Ms. Iphone• 10 января 2025

Як наважитись все бросити і піти?

Мені 45 років. Заміжня, є донька 16 років. З чоловіком погані відносини вже давно. Років 6 . Колись він мене зрадив, я не простила . Підти нікуди, живу в його хаті. В мене є вище економічна освіта, за фахом не працювала. Останнім часом скандали стали більш жорстокими. Ні, він не б´є. Але може сісти дуже близько і орати що аж слюна на мене бризже. Слова теж стали Ти все життя на моїй шиї , в моїй хаті а хто ти без мене ? Почуваю себе не жінкою а тряпкою. Донька виїжджати категорично відмовляється. В Україні я розумію що грошей щоб самостійно жити, платити за оренду квартири і т.д. я не зароблю. В зв´язку з тривогами і війною здоров´я погіршилося. Тиск постійно високий . Нервовий стан нижче підлоги. Нещодавно померла моя подруга. Молодша за мене на 3 роки. І я весь час тепер кручу в голові своє життя. Чоловіку не потрібна. В доньки вже майже своє життя. Ще трохи і піде. Доживати старість в таких відносинах не хотілось. Весь час щось та стримувало все кинути .Бо нема куди Ідти, бо нема власних коштів, бо не можу кинути доньку . Зараз є можливість виїхати закордон і можливо вийде почати нове життя, а може і ні . Їхати одній завжди важче а ще в моєму віці . Читаю тут теми хто як і де влаштувався. Розумію що допомога нам з житлом та іжею це вже великий плюс. Але напевно треба було виїжджати на початку а не зараз . Не знаю навіщо сюди пишу. Напевно тому що нікому навіть все це сказати. Може пораду хочу почути чи слова підтримки. Дякую усім хто дочитав
АфродитаПетровна• 10 января 2025
Ответ дляРазгуляшка
Ого, ким же її візьмуть працювати, щоб без стажу вона змогла по 500 доларів щомісяця відкладати?
Я й працюючи так не зможу відкладати, 20 років стажу
Разгуляшка• 10 января 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Я так само і теж 20 років стажу, тут хоч би 100-150 доларів відкласти і то не завжди виходить.
Сосиска_Втесте• 10 января 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Уехать из Украины и начать нормальную жизнь. С нормальным мужчиной
Нормальные мужчины где её ждут?
АфродитаПетровна• 10 января 2025
Ответ дляМания-Величия
Автор, я уехала в 52. Работу нашла, да, это клининг, но 4-5 часов в день и в воскресенье, за двойную оплату
( детский центр и детский сад )
Денег мне хватает на все, ездила в отпуск в Грецию
Даже хожу на свидания уже.
Но у меня не было мужа, стареньких родителей, дочь взрослая - замужем
Пробуйте, все получится, но если что-то делать
Скажіть,, будь ласка, як фізично витримуєте? Бо не від однієї знайомої чула, що то робота для молодих, максимум до 40 років. Теж думаю про виїзд, з дитиною (сину 17), але що Можу робити, якщо тут працювала тільки з документами, мов інших не знаю, маю хронічні захворювання, які потребують постійної підтримки.
АфродитаПетровна• 10 января 2025
Ответ дляОднозначно
Ничего не измените, вы инфантильны. И не умеете брать ответственность за свою жизнь.
Начните хотя бы в Украине работать.
Как вы будете работать заграницей без знания языка? Полы мыть или опы подтирать?
Снимите розовые очки
А що не так з цими роботами? Знайома в Італії 30 років ’опи підтирає’, Вашими словами, не жаліється.
АфродитаПетровна• 10 января 2025
Ответ дляКава з адреналіном
вам же не 60) в єтом возрасте ві еще полни сил
Ой, я бачила жінок 58-65, які їздять на заробітки в Європу, це для мене щось нереальне! Чи бувають люди без хвороб в цьому віці? Або нічого не бояться?
Санька-4b93• 10 января 2025
Ответ дляСметчица
А що ви пропонуєте? Щоб вона далі просто за тарілку супу жила з чоловіком, який її ображає?
Который уже готов выпнуть из дома пинком под зад, судя по его отношению. Тогда уж точно придется шевелиться.
А работа, да, не гарантия хорошей жизни, но гарантия того что не останешься без куска хлеба, не умея выживать самостоятельно.
АфродитаПетровна• 10 января 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Да ж тих нормальних взяти? Думаєте, там всі чекають безробітних жінок з України?
АфродитаПетровна• 10 января 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Автор, хочу просто підтримати вас, щоб ви не вирішили. Якщо остаточно прийняли рішення піти від чоловіка в самостійне плавання, то зробіть це не вагаючись. Як то кажуть: дорога долається кроками. От і починайте робити перші кроки. Буде нелегко, незалежність в принципі нелегко здобувається. Але, щоб ви не вирішили, памʼятайте, життя у вас одне, а ні чоловік, а ні будь-хто інший не поділиться з вами додатковими роками життя. Ми не знаємо скільки кому відведено жити, але ніколи не пізно почати жити так, як вам хочеться. Це ваше життя і кожна його хвилина цінна.
Класно написали! Прям надихнули мене! Дякую!
АфродитаПетровна• 10 января 2025
Ответ дляРазгуляшка
Ага, якби. Моя зарплата чистими 10300 грн, провідний фахівець. І це я знайшла більшу зп недавно, літом була ще менша. В різних містах різні поняття про ’хорошу зарплату’, хоч ціни кругом деруть.
АфродитаПетровна• 10 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
Цікаво, де вона візьме грошей на перший час?
Санька-4b93• 10 января 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Цікаво, чому в 45 річної жінки, яка ’працює’ ФОПом і живе в нестерпних, по її словах умовах, ще немає зібраних коштів на перший час?
АфродитаПетровна• 10 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
І мені цікаво про себе, мені 50, теж не маю зібраних коштів, троє дітей, постійно хворіючі батьки з мізерними пенсіями. І теж треба на в їзд зібрати, але Як? Не годувати дітей? Одяг і так весь з секонду. Вчора в сина студента (да, має стипендію 1500 грн) перестав робили телефон, бо ствренький. Де взяти ті 8 хоч тисяч грн?
Санька-4b93• 10 января 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Не дуже зрозуміла, а до чого тут ви, якщо в автора зовсім інша ситуація?
АнтиТанкист• 10 января 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Удалено администрацией...
А нужно сидеть рядом с мужем который изменяет, унижает, издевается? Только чтобы он другой не достался?)Так он рано или поздно и так даст автору пинка под зад. Она и сейчас его раздражает . Только через 5 лет автору будет 50 и возможности выезда и адаптации будут в разы сложнее.
Перша леді колгоспу• 10 января 2025
Щось же ви в шлюбі нажили за всі ці роки? Будинок, авто?.. бізнес теж передбачає наявність активів, особливо якщо мова про виробництво. На житло для одної себе думаю наскребете, може чоловік і сам з барського плеча щось вам придбає, якщо побачить, що ви серйозно налаштовані і особливо якщо до справи візьметься юрист. А якщо не буде потреби платити оренду - то на їжу і комуналку заробите, ви ж у столиці, маєте досвід як мінімум у бухгалтерії та веденні сайтів. Якщо звикли до ситого життя з помічницями по дому, салонами, ресторанами та іншими речами, які не по кишені зараз дуже багатьом - то тут доведеться обирати, чи готові платити за все це своїм спокоєм, чи оберете спокійне, але скромніше життя, але забезпечити себе жінка з руками-ногами, головою і житлом і в столиці завжди зможе.
Астоновитесь!• 10 января 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Цікаво де вона брала гроші останні 45 років?
А, в куйового чоловіка...
Якаж він сволота!😁
Астоновитесь!• 10 января 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Ну мы же знаем ситуацию только со слов автора...
А давайте просто подитожим, автор:
- никогда не работала и не зарабатывала, просто числилась ФОПом.
На многочисленные вопросы чем она конкретно занималась - ответа небыло.
- в семье один 16 летний ребёнок, списать своё безделие на декрет не получится.
- со слов автора живут не богато, у неё сбережений, активов нет.
Можно только включить фантазию что в голове у мужа.
Возможно он хотел больше детей, а она ’устала’ и от одного.
Возможно хотел видеть рядом с собой интересную женщину с амбициями и стремлениями - а не домохозяйку.
Возможно он считает что вдвоём они могли-бы добится гораздо большего в финансовом плане.
И у каждого на старость было-бы имущество, хочешь живи, хочешь сдавай...
А по факту автор даже не понимает куда и зачем она могла бы поехать.
Она уже выучила язык?
Освоила актуальную професию?
Или может автор где-то написала что готова мыть жопы европейским старикам, стоять по 12 часов на конвеере или работать на ферме?
Нет, она просто хочет и дальше спокойно жить, кушать , спать, гулять с собачкой и что-бы её не трогали с разными вопросами, работой и прочими глупостями.
Ms. Похвала• 10 января 2025
незрозуміло, що ви робили все життя. Хто ви як рсобистість, якщо взяти тільки вас як людину? здається, ніхто. Вам було зручно розслаблятися стільки років, тепер результат - об вас ноги витирають.
З вами нецікаво, вас не цінять, бо вам самій ок не розвиватися, не грати соціальної ролі. Нічого не нажили, нічого не вмієте. Дивно, самі не пробували аналізувати своє життя, самі не думали, що може чимось зайнятися, крім обслуговування побуту?
Губка Боб• 10 января 2025
Если б у вас было свое жилье то вы бы уже ушли. За эти 6 лет можно было отложить на хатку в @бенях.
Ms. Похвала• 10 января 2025
Ответ дляMs. Iphone
Так. Як робоча і як бухгалтер. Як курьер, фотограф . Сайт весь на мені
це не робота, це обслуговування бізнесу чоловіка, робота нєгром. Ви в повну залежність себе поставили, і він таку перевірку не пройшов
Швендяю містами• 10 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Так бесят такие советы, как вроде работа гарантия хорошей жизни.
Работа - это гарантия того, что Вы сможете себя прокормить в случае чего. Почему Вас это бесит интересно?
Швендяю містами• 10 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Я предлагаю выезжать, и четко сформулировала почему, в Украине к сожалению нет соц.гарантий, на мин.зп не выжить, соц.жилья нет, человеку без поддержки очень тяжело тем более в 45лет.
Почему зарплата должна быть обязательно минимальной? Вы других не знаете?
Ждун с Нибиру• 10 января 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Нормальные мужчины где её ждут?
Что значит ждут? Никто никого не ждет. Но они хотя бы есть и найти мужчину в ЕС не проблема. В Украине может тоже но в нынешних условиях они или в окопе, или дома.
АфродитаПетровна• 10 января 2025
Ответ дляАстоновитесь!
А, в куйового чоловіка...
Якаж він сволота!😁
Так на виїзд він їй грошей не дасть. Ми й не знаємо, що там за чоловік, може воно тільки й може мозги тріпати та вихвалятися, що її годує.
Разгуляшка• 10 января 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Погоджуюся з вами, це тільки на порадниці паралельна реальність і всі по 100 тисяч мінімум зароблять не напрягаючись, ну або в чоловіка мільйонера на шиї сидять, бо то не царське діло працювати.
Ждун с Нибиру• 10 января 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Знову про ´чекають’. На вокзалі чекають чи що? Ніхто нікого не чекає. Приїжджаєш и знаходиш. Чи жінка з України - це якесь тавро на думку жіночок які сидять в Україні? Я вас розчарую.
АфродитаПетровна• 10 января 2025
Ответ дляСанька-4b93
Показую тим, хто не розуміє, що в житті буває різне, не всі можуть тисячі доларів зібрати ’на чорний’ чи ’білий’ день.
АфродитаПетровна• 10 января 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я була в Польщі 3 місяці, ніхто зі мною не знайомився (хоч і не треба було).
Злюка-закусюка• 10 января 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
якщо студент не медик, то в такій плачевній ситуації давно вже повинен був мати підробіток