Оч@ров@Шк@• 11 января в 06:47
Чи вийшли ви заміж за своє перше кохання?
В любому випадку ви жалкуєте про свій вибір ?
Люблю кетчуп• 11 января в 11:01
Ответ дляПерловая Кашка
Ні) Поїхала в Хмельницький за білими туфлями на весілля, купила туфлі, потім як у тумані, на здачу взяла бутилку шампанського і квиток на потяг др Києва. Так з тими туфлями і 100 грн в кишені приїхала покоряти столицю)
Дуже цікаво, але нічого не зрозуміло.
Ви не прийшли на власне весілля і поїхали підкорювати інше місто?
Перловая Кашка• 11 января в 12:00
Ответ дляЛюблю кетчуп
Дуже цікаво, але нічого не зрозуміло.
Ну да)
Оч@ров@Шк@
• 11 января в 17:17
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Автор, ви питаєте, бо досі згадуєте перше кохання?
Я вийшла заміж за своє перше кохання , першого чоловіка ( сексуального партнера) … просто цікаво послухати думку , якби цього не трапилось … але бачу люди живуть і без першого кохання добре )))
Я рахую , що не всім так щастить :закохатись і щоб це було взаємно … це люди -щасливчики