Белая котичка• Изменено 10 января в 18:02
Вы стали меньше покупать из-за роста цен?
Ощутимо поднялись цены на некоторые группы продтоваров. Вы стали меньше их покупать? Например, цена на сыр 450-500 грн. Я очень люблю сыр. Раньше он постоянно был в холодильнике. Готовила блюда, где надо много сыра. Теперь ем его только с кофе, как деликатес.
Тирамісу на терасі• 10 января в 18:22
Ответ дляНе за Будка
Экономлю на рыбе которую очень люблю . Раньше всегда рыба на завтрак у меня . И 3 раза минимум на гриле всей семье сейчас раз в неделю перешли .
Я сейчас рыбу тоже сократила себе, детям по прежднему покупаю по рыбине раз в неделю.
KristinkaCute• 10 января в 18:22
Ответ дляСкрипяСердцем
У знакомой из села цены не растут? На инградиенты для лаваша тоже надо больше теперь заплатить
Нет у нее цена не меняется. У знакомых гуманитарки много им не надо мука поэтому нам отдали. Муки много
Іллюха Перчик• 10 января в 18:22
Любі друзі - ви якщо всі дожевем то побачимо що через років 10 - 15 вони забруднять всю воду на планеті, захоплять в свої руки останні місця з водою і за воду будемо працювати.За воду і за буханку сухого хлібу.Але підходять вони до цього поступово,що б нас не налякати.
Трільчиха• 10 января в 18:23
я на японской диете сидела... месяц , минус 8 кг , с 68 до 60
офигела сейчас от цен, месяц не покупала ничего , кроме того, что в диете
Едимнаморе• 10 января в 18:23
Сумно
Реальні відповіді
А не вічні співчуття невчасним європейцям і аргументи як прекрасно в Україні
Реальні відповіді
Іллюха Перчик• 10 января в 18:24
Ответ дляЕдимнаморе
Сумно
Реальні відповіді
Відразу згадується вірш Тараса Григоровича Шевченка - І виріс я на чужині.Дуже раджу прочитати.Нічого не змінюється.
Пьяная вишня• 10 января в 18:25
Ответ дляІллюха Перчик
Ціни піднімають шалено на всій планеті - хочуть населення зробити нищим і постригти добряче - можливо і до голоду доведуть.І як все зробили,село знищили,перевели людей на супермаркети а після цього залупили ціни - просто благодійники і любі друзі.
Ніхто не заважає їхати в село і гарувати, аби мати безкоштовне м´ясо та молоко
Живчик-счастливчик• 10 января в 18:26
Ответ дляФорс мажор
Меньше и очень этому рада. Раньше затаривала холодильник, были продукты до которых даже не доходил ход - отправлялись в мусорку. Сейчас покупаю на пару дней самое необходимое. Например, куплю салат, перец 1 шт и огурец на салат, креветки или пару куриных филе. Знаю, что они будут приготовлены и съедены. Нет перерасхода продуктов
Скажите, вы радуетесь отключениям эл-ва? Ведь они помогают лучше спланировать свои дела, не рассусоливать, стать собранней. Кроме того, люди становятся ближе, роднее друг другу. Кутаются в пледики, играют в настольные и карманные игры, обнимаются, согревают друг друга.
Шукаю трусики• 10 января в 18:27
Купую значно менше, слідкую за акціями.Риба вже тільки на свято. Сири беру акційну нарізку.
Останнє Різдво вперше було без 12 страв на столі.
Живчик-счастливчик• 10 января в 18:27
Ответ дляТриндю-бриндю
Економлю на солодкому на шкідливому. Сир входить в розряд шкідливого. Намагаюся купувати по акціях. Підняття цін відчуваю, але все що потрібно купую.
Чем вреден сыр? Не ’сырный продукт’, а именно сыр?
Іллюха Перчик• 10 января в 18:27
Ответ дляПьяная вишня
А ти шо упирів захищаєш чи ти за людей простих?Та невже все зараз так просто - їдь в село і вирощуй їжу і худобу гляди?А ви не забули що все село затравили труткою ?
Форс мажор• 10 января в 18:29
Ответ дляІллюха Перчик
А чому ви не хочете мати достатньо грошей і що продукти були доступними, але при цьому, купувати їжі стільки скільки вам потрібно.А деколи багатою сідати на дієту, час від часу?Ви вам обовязково що б вам підняли ціни і тільки після того ви можете себе контролювати?І взагалі не розумію чому цей уряд в чвас війни ппіднімає людям ціни?
Ви наче спеціально вичитуєте те, на щоб ви змогли образитись. Де я сказала, що не маю грошей щось купити? Я написала про свій особистий підхід до покупок і що саме ріст цін спонукав мене більш раціональніше підходити до цієї справи. Я більше не хочу витрачати кошти на те, що можливо піде у смітник. Я тепер не просто безглуздо кидаю щось у кошик, а обмірковую корисність і доцільність даного продукту.
І так, я вважаю, що людство неадекватно відноситься до споживання. Величезна кількість людей не вміє збалансовано харчуватися, тисячі борються із зайвою вагою, інсулінорезистентністю, мають діабет тощо. І особисто для мене, ріст цін став поштовхом, щоб замислитися над своє харчовою поведінкою
Ms. При теле• 10 января в 18:29
Ответ дляKristinkaCute
Вообще не беру молочку в магазине. Творог, молоко, сметану, масло берём у знакомой из села. Мне магазинная молочка на вкус вся химия которая не несёт ни пользы ни сытости. Хлеб тоже не покупаем. Готовим лаваш, блины, пироги дома. Единственное что покупаем в магазине это рыбу, яйца. Очень часто ставят акции поэтому по финансам не бьёт. На овощи цены пока вменяемые. Это и радует.
На какие овощи цены вменяемые? Помидоры,огурцы,перец,капусту?Хиба шо на буряк
Едимнаморе• 10 января в 18:30
Ответ дляПьяная вишня
А просто працювати і мати закриті базові потреби вже ніяк ?
Живчик-счастливчик• 10 января в 18:30
Ответ дляТрільчиха
Японская диета подразумевают высокое содержание белка. Рыба, говядина, куриная грудка. Все эти продукты заметно подорожали.
Русланка з гілки• 10 января в 18:30
Я - да, меньше.
Совсем не покупаю говядину, оооооч редко рыба. Хачапури перестала печь - туда нужно много сыра. Не покупаю чернослив, курагу, кофе теперь вообще (
МЕСТО_Встречи• 10 января в 18:30
Ответ для7_кг_рыбы
Нормально. Сыр они жрут
А вы рыбу по 7 кг. Жируете, однако
Іллюха Перчик• 10 января в 18:32
Ответ дляФорс мажор
Ааааа,тепер зрозумів,світове керівництво подбало про мене що б я раціональніше харчувався.Все что не делаеться,делается во благо.Скоро не буде в що вдягатися,але це добре,тому що буде збільшуватись народжуваність.А,а я наівний собі подумав.
Живчик-счастливчик• 10 января в 18:32
Ответ дляЕдимнаморе
Сумно
Реальні відповіді
У тех, кто грамотно присосался к новым денежным потокам, все отлично. Куют металл не покладая рук. У Маньки все в шоколаде (не ’Рошен’, другом).
Іллюха Перчик• 10 января в 18:33
Ответ дляMs. При теле
А они вошли в положение и делают вид что все хорошо.
булоТАЙминуло• 10 января в 18:33
Ответ дляІллюха Перчик
Мені вчора якась геніальна жінка писала тут про те - що те що випалюють ліси на планеті - це добре.А сьогодні інша пише,що якщо ти став біднішим то це насправді добре.Але,такі геніальні люди тут зібралися.Цікаво,де я раніше був
Лісові пожежі потрібні. Але звісно, не щорічні, спричинені людиною, а як у природі - раз на 15-30 років. Деякі живі істоти мають навіть спеціальні пристосування до таких пожеж.
Писала то не я, звісно))) я там про теорію змови писала більше
Пьяная вишня• 10 января в 18:34
Ответ дляІллюха Перчик
На власному городі можна не використовувати яди і гербіциди. Все в ручну. Натуральне буде.
Едимнаморе• 10 января в 18:34
Ответ дляMs. При теле
Так буряком в інших темах чері заміняли
Казали - один в один
Пьяная вишня• 10 января в 18:34
Ответ дляЕдимнаморе
Тоді працюйте на конкурентній роботі. Хіба я проти?
Іллюха Перчик• 10 января в 18:35
Ответ длябулоТАЙминуло
І нафту зливати в моря та океани потрібно,риби будуть її їсти і в них не буде глистів.І потрібно з атомної станції Фукусіма що в японії,зливати в Тихий океан 10 мільйонів барелів забрудненої радіо нуклідами води,що б ми всі потім ці море продукти їли і це добе тому що радіація корисна.
Едимнаморе• 10 января в 18:36
Ответ дляПьяная вишня
Яка така конкурентна робота ?
У цивілізованому світі і на низькокваліфікованій роботі людина заробить собі на нормальну продуктову корзину і сир економити не буде
А тут як не село то якісь конкурентні роботи потрібно мати щоб закрити потребу у нормальному харчуванні
Нервогенератор• 10 января в 18:36
Реально люди голодують
як же болісно на це дивитись коли людина замість думати про якісь свої захоплення плани життєві навчання, кохання має ходити голодна і ще робити багато всього щоб немати нічого!!
Пьяная вишня• 10 января в 18:37
Ответ дляЕдимнаморе
Яка така конкурентна робота ?
Покажіть мені таку країну? Ви перечитали фантастики. Таких країн обмаль. В решті ще гірше, ніж в нас під час війни
Іллюха Перчик• 10 января в 18:37
Ответ дляНервогенератор
Реально люди голодують
Тут дівчатка пишуть що це добре - можна скинути зайві кілограми.Ввійшли в положення, поставились з розумінням.