Дівчата дайте свої відгуки ,хто займається онлайн ,які школи рекомендуєте. Не за всі гроші світу.
Ответ дляАляМ
Вам потрібно онлайн - щоб за розкладом дивитися на вчителя, або дистанційно - матеріали на платформи, навчаєтеся у зручний для час? Це різні форми навчання.
Для якого класу?
6 клас, потрібно щоб дитина займалася у зручний час і хтось контролював її знання і засвоєння їх.
Ответ дляазу
Тоді це саме дистанційне навчання.
Треба розуміти, що контроль на тему ’не дати списати’ все одно буде на Вас, тому що дистанційно проконтролювати складно. Але в тій же Оптімі учні (пакет учень стандарт 3950) пишуть від руки достатньо різних робіт (диктанти, твори, есе, самостійні з математики і тп), вчителі перевіряють і виставляють оцінки. І Ви зможете бачити, за що саме виставили оцінку, там видно ті роботи, це зручно. Ще на цій формі багато різних онлайнів - зустрічей за розкладом, але то за бажанням. І можна до них в офіс їздити на різні івенти, якщо це Київ.
В Атмсф немає письмових робіт, наскільки я знаю.
Ви можете взяти демо в Оптімі та інших школах - подивитися, чи подбається вас з дитиною.
У Оптіми в демо реально їхні уроки, але в демо не видно письмові роботи, немає кнопки консультацій з вчителями і тп. Є уроки - відео або текст є, як кому зручно, тести, відео від вчителів. Краще взяти 2й семестр в демо - це будуть уроки за січень, безкоштовно на 2 тижні.