Ушла и Пришла• 10 января 2025
питання про діяльність ФОП 3 група
Дівчата, в кого ФОП 3 група, треба ваша консультація.
1. Як зареєструвати ФОП? (консультаційні послуги, для прикладу)
2. які податки?
3. яка звітність?
4. більш нагальне щодо діяльності ФОП - якщо приймати платежі від іншого ФОПа - чи потрібно мати з ним договір чи достатньо актів виконаних робіт? Чи зможу приймати платежі від фізичних осіб, і в цьому випадку як обліковуються ці суми?
2. які податки?
3. яка звітність?
Водійка хімарса• 10 января 2025
Ютуб Податковий консультант Смокович, на сегодня самый лучший. У него найдёте видео с ответами на все Ваши вопросы.
Угадайс• 10 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Плюсую. Завжди актуальні поради і все пояснює просто
Партизанка• 10 января 2025
Вам бы бухгалтера , в среднем берут 2000-3000 в квартал за услуги. Но зато голова не болит у Вас как и что
На привозе• 10 января 2025
Вам краще взяти консультацію у бухгалтера або бухгалтера на ведення ФОП
Водійка хімарса• 10 января 2025
Ответ дляПартизанка
У меня бы болела )
Чем отвечает бухгалтер передо мной? Всім своїм майном, как я перед государством?
Нет, здесь надо самой разобраться досконально. Потом уже решить, будешь сама сдавать отчёты и вести первичку (что реально совсем не трудно, на тот же отчёт потратишь 15 минут раз в квартал), или найти бухгалтера, и то его контролировать.
Так и получится, что обычному фопу проще и спокойней все делать самому.
Бухгалтер только как консультант нужен, с начала работы.
Партизанка• 10 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
У меня бы болела )
Никогда не думали , что все зависит от бухгалтера))))
Ушла и Пришла
• 10 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
У меня бы болела )
того і я хочу сама розібратись
Нога на ногу• 10 января 2025
1. Як зареєструвати ФОП? (консультаційні послуги, для прикладу) - в Дие
2. які податки? - 5 процентов от дохода плюс ЕСВ около 5 тысяч в квартал плюс один процент военный сбор
3. яка звітність? - раз в год ЕСВ, каждый квартал за единый налог, плюс за военный сбор - нужно уточнить, что именно и когда, потому что это нововведение
4. більш нагальне щодо діяльності ФОП - якщо приймати платежі від іншого ФОПа - чи потрібно мати з ним договір чи достатньо актів виконаних робіт? - как правило, заключают договор, а потом через счёт и акт работают, если на постоянной основе
Капитанша• 10 января 2025
Ответ дляПартизанка
моя бухгалтер бере 1500, як і 5 років тому. дивуюсь чого ціну не підняла. завжди докидаю їй зверху 300-500 грн на каву)
але плюсую стосовно поради. я в цьому ніфіга не шарю і мене аж тіпає від думки з цим розбиратись.
я як виписку по рахункам для бухгалтера роблю то кожен раз туплю 🙈
Партизанка• 10 января 2025
Ответ дляКапитанша
В месяц или в квартал ?
Бурундучиха• 10 января 2025
Олена Синюк, книга ’Біблія ФОП’ - стоит 1000 грн, заменяет кучу консультаций, все разжевано от регистрации и уплаты налогов до ПРРО и закрытия ФОП. Ну и Смоковича можете глянуть, но у него некоторые моменты странные, например, работа с наложками и новой почтой. Лена - баба пробивная, много практики, смотрит трезво на многие вещи и не боится бодаться с налоговой и отстаивать свою точку зрения и ПКУ, мне импонирует.
_Myavochka_• 11 января 2025
Краще все-таки починати розбиратися самій, є багато інформації в соцмережах. Вам вже підсказали вище, на Ютубі Михайло Смокович, у нього багато інформації. Також можна придбати у Олени Синюк електронну ’Бібля Фоп’. Я спочатку також хотіла починати працювати з бухгалтером, бо зовсім нічого не розуміла (навіть в групах), то коли бухгалтер відкрила мені ФОП і відразу виникли ’підводні камені’, зрозуміла що все треба вивчати самій.
Ушла и Пришла
• 11 января 2025
Сьогодні подала заяву через ЦНАП на відкриття фоп. (через дію не пустило, не пройшов чогось номер паспорту)
Чекаю свідоцтво про реєстрацію.
Фрикаделька• 15 января 2025
Всі свої питання можете задати ютубу. Там мільйон відео, все розжовано по крокам