Смурфетта• 10 января в 18:04
Спільнота лакоманьяків
Колись давно, ще як тільки почав зароджуватись тренд на гель-лаки і тільки-тільки почав з´являтися "шелак", я дуже любила робити собі манікюр самостійно і активно цікавилась лаками для нігтів та різними доглядовими засобами для нігтів.
Існувала тоді доволі популярна спільнота на платформі LiveJournal -- nail.ru
[це все, звісна річ, було ще до повномасштабного вторгнення і навіть до АТО]
З тих часів і до сьогодні у мене назбиралась доволі відчутна колекція лаків для нігтів різних брендів і різних цінових категорій. Але зараз взагалі не ношу жодного покриття на нігтях, та й просто вже "перегоріла". Але просто викинути свою колекцію рука не піднімається, бо в це моє хобі було вкладено немало мого ресурсу.
Хочу (в ідеалі) продати за невелику суму або навіть просто подарувати людям, які мають таке ж хобі.
От, власне, і хочу запитати -- чи існує зараз якась така подібна українська спільнота? Чи зараз уже звичайні лаки для нігтів мало кому цікаві?
Лівий Локіть• 10 января в 18:10
Моя мала якраз почала вчитись і на це купа грошей іде, я би взяла у вас, але я за кордоном. Та, думаю, що таких мам підлітків достатньо. Тому спробуйте виставити тут чи на олх.
Смурфетта
• 10 января в 18:13
Ответ для7_кг_рыбы
Така спільнота існує. Має назву олх
Дякую ) , але я не суто про продаж. ) Я більше про спільноту для спілкування по манікюрним інтересам. )
За ким я буду?• 10 января в 18:15
На тому ж сайті пошукайте і знайдете посилання де продовжують продавати та мінятись ті ж лакоманьяки
Ранковий базар• 10 января в 18:18
ех, поліш сейл був)) які там лаки виставляли, в мене купа була звідти)
я фанат)) але мені лаки не потрібно, своїх багато))
ЛолитаНеРазлита• 10 января в 18:57
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сейчас Orly можно покупать подешевке.. по 43 грн.
А где?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 января в 18:59
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А где?
я уже пару раз покупала по 4-5 шт. Это Одесса.
Смурфетта
• 10 января в 19:02
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Автор, а які у вас марки лаків?
Orly якраз є. ) OPI, China Glaze, Essie, Inglot. Багато масмаркет-марок (Avon, Golden Rose тощо).
Сушки знамениті Seche Vite, Posh.
Смурфетта
• 10 января в 19:07
Ответ дляНа циголках
А лаки ещё нормальные? Старыми неудобно пользоваться.
Так, все з лаками нормально.
Смурфетта
• 10 января в 19:09
Ответ дляЗа ким я буду?
’На тому ж’ -- це Ви нейл.ру маєте на увазі?
За ким я буду?• 10 января в 19:10
Ответ дляСмурфетта
Ага
ЛолитаНеРазлита• 10 января в 19:16
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я в шоке! Вот это пруха-находочка, а то от цен на орлят на том же мейкапе глаз дергался. Спасибо вам за наводочку
Смурфетта
• 10 января в 19:23
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Можу Вам свої запропонувати. ) Якщо цікаво -- відкрийтесь, напишу Вам в особисті повідомлення.
На циголках• 10 января в 19:39
Посоветуйте сушку для лака. Хочу перестать пользоваться гель-лаком.
Смурфетта
• 10 января в 19:48
Ответ дляНа циголках
Seche Vite супер. Теж можу запропонувати. )
Маю її та спеціальний розбавляч для неї, бо вона швидко густішає у флакончику (якраз через свої суперсушильні властивості).
На циголках• 10 января в 19:58
Ответ дляСмурфетта
И быстро лак сохнет? Когда джинсы можно застегивать?
Смурфетта
• 10 января в 20:16
Ответ дляНа циголках
Дуже швидко. Поки нанесете на всі нігті — перші вже висохнуть. Ну, пару хвилин для певності ще можна зачекати.
Смурфетта
• 10 января в 21:37
Ответ дляРанковий базар
Памʼятаю, як свої перші OPI я замовляла ще на Трансдизайні ))
І де Ви тепер черпаєте інформацію про лакові новинки і цікавинки? )
Ранковий базар• 11 января в 23:36
Ответ дляСмурфетта
я подписана на разные инстаграмы брендов, мои любимые cirque, ilnp и picture polish. черпать инфо нет проблем, больше проблемы с покупкой:(
Вітаю, порадниці! )
У відповідній темі виставила своє зібрання лаків ORLY.
Буду рада, якщо когось зацікавить:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3305561-19#...
Буду рада, якщо когось зацікавить: