Алгонавт• 10 января 2025
Якщо в мене щось болить, я помираю
Я не можу, якщо в мене десь щось звболіло я дуже сильно придаю цьому значення і в мене постійно про це думки. Я відчуваю себе погано..як лбди живуть с постійною білью і ігноруючи її
Одні думки• 10 января 2025
Ипохондрия, повышенная тревожность
Мне знакомо
Работать с головой. Если не можете самостоятельно, к психологу
Мне знакомо
Света С Приветом• 10 января 2025
Ответ дляОдні думки
Ипохондрия, повышенная тревожность
Мне знакомо
А еще лучше, работать на работе, меньше времени проводить а такие мысли 😄
Бяки-козяки• 10 января 2025
Ну если одежку ещё не приготовили и памятник не поставили, то не все так печально.
Одні думки• 10 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Это так не работает)
У людей с повышенной тревожностью времени хватает на все)))
Алгонавт
• 10 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
В мене після роботи таке
Алгонавт
• 10 января 2025
Ответ дляОдні думки
Это так не работает)
Вот іменно
Алгонавт
• 10 января 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Давление мерили? В квартире начали уборку?
В мене завжди низьке
Продавчиня кіз• 10 января 2025
Люди не живут с болью они что -то делают что бы ее не было,боль это уже сигнал что в организме что-то не в порядке
Алгонавт
• 10 января 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
А может быть такое что я накручиваю себя ?
Алгонавт
• 10 января 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
У меня такое есди думаю, начинаю переживать то болит, перестаю думать не болит. Что за фигня?
Продавчиня кіз• 10 января 2025
Начинаете переживать,значит уже стресс а любой стресс очень сильно разрушает наш организм и из-за этого может болеть все что угодно
Кружите меня,кружите• 10 января 2025
Ответ дляОдні думки
Ипохондрия, повышенная тревожность
Мне знакомо
Як Ви лікувалися чи самостійно справилися?
Одні думки• 10 января 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Не до кінця, але стало з часом набагато легше.
Сама, поступово
Кружите меня,кружите• 10 января 2025
Ответ дляОдні думки
Сама, поступово
Що Ви робили?
Одні думки• 10 января 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Що Ви робили?
Багато читала, шукала причини цього стану, пропрацьовувала ті травми, що вдалося мені знайти і зрозуміти, шукала способи мінімізувати вплив на сьогодення, дихальні практики, керувати думками, не допускати панічні і тривожні стани або зупиняти їх.
Та багато що було, і буде ще попереду, я з цим років 10 борюсь
Кружите меня,кружите• 10 января 2025
Ответ дляОдні думки
Що робите, щоб намагатися керувати думками, якщо вони лізуть швидко і не питаючи?
Одні думки• 11 января 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Намагатися силоміць повернути їх у потрібне русло, перемикнути. Це не вдається ні з першої, ні з другої спроби. Я десь знайшла той тумблер. Ще допомогло не починати думати. Це складно пояснити.
Наприклад, здача аналізів чи чекання прийому лікаря мене вводило у цей стан. І я знаю, що розгін до паніки 2 секунди, тому силоміць заставляла себе про це не думати. Коли думка у голові з´являлася, намагалася знайти, на що одразу переключитися.
Ну це довга праця, тренування.. з часом все легше і легше.
Ответ дляОдні думки
Дякую. Розумію, що треба працювати з головою
Одні думки• 11 января 2025
Ответ дляanabelia
Нема за що, аби помогло вам. 🙏
Алгонавт
• 11 января 2025
Ответ дляОдні думки
Я теж вчуся керувати думками. Треба багато медитувати
Алгонавт
• 11 января 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Ооо,сестра(
Тримаймося. В мене батько такий ж самий, це мабуть від нього..