Котогосподиня• 10 января 2025
КПК в 1 рік
Матусі, ми взагалі робимо малій платні вакцини, в рік сказали платної немає, є тільки ця… на платні у малечі реакцій ніяких не було, розкажіть що чекати від цьої вакцини. Як ваші дітки пересели її? Дякую)
Кашпо• 10 января 2025
Ответ дляTeonaa
Ужасна вакцина
Тоже не було в аптеках, не було в добробутах. Веололи ту що була. Ну якось мені не дуже
Як називається? І що саме вам не дуже та жахливо?
А поговорить?• 10 января 2025
Ответ дляКашпо
Яку саме вакцину вам пропонують? Пріорікс чи ММР?
У нас в больнице предлагают ММР. Это хуже или лучше?
Кашпо• 10 января 2025
Ответ дляА поговорить?
Залежить від того, що саме ви вважаєте кращим і який стан здоров´я дитини
Біле пальто• 10 января 2025
У нас бесплатная американская была.
Перенесла хорошо, но через 10 дней примерно была температура в районе 37,5 пару дней. Сыпи не было. Откатов тоже.
4есотка• 10 января 2025
Ну зробіть пізніше чий не проблема. Я взагалі дитині саме КПК не робила, мені педіатр кожного разу як тільки приходила питав чи не надумала, тож вихолить що її можна зробити коли завгодно.
Швидка Настя• 10 января 2025
Ответ дляА поговорить?
Делали в год ммр. Температура высокая и сыпь на 10 день вроде. Планирую ревакцинацию приориксом. Но буду в платной делать, в гос только ммр