2025
Ответ дляMs. Android
Ни наверное, а хватает. И на покупки не совсем дешёвые тоже. С семьёй есть две ЗП+ детские. Мои другие друзья (2+2) раз в два три месяца куда то летят на несколько дней, иногда поочереди, если каникулы то семьёй. Вы тоже в Германии и не хватает?
Попа как у Кардашьян• 10 января 2025
Ответ дляMs. Iphone
В Киеве пойти работать на 12 тыс? Вы сайты с работой по Киеву в каком году открывали?
Сейчас сборщик заказов, кладовщик получает от 20 тыс
И 1к квартиру можно найти за 7-8 тыс
Говорю-балакаю• 10 января 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
А’ підти’ Це на якій мові? В 45 не працювати, не мати власного житла то капець
Не ’на якій мові’, а якою мовою
Залізний занавіс• 10 января 2025
Ответ дляMs. Iphone
Где вы прочитали что я не работаю ? Я работаю с мужем ! Идти на другую работу это уходить от него, от работы с ним и с его дома . Люблю на советчице коментаторов. Зашла в тему. Одно сообщение прочитала и бегом строчить свой вердикт
По вашему хамскому ответу понятны и причины ваших проблем и их последствия, извините за прямоту. Зачем просите совета тут, если ваши принципы нерушимы и от кормушки условной вы неотделимы.
Сидите у мужа на работе и в его доме дальше. после 50 лет будет еще горячее и интереснее. Но это ваше дело. Снимать комнату и работать без мужа не пробовали, полагаясь на себя? Дочь может и у отца жить в 16 лет, с вашим контролем периодическим
Ms. Android• 10 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Я в Германии)
Наш семейный доход с мужем более 10к нетто и я не скажу, что мы живем на широкую ногу😅
Ждун с Нибиру• 10 января 2025
Ответ дляАльфасамка
пізно пити Боржомі
Чого пізно? Стара вже, чи що?😅
Ждун с Нибиру• 10 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
уезжайте в большой город.снимите комнату.устройтесь на работу.заведите 2 любовника.подыскивайте для жизни ну или нет.
Уехать из Украины и начать нормальную жизнь. С нормальным мужчиной
Психологічка• 10 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Так бесят такие советы, как вроде работа гарантия хорошей жизни.
1. Поняття хорошого життя у кожного своє.
2. Робота дає незалежність.
Пилосмок працює• 10 января 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Удалено администрацией...
Мамина корзиночка• 10 января 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Більш 42%, але в них там якась цікава налогова політика
Перед новим роком вона отримала повернення податку( якоїсь частини, коло 6 т) і отримала страхові првернення( за відпустку- дні що обовьязково потрібно відгуляти, інакше кошти заберуть, ще якісь страхові повернення, не знаю)
В неї є нічні дзвінки з агентами , бо різниця в часі , це також впливає на зп + відсоток від прибутку
То чому пишете 8, якщо нема 8.?
Ви думаєте тут всі дурні, а ви Д´артаньян?
Библиотекарь• 10 января 2025
Ответ дляПилосмок працює
Удалено администрацией...
У вас особливе « бачення»)))
Завтра не пью• 10 января 2025
Ответ дляMs. Iphone
Добре. Я не з Києва ))
Автор, життя після розлучення є, головне не боятися
Библиотекарь• 10 января 2025
Ответ дляМамина корзиночка
То чому пишете 8, якщо нема 8.?
Та, я думаю , що ви- дурепа і читаєте сракою
Ще й висновки робите з тої дурості))
8 нетто)) що незрозумілого, хз)) але!
Зрозуміло , чому ви « інтерлогіст» здивовані таким зп))
Ще й висновки робите з тої дурості))
8 нетто)) що незрозумілого, хз)) але!
сама себе прекрасная• 10 января 2025
Автор, мій би покроковий план був би таким:
1. Почала б шукати фопів, щоб вести їх бухгалтерію як бухгалтер. Паралельно з поточним життям.
2. Зняла б кімнату за зароблені таким чином гроші. Паралельно подавши на розлучення і закривши той фло, що зараз є, якщо б він був би на мені. Дитину поки що залишила б жити з татом - бо вважала б це корисним у виховних цілях.
3. Звільнений час пустила б на саморозвикок/пошук нормальної роботи.
4. Після досягнення нормального рівня доходу змінила б житло на нормальне та забрала б дитину.
Диви яка я пава!• 10 января 2025
Автор, хочу просто підтримати вас, щоб ви не вирішили. Якщо остаточно прийняли рішення піти від чоловіка в самостійне плавання, то зробіть це не вагаючись. Як то кажуть: дорога долається кроками. От і починайте робити перші кроки. Буде нелегко, незалежність в принципі нелегко здобувається. Але, щоб ви не вирішили, памʼятайте, життя у вас одне, а ні чоловік, а ні будь-хто інший не поділиться з вами додатковими роками життя. Ми не знаємо скільки кому відведено жити, але ніколи не пізно почати жити так, як вам хочеться. Це ваше життя і кожна його хвилина цінна.
Зроблено у 80-х• 10 января 2025
Ответ дляАнтиТанкист
нет смысла. только если там кого-то найдет - то да, но можно будет и дистанционно развестись.
главное перед выездом сделайте себе КЕП (через Приват можно)
Автор, якщо наважитесь , маєте бажання переїхати під захист в іншу країну . Я спробую Вам допомогти.
Тут зможете працювати-якщо маєте здоровья . Клінінг , склади , пошта ( це без знання англійської). З мовою -кращі роботи. Маєте мати гроші на дорогу, і на перший час -це до 500€
Вапщета• 10 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Ну вот реально кем ее возьмут без опыта?
На 20тыс - комната, ком, еда, и хотьбы выжить вдвоем с дочкою. Украина не подходит к сожалению.
В атб на касу
Кавуся• 10 января 2025
Ответ дляАльфасамка
пізно пити Боржомі
Тобі теж! Ні виховання, ні такту - чмо та й годі!
Тётушка Лошадь• 10 января 2025
Ответ длякультУра
Люди які виїжджають зараз роблять це обдумано (звісно я говорю не про прифронтові території).
Тобто люди готуються - шукають інформацію і вибирають країну, готують документи (на членів сім´ї і тварин), а головне розбираються з питаннями і проблемами які є тут в Україні.
У ват тут комок цих невирішених питань - чоловік-тиран, спільна справа, ФОП, дочка-підліток зі своїми заскоками, немолоді батьки в прифронтовому регіоні, а ще на здоров´я своє жалілися.
То може спробуєте спочатку з цими питаннями розібратися?
Може тоді не доведеться нікуди їхати?
Бо здається ви просто хочете втікти...
Щоб воно саме якось вирішилося.
Може тоді не доведеться нікуди їхати?
Бо здається ви просто хочете втікти...
Щоб воно саме якось вирішилося.
Оце Ви дуже влучно сказали. Автор сподівається, що з її виїздом за кордон усе вирішиться само собою, причому не як-небудь, а в позитивну сторону для неї.
Тётушка Лошадь• 10 января 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Удалено администрацией...