Играю_на_кларнете• 10 января 2025

Посоветуйте мотивирующий фильм, который заставит шевелиться

Love_Love_Love_• 10 января 2025

Горбатого могила виправить.
Чесно брешу• 10 января 2025
В погоне за счастьем
Зоя Жорівна• 10 января 2025
Дьявол носит прада)
Слоник-тоник• 10 января 2025
«Мирный воин» посмотрите
Правда, фильмы не заставляют шевелиться. Они могут стать последней каплей, для готового к шевелению человека.
Вам телефонограмма• 10 января 2025
Якась екранізація Камасутри
Іллюха Перчик• 10 января 2025
При чому тут фільм?Читайте книжки.Класичну літературу.Можливо щось зміниться.Якщо через рік не буде ніяких кардинальних змін.Можете нічого не робити далі,нехай все буде так як є.Гололя читайте,Сомерсет Моема,Чехова,Зощенко,Робінзона Крузо прочитайте,12 стільців,Шерлока,Стендаля Червоне і Чорне,Джека Лондона (все підходить!),Лескова,Буніна,Купріна.Це вам на рік.Пробуйте. Подивіться фільм Собаче серце.
Зубожиння• 10 января 2025
Куди вам треба рухатись?
Допоможіть знайти• 10 января 2025
’Клик’ посмотрите, классный, замыслится о быстроте и значимости жизни
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Прочитайте ще 1984 та Колгосп тварин Орвела а також книгу 451 градус по фаренгейту (451 градус по фаренгейту можете подивитися фільм 1966 року).Має помогти вам зрушити з місця.Але це не точно.Даю рік часу.
Мира всем• 10 января 2025
Посмотрите на бедные многодетные семьи. Или в больницу государственную сходите.
Путающаяся• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Э класний фільм але не помню назви( в мене з цим проблеми) як чувак спробував новий вид наркоти, але настільки повірив в себе)))
Гореотума• 10 января 2025
Мне очень понравилась дорама с Ли Дон Уком «Запах женщины» (2011) и ’49 дней’, очень мотивирующие.
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляПутающаяся
То фільм про те як чоловік приймав якийсь експериментальний препарат.А я їй пропоную задіяти природно всі механізми свого організму.Людина продовжує надіятись на чарівні палички при тому що потрібно працювати над собою і це важко.
Путающаяся• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Да, он, мне дико нравится
Путающаяся• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ну знаете, в когось чарівна паличка це кохання, тут нічого не поробиш
Застряла• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Области тьмы. Хорошее кино
А ещё есть комедия ’Без чувств’. Смешная
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляПутающаяся
В когось чарівна палочка між ногами.
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляЗастряла
Области тьмы. Хорошее кино
Воно ніяк не допоможе людині зрушити з місця.
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Дівчина хоче кардинальних змін в своєму житті,для цього потрібно буде попрацювати над собою і напрягти ізвіліни.І почати читати.Якщо не почне читати то нічого не відбудеться.Буде пук або іншими словами,пшик.
Путающаяся• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
В когось чарівна палочка між ногами.
У вас? Ви про всіх тут не розписуйтесь
Трактор Віка• 10 января 2025
Гра Моллі,2017, на реальних подіях
Великі очі,2014 на реальних подяіх
Вуличний кіт на призвисько Боб, 2016, на реальних подіях
Застряла• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
В когось чарівна палочка між ногами.
Вы себе льстите
Путающаяся• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Серьйозно? Я думаю я більше вас перечитала. В рази
Путающаяся• 10 января 2025
Ответ дляЗастряла
Области тьмы. Хорошее кино
Да, оно
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляЗастряла
Вы себе льстите
Ну все,я вже не хочу обсуждати свою чарівну палочку.Давайте змінимо тему.Поговорим про те як допомогти підписниці.
Путающаяся• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Я думаю гарний секс точно допоможе. Не заходити сюди)
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляПутающаяся
Як би ви більше мене прочитали хорошої літератури то ви б мені такого не писали, що ви зробили чогось більше ні ж я.Я ж вам нічого подібного не пишу.
Іллюха Перчик• 10 января 2025
Ответ дляПутающаяся
Спочатку потрібно обмінятися фотографіями а потім вже домовлятися про гарний секс.Але я в цьому щось бачу.Дійсно часом гарний секс багато чого змінює в голові.
Путающаяся• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Знаєте, в когось розум заточений на Достоєвського, а в когось на іншу літературу
Путающаяся• 10 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
В мене поганий досвід з мужиками що пишуть тут(((