Белая котичка• Изменено 10 января 2025

Вы стали меньше покупать из-за роста цен?

Ощутимо поднялись цены на некоторые группы продтоваров. Вы стали меньше их покупать? Например, цена на сыр 450-500 грн. Я очень люблю сыр. Раньше он постоянно был в холодильнике. Готовила блюда, где надо много сыра. Теперь ем его только с кофе, как деликатес.
Едимнаморе• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Мені вчора якась геніальна жінка писала тут про те - що те що випалюють ліси на планеті - це добре.А сьогодні інша пише,що якщо ти став біднішим то це насправді добре.Але,такі геніальні люди тут зібралися.Цікаво,де я раніше був
Тут своя логіка
Едимнаморе• 10 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Покажіть мені таку країну? Ви перечитали фантастики. Таких країн обмаль. В решті ще гірше, ніж в нас під час війни
Та точно
Німці та бельгійці теж ділять шматочок сиру і рибину тільки дитині купують
Але розумію про фантастику - захисна функція психіки щоб не усвідомлювати рівень зубожіння простіше думати що десь ще гірше
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Тут своя логіка
З розумінням віднеслися до того що стали біднішими - де таких людей ще знайдеш що б до всього ставилися з розумінням?
Пьяная вишня• 10 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Яка така конкурентна робота ?
У цивілізованому світі і на низькокваліфікованій роботі людина заробить собі на нормальну продуктову корзину і сир економити не буде

А тут як не село то якісь конкурентні роботи потрібно мати щоб закрити потребу у нормальному харчуванні
Ви сумуєте можливо за соціалізмом? То лише в ненависному СССР вистачало на харчування. Капіталізм то про інше
Нервогенератор• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Тут дівчатка пишуть що це добре - можна скинути зайві кілограми.Ввійшли в положення, поставились з розумінням.
Я не думаю що хтось хто адекватний може так думати
ПуГоФФка• 10 января 2025
Ответ дляКофр для ноги
Есть продукты, от которых я вообще отказалась: сыр бри, сливки, масло, говядина , индейка. Есть те, которых стала брать меньше : кофе, молочка, рыба, фрукты
У вас хоч був запас, від чого відмовлятися.
А хто й раніше не їв оцього всього ’сыр бри, сливки, масло, говядина, индейка’, тому особливо вибору немає.
Ми не стали менше купувати, бо куди вже менше, й так на базових продуктах. Стали більше витрачати.

А от що робити тому, у кого не було й запасу грошей? То взагалі жах.
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляНервогенератор
Ви ж знаєте який в нас народ,до всього ставиться з розумінням.
Едимнаморе• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Згадується Нас … а ми крєпчаєм
ПуГоФФка• 10 января 2025
Ответ дляФорс мажор
Меньше и очень этому рада. Раньше затаривала холодильник, были продукты до которых даже не доходил ход - отправлялись в мусорку. Сейчас покупаю на пару дней самое необходимое. Например, куплю салат, перец 1 шт и огурец на салат, креветки или пару куриных филе. Знаю, что они будут приготовлены и съедены. Нет перерасхода продуктов
Тобто вам знадобилося зовнішнє пугало, щоб не купувати те, що вам і так не було потрібно взагалі?
Нервогенератор• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Або самозаспокоєння якесь, навіть незнаю
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляНервогенератор
Скоро дівчатка буде не дуже весело.Вже стає.
Едимнаморе• 10 января 2025
Ответ дляПьяная вишня
Капіталізм це і про захист соціально незахищених верств

Про харчування в совку хочете поговорити ?
Про банку майонезу на новий рік ? Вистачало всім ? - точно хтось інший фантастики перечив
Едимнаморе• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ну на шляху до світлого майбутнього годувати не обіцяли
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе

Капіталізм це і про захист соціально незахищених верств - ого,ви мабуть щось переплутали.Колись казали що капіталізм це рекет правлячого клану.Доречі,дуже схоже на те.
Пи Пи Пилюля• 10 января 2025
Меньше покупаю овощей не в сезон,сыров тоже 250-300 грн, зимой больше пеку сама какие-то кексы,печеньки, пироги.Уже нет такого,что ’завалялось что-то в холодильнике’
Пьяная вишня• 10 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе

Капіталізм це не про благодійність)))
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Чому ж,казали що ви будете жити по новому - тож виконалі обіцянку - тепер люди живуть по новому.а же по місту кругом камер наставили на кожному кроці.
Едимнаморе• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Принцип парето ;)
І таки в капіталізмі пенсіонерів , інвалідів і тд опікають за кошт платників податків
Але простіше думати що вони ділять сирок
Едимнаморе• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Акторам щось пообіцяти неважко
А от критичне мислення іншим варто було би зберігати
ПуГоФФка• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Я точно живу по новому. У нас вулицю перейменували, тепер живу на новій вулиці.
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Принцип парето ;)
Так правильно я давно зрозумів на чому побудований весь європейський союз і не тільки - на гроші платників податків.А що стосується копалин то вони роспреділяються між глистами паразитами а простим людям нічого не достається.Тепер ви зрозуміли за рахунок чого побудоване сша і єс?
Едимнаморе• 10 января 2025
Ответ дляПуГоФФка
О , то все як обіцяли
Ще трошки і десь вчителі отримають обіцяне
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляПуГоФФка
Вони ніколи не брешуть,що обіцяли те виконують.І доречі,тепер обіцяють перемогу але не уточнюють чию.
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
О , то все як обіцяли
Ні,вчителям вони нічого не обіцяли.
Іллюха Перчик• 10 января 2025
.
Гарні диньки• 10 января 2025
А кофе как выросло. Раньше купила Якобз по цене 1 грамм =1 грн, а теперь 1 грамм =2.30-3 грн. Дорого
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляГарні диньки
Та,без кави дійсно людина проживе.Просто буде себе краще почувати,а так нічого критичного не станется.
Едимнаморе• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ні,вчителям вони нічого не обіцяли.
Та як ?
А 4 тисячі доларів ?
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Та як ?
А 4 тисячі доларів ?
А ну так, я і забув.Ну, раз обіцяли то колись таке буде.Вони ж не казали коли саме це буде, це може бути і через 100 років і через 200.
Гарні диньки• 10 января 2025
Олію почала купувати по 3 літра, бо так і вигідніше і по грошам і по об´єму (бо вже не літр а по 850 мл продають).
Цукор також перейшла на упаковки по 3-5 кг., так дешевше.