Верховна Рада схвалила законопроект про спрощення накладення ТЦК заочних штрафів ()
Так, у змінах прямо передбачається, що повернення виклику ТЦК з відмітками про невручення чи відмову в отриманні є підставою для того, аби не складати протокол, а відразу винести постанову про «заочний штраф».
Також встановлюється, що у разі несплати штрафу особою, що вчинила правопорушення, протягом 30 днів з дня набрання законної сили постановою про накладення адміністративного стягнення, така постанова підлягає примусовому виконанню.
Тобто, постанова ТЦК буде направлятися виконавцю, який зможе відразу відкрити виконавче провадження, арештувати рахунки ухилянта та здійснити інші дії щодо забезпечення стягнення.
Це як з генераторами і екофло тут пишуть, вже всі давно приготувалися. До речі, а ви вкурсі, що мрео надали доступ ло бази( на якиз підставах хз). Але вони перевіряють тихенько, чи в розшуку людина і нажимають кнопочку, через 10хв під´їзжає поліція. То жьмашини вже не раджу переоформлювати.