Верховна Рада ухвалила законопроект №12076 Про зміни до Закону ’Про військовий обов’язок і службу’. Рішення було прийняте на засіданні 9 січня.
За його даними, таке рішення підтримали 298 нардепів.
’Тут пройшла важлива правка: Жінки-добровольці перед базовою підготовкою беруться на військовий облік призовників за власним бажанням’, - зазначив парламентар.
Водночас згідно з законопроектом, проходження цієї підготовки для жінок є добровільним, як і військовий облік для них.
Також у документі вказано, що з 2025 року строкову службу буде скасовано, а натомість запроваджено базову загальновійськову підготовку. Варто зауважити, що цей вид служби буде обов’язковим для чоловіків, придатних до служби за станом здоров´я.
@ альонка@• 10 января в 16:48
Ответ дляannu-b519
Чем?
Ви з Ніка Найз провокації створюєте?
Ви ще тут?
Гайда на фронт
Ви ще тут?
Гайда на фронт
Ответ дляМимо_шла
А кто содержать будет такое количество детей?)
Женщины, а в чем проблема? Сделают ясли месяцев с 3 и вперёд на работу. На одежду и еду хватит, а остальное ’неначаси’ во время войны (не официальной)🤷
А то хорошо придумали, мужиков на убой, а женщины все няшки, прям таки у всех лапки. Зато как орать и отправлять этих самых мужиков, так ядом своим все вокруг заплевали.
Ответ дляannu-b519
Я уверенна,что у нас подтянут обязательную женскую мобилизацию,но это уже будет не на этой войне, а на той которая будет через лет 5-10
Ответ дляannu-b519
Тут бы самое время привести девиз форума Советчица)
@ альонка@• 10 января в 16:51
Ответ дляНіка Найз
Чорногуз объясняла, что физическая подготовка женщины отличается от мужской — например, она может бежать медленнее. Кроме того, женщине тяжело попасть в боевую роту. А в одном подразделении женщины могли бы быть на одном уровне
У Чорногуз дитина з ким?На фронті вона від коли? То її вибір, як і Катерини, Галини, ...вона до речі медикиня.
@ альонка@• 10 января в 17:00
Ответ дляНіка Найз
С первого дня, если не знаете!
Я знаю Ярину особисто. Служила вона разом з моїм племінником, то ,будь ласка, не ліпіть мені про неї,добре?
frumoasa17• 10 января в 18:11
Ответ длячаревна
Интересно мамки выпрут сыновей и дочек на фронт, а своего борова будут держать под юбкой)
Все чужі чоловіки не дають спокою
Ответ дляРешка7777
Подвох в том , что измениться может в один день ,и это моет быть воскресение вечером и потужна заява:
или поправкой
или постановой
или наказом
было такое и не раз
или поправкой
или постановой
или наказом
было такое и не раз
та да. як із повістками... колись говорили------- не буде дистанційно! ...
живемо в реалі в такі часи,що все міняється.