Подвійна веселка• 10 января в 22:38
Хімія 7 клас. Чи правильно оформила дитина задачу? Допоможіть
Хто в темі і знає
Яку масу заліза можна добути з ферум (I) оксиду Fe2О3 масою 50г.
Ось задача
Дякую
Ось задача
Дякую
Подвійна веселка
• 10 января в 22:40
А з цією задачею в неї проблема
Вона зворотня…
Обчислити масу алюміній оксиду Al2О3, у якому міститься 81т алюмінію.
Вона зворотня…
Подвійна веселка
• 10 января в 22:44
Ответ дляМЧСница
Перша оформлена ок.
А друга взагалі не ясно з чого починати
Як завжди з відносної молекулярної маси сполуки
А далі як
МЧСница• 10 января в 22:57
Ответ дляПодвійна веселка
А друга взагалі не ясно з чого починати
А далі як
Молекулярна маса сполуки. % алюмінію в ній, пропорція де % алюмінію це 81т, а х - це 100%
Козачка• 10 января в 23:59
А разве не надо уравнение реакции в первой задачи и уде от него с коэффициентами решать?