Цветов Мне срочно• 10 января 2025

Розпізнати маніпулятора на сз

Тиждень тому познайомились на сз з мужчиною, 30 років. Не був одружений, не має дітей. З усіх переписок він самий цікавий співрозмовник. З ним смішно, цікаво і розмова легко йшла. От прямо розмова сама собою складалась.
Але він настільки відрізняється від інших, що мені здається він або пікапер, або якийсь псих. Він хоче стосунків, постійно перепитує чи хочу серйозних стосунків, потім про дітей , чи хотіла б я ще дітей у новому шлюбі. Одного разу написав, що я дуже гарна і він прямо бачить мене у весільній сукні і тут мене прибило. Я була заміжня і маю дитину. Він іноземець. Має вишу освіту, розумний. Потім він постійно наголошував, що сексу на побаченні не буде і типу щоб я точно знала. (Я навіть не підіймала цю тему, бо секс на першому чи навіть третьому побаченні не мож).
І він моментами дуже цікавий, а моментами він мене лякає, бо він іноді пише якісь маніпулятивні речі типу ні з того, ні з сього.
Я захотіла з ним поговорити по телефону, то він так відпирався від відео зв’язку, типу це дивно для нього. Ми все ж поговорили, без відео, говорили на різні теми. Без інтимних тем.
Він дав мені інсту. Вле інста також дивна-на ньому ж фото регулярні до 20 року, дуже гарні фото, видно що багато подорожей і багато спорту. Потім одне фото у листопаді 24 року де він вже поправився і не такий як на попередніх фото.
Я запитала чому не було фоток 4 роки, він сказав, що просто не додавав нових.
Пише в основному дуже пізно, типу він у відпустці і спить до обіду і після обіду починає написувати. Може писати до 2 ночі, але я з ним прощаюсь і сплю, бо мені на роботу зранку.
Сьогодні маємо зустрітися на каву. То він вчора ввечері запропонував сюрприз, піти в якийсь крутий заклад. Але типу я маю одягнутись відповідно. Типу на вулиці холодно, замерзнемо. Тобто він наче як і запрошує на щось цікаве, але мені підозріло, бо домовлялися на щось інше.
Хто має досвід спілкування на сз, що ви думаєте стосовно ситуації?
Чи це може я шукаю підвох, чи дійсно щось не те?
БезникаяЯ• 10 января 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Він каже, що були стосунки 5 років. Тепер вже 1 рік один.
Восени цього року мав побачення з українкою, то вона не підійшла по особистим якостям. Була дуже мініатюрна і прийшла з коляскою і дитиною на побачення. Він майже два метри зростом і вважає, зо йому жінка 1,50 абсолютно не пасує.
Хоча я також всього лише 1,70.
І також мені дивно як це прийшла з кодяскою і дитиною. Зазвичай можна навіть подругу попросити.
Тепер вже 1 рік один.

и прямо сплошной целибат, что готов тут же жениться ))))
автор Цветов Мне срочно • 10 января 2025
Ответ дляПомеха справа
Вы отличная потенциальная жертва. Неродной язык, нет родственников и друзей (или очень мало и они тоже не местные), маленький ребенок. Завтра вы без работы на его содержании- и все, он ваш хозяин по сути. Я конечно сгущаю краски но такая проблема есть.
Ну я сказала, що маю тут родичів, бо це так і є.
І сказала, що скидаю їм фото і імена віх, з ким йду на побачення.
Дитина вже не маленька.
Тобто я з ним спілкуюсь не з позиціі попрошайки.
Так само і що на роьоті колектив гарний і мову знаю. Хоча звісно порівнювати з ним не варто.
Ответ дляПомеха справа
Тому я і сказала йому, що заміж не дуже то і спішу.
Я сказала, що мені навіть по податковому класу вигідно бути одинокою мамою.
БезникаяЯ• 10 января 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так я йому сказала, що я хочу будувати стосунки і сексу на перших побаченнях точно не буде.
Вы ему побольше о своей принципах рассказывайте, его это сильнее заведет вас обыграть и потом обесценить. С такими мутными лучше больше слушать и читать внимательно, и готовиться к газлайтингу, то есть вранью и уверениям, что не так поняла и он это не говорил.

Будьте с ним аккуратны и осторожны!!! Он реально мутный.
Ответ дляБезникаяЯ
сплошь и рядом (((

и было еще и до военного потока наших девчат туда ((((
я истории знаю из международных женских групп.
с одной девушкой мы буквально за день до ее исчезновения в теме общались, а потом узнаем, что она пропала, ее ищут и только труп без головы нашли спустя время.

Девочки из этих групп бросались на помощь, ехали в другие города, чтобы помогать славянским женам тех же немцев, спасали от семейного абьюза, привлекали полицию. И беременные, и мамы с детками, и наши украинки в возрасте, что жили или вышли замуж за иностранцев.

да вон недавнее убийство двух украинок, чтобы забрать младенца - тому пример, во, что можно вляпаться.

И это я пишу о худшем варианте. А есть привязки и детьми, или, чтобы родила и забрать ребенка у жены, ее выставить из страны и т.д. и т.п.
Я це все розумію. Я обережно до цього ставлюсь. Але іноді мені здається, що я також дуже сильно обережна і це іноді заважає.
Але дякую, дуже важливо нагадувати , що є реальність.
БезникаяЯ• 10 января 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Лучше быть излишне осторожной, тем более в чужой стране, а ему поменьше слов.
Ответ дляБезникаяЯ
Тепер вже 1 рік один.

Ну він не тут же готовий. А типу його батьки 35 років разом і він хоче собі сім’ю.
Ну короче, я звісно позумію що це бла бла бла.
Ответ дляБезникаяЯ

Зрозуміла.
Я до речі не думала з цієї сторони.
Помеха справа• 10 января 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Зрозуміла.
Я до речі не думала з цієї сторони.
Я как-то смотрела интересные рекомендации что лучше всего свои желания и мечты не озвучивать. Тогда будет видно партнера, его реальную сущность. И в этом есть доля смысла. Я текущему ухажеру как-то выслала список своих желаний а теперь думаю -он так себя ведет потому что знает что мне это важно или потому что это его реальная личность?
Ответ дляПомеха справа
До речі так.
Це також питав. Але я в деталі не вдавалась, сказала, що коли зрозумію, що зустріла того скмого, то знатиму.
Дівчата, написав , зо у нього сильно болить живіт і він не знає чи зможе прийти.
Я побажала здоров’я і порадила сидіти вдома.
Най хоч раз• 10 января 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
В блок его навеки вечные
И пусть лечит голову
Ответ дляНай хоч раз
В блок его навеки вечные
И пусть лечит голову
Пише тепер, що можливо ми зустрінемось пізніше.
Я попросила фото і сказала, що якщо не скине свіже фото, то не приїду.
Хоча я і так не приіду, вже чисто граюсь.
Най хоч раз• 10 января 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Нафига вам эти качели
Не тратьте время свое
Похоже чувак развлекается просто
Ответ дляНай хоч раз
Нафига вам эти качели
Не тратьте время свое
Похоже чувак развлекается просто
Так я вже зібралась)
У мене ще є час до потяга.
Зараз заблокую, бо набридло.
Останнє питання.
У нього підтверджений профіль. Чому тоді він упирається від відео дзвінка і проти фото?
Я щойно намагалася отримати фото, навіть маніпулювати. Не повівся. Прислав фото своєі ноги під одіялом.
Що це могло бути?
Чи це тупо лівий чувак розважається?
чисто цікаво.
Я його скрізь заблокувала і поскаржилась на фальшивий профіль.
І дякую за поради)
Всім бажаю щастя і кохання❤️
Най хоч раз• 10 января 2025
Смотря какой сайт
У меня было такое, что профиль подтвержденый галочка стояла, а чувак все равно другой( старый маразматик)
Так что не показатель это.
Едьте развлекайтесь с подругой и забудьте это чмо