Квітка папороті• 11 января в 09:40

Квитки в Париж на весняні канікули від 40 євро

Придбала собі і вам раджу. Можливо комусь актуально.
Люблю пиво• 11 января в 09:42
А як з Києва до ясси доїхати? Не буде ще дорожче?
Я завжди з Варшави літала
Лялька в колисці• 11 января в 09:44
Мені навесні єсв нема чим сплачувати. Париж саме тема.
Мішечок щастя• 11 января в 09:44
Ответ дляЛюблю пиво
Я завжди з Варшави літала
Поезд Киев Черновцы и трансфер прямо в аэропорт Яссы из Черновцов 40 евро. Поезд в Варшаву примерно 2500. Точно не будет дороже
Люблю пиво• 11 января в 09:45
Ответ дляЛялька в колисці
Я Вам посилаю енергію грошей, у Вас буде на єсв
Люблю пиво• 11 января в 09:46
Ответ дляМішечок щастя
А по часу скільки це займає? Ноги не оніміють довго сидіти? Не можу
Хропочка з гривкою• 11 января в 09:47
Эх, мне бы в Канаду дешёвый билет найти ((
Лялька в колисці• 11 января в 09:47
Ответ дляЛюблю пиво
та дякую…
автор Квітка папороті • 11 января в 09:48
Ответ дляЛюблю пиво
Я завжди з Варшави літала
З Києва до Чернівців 400 грн приблизно квиток на потяг + 1200-1500 трансфер Чернівці-аеропорт Ясси

До Варшави як на мене не дуже зручно - квиток на потяг теж не дешевий + ніколи не співпадало так щоб не начуватись в Варшаві (((
автор Квітка папороті • 11 января в 09:50
Ответ дляЛялька в колисці
Ну слухайте, я запропонувала тому, кому це цікаво.
Он зараз на Балі дуже гарні ціни, але мені вони не по карману
автор Квітка папороті • 11 января в 09:51
Ответ дляЛюблю пиво
З Чернівців до Ясси 3-3,5 години авто
Майская киска• 11 января в 09:53
На якому сайті шукаєте?
автор Квітка папороті • 11 января в 09:54
Ответ дляМайская киска
На якому сайті шукаєте?
Скайсканер - він мені найзручніший
Манкоголік• 11 января в 09:59
Ответ дляЛюблю пиво
3.5-4
Глас_Народа• 11 января в 10:03
Велике дякую за пораду. Хочу теж з донькою 11 років поїхати кудись на канікули, але з поганою англ. якось лячно через аеропорт та й потім по місту. Раніше їздили з тур.оператором. Та й чоловік з гарною англ. був поруч. Якісь страхи дивні типу а якщо не розберусь як оплатити квиток в транспорті, чи як правильно його валідувати... Якби з кимось обєднатись...
автор Квітка папороті • 11 января в 10:08
Ответ дляГлас_Народа
В мене теж погана англійська, але донці майже 15 - розраховую на неї в першу чергу. Хоча начиталась да і в фільмі Емілі в Парижі показують про те, що французи не люблять говорити англійською. Ну і так, ми не вдвох, компанією з 6 осіб - 3 дорослих і 3 дітей.
автор Квітка папороті • 11 января в 10:10
Ответ дляГлас_Народа
Перший раз сама (з донькою) за кордоном була в Стамбулі - і зрозуміла, що нічого страшного немає. Головне наявність інтернету
Глас_Народа• 11 января в 10:23
Ответ дляКвітка папороті
в Стамбулі колись була, туди не боюсь. Там на рос. мові можна попросити допомоги
Глас_Народа• 11 января в 10:24
а який готель/ в якому районі розглядаєте? які плануєте місця відвідати?
автор Квітка папороті • 11 января в 10:32
Ответ дляГлас_Народа
Забронювали одну велику квартиру, здається 2 округ, в районі Лувру. Віддалені райони були навіть дорожче, хоча квартира по фото гарна і відгуків теж достатньо.
По місцях - все банально - обовʼязково Дісней (1 день), Ейфелеву вежу, Нотр дам, Лувр. Ще треба подивитись місця зйомок Емілі в Парижі, але лумаю по маршруту десь будуть вони
Глас_Народа• 11 января в 10:36
Ответ дляКвітка папороті
велике дякую!
Непонятно• 11 января в 10:43
Туда виззэйром из Ясс смотрите. Вы же видите, что вылет ужасный.
К этой цене надо добавить +15евро автобус до Парижа плюс одну бестолковую ночь по цене мин 100евро на двоих. И да, +40евро из Черновцов до Ясс
автор Квітка папороті • 11 января в 10:48
Ответ дляНепонятно
Я вже для себе все придбала і мені все підходить.
Візейер також в Бове летить + о 5 ранку. Мені треба ночувати в Яссах. Навіщо?
Назад трохи не підходить, в плані того, що потяг на Київ о 7 вечора - не встигаємо, але це навіть + день погуляти в Чернівцях
Непонятно• 11 января в 10:52
Ответ дляКвітка папороті
Зачем ночевать?? Вас перевозчик привезет под вылет. Границу ночью пролетают. Через 20мин Вы из Черновцов Румынии. Днём поездка с прохождением границы может выйти и в пять часов, вместо 2,5. плюс местных перевозчиков, что у них все схвачено и организовано с переходами границ.
Но, понятно, что если уже купили, то смысла нет
hrystia• 11 января в 10:57
Ответ дляКвітка папороті
Лувр, то моя мрія) Гарної поїздки Вам.
Непонятно• 11 января в 10:57
Ответ дляКвітка папороті
Ну, а назад можно раянами возвращаться.
Вы же на сайте авиаперевозчика покупаете билеты?
И да, правильно делаете, оставляя запас на день в Черновцах.
Майская киска• 11 января в 11:03
Ответ дляНепонятно
Якщо я о 8 ранку приїду поїздом у Чернівці, бути там весь день, а вночі їхати в аеропорт та летіти о 5.50, наступний день в Парижі задоволення мені не принесе, якщо я його не просплю
Сиреневая цапля• 11 января в 11:04
Ответ дляКвітка папороті
Ми з малим були в Румунії, Франції, Німеччини та Чехії. Всюди знаходили способи спілкування. Зараз збираємось до Італії, до речі, дешеві квитки візз ейр з Кишинева, 20 євро
Майская киска• 11 января в 11:05
Wizz додали стільки рейсів з Кишинева, теж ціни непогані
Прикро, що з Сучави їх тільки менше стає(
Ліньки гуглить• 11 января в 11:08
Ответ дляЛюблю пиво
Я завжди з Варшави літала
До Чернівців 500+до ясси 600
Ліньки гуглить• 11 января в 11:09
Ответ дляЛюблю пиво
До Чернівців лежати в плацкартні, а там 3-4год автобусом