Квітка папороті• 11 января в 09:40
Квитки в Париж на весняні канікули від 40 євро
Придбала собі і вам раджу. Можливо комусь актуально.
Ліньки гуглить• 11 января в 11:13
Ответ дляНепонятно
Туда виззэйром из Ясс смотрите. Вы же видите, что вылет ужасный.
К этой цене надо добавить +15евро автобус до Парижа плюс одну бестолковую ночь по цене мин 100евро на двоих. И да, +40евро из Черновцов до Ясс
В центрі Парижа жоден літак не сідає. З будь якого ап треба їхати жд або автобусом
Ліньки гуглить• 11 января в 11:15
Ответ дляНепонятно
Зачем ночевать?? Вас перевозчик привезет под вылет. Границу ночью пролетают. Через 20мин Вы из Черновцов Румынии. Днём поездка с прохождением границы может выйти и в пять часов, вместо 2,5. плюс местных перевозчиков, что у них все схвачено и организовано с переходами границ.
Но, понятно, что если уже купили, то смысла нет
Бачу ви в курсі. В мене виліт о 00 з Сучави, о котрій краще з Чернівців виїжджати?
Мішечок щастя• 11 января в 11:15
Ответ дляЛюблю пиво
А по часу скільки це займає? Ноги не оніміють довго сидіти? Не можу
В поезде вы лёжа едете, а трансфер от Черновцы до аэропорта яссы примерно 5 часов. На Румынию нет очередей на границу
Непонятно• 11 января в 11:19
Ответ дляМайская киска
Якщо я о 8 ранку приїду поїздом у Чернівці, бути там весь день, а вночі їхати в аеропорт та летіти о 5.50, наступний день в Парижі задоволення мені не принесе, якщо я його не просплю
Ну якщо так..
Доречі, якщо хто вночі прилітає в Бове, там є біля аеропорту хороший отель, де можна трохи дешевше переночувати, ніж в Парижі.
Я, колись, зекономила на проживанні в Парижі, злітав на три ночі в Порто прям із Парижу😁 Разом з квитками і проживанням на 100євро дешевше тиждень в Парижі вийшов
Непонятно• 11 января в 11:24
Ответ дляЛіньки гуглить
Я за проживання пишу. Мені б жаба давила просто так викинути 100-150 за те, щоб просто ніч переспати.
Доречі, весною, не в сезон у буккінга атракцион по безкоштовному трансферу з аеропортів Парижу (та й таке і в інших містах також буває). І тільки, нажаль, Бове не входить туди.
Майская киска• 11 января в 11:27
Ответ дляЛіньки гуглить
Годин за 5 до рейсу
Непонятно• 11 января в 11:27
Ответ дляЛіньки гуглить
Це з перевізником согласуєте. Вони моніторять стан переходів на кордоні. І орієнтують.
На зараз дуже класно, що в аеропорту нам вже не треба проходити паспортний контроль. Тому час сидіти в аеропорту зменшується.
Приблизно з Чернівців Вас вивезуть за 4 години до вильоту.
Квітка папороті
• 11 января в 11:33
Ответ дляhrystia
Лувр, то моя мрія) Гарної поїздки Вам.
Дякую
Люблю пиво• 11 января в 11:34
Ответ дляМішечок щастя
Я глянула, що від 8 годин всі автобуси
Непонятно• 11 января в 11:36
Ответ дляЛюблю пиво
Я глянула, що від 8 годин всі автобуси
З перевізниками мін 3 години максимум 5. Воно того коштує
Квітка папороті
• 11 января в 11:36
Ответ дляСиреневая цапля
Ми з малим були в Румунії, Франції, Німеччини та Чехії. Всюди знаходили способи спілкування. Зараз збираємось до Італії, до речі, дешеві квитки візз ейр з Кишинева, 20 євро
А ми були в Італії в минулому квітні- травні, але був автобусний тур - Венеція, Рим, Флоренція та Піза. Теж все зрозуміло і не страшно ))). Але дуже мало, тому Італія в мене в планах на осінні канікули в цьому році знову. Рим дуже сподобався! Дуже хочу повернутись.
Люблю пиво• 11 января в 11:37
Ответ дляГлас_Народа
Велике дякую за пораду. Хочу теж з донькою 11 років поїхати кудись на канікули, але з поганою англ. якось лячно через аеропорт та й потім по місту. Раніше їздили з тур.оператором. Та й чоловік з гарною англ. був поруч. Якісь страхи дивні типу а якщо не розберусь як оплатити квиток в транспорті, чи як правильно його валідувати... Якби з кимось обєднатись...
Є ще парк безкоштовно для дитини до 11 років, а Діснейленд по знижці. Ми літали рік тому якраз була найнижча ціна і шикарна погода. Перекладач в телефоні допоможе. І якраз дитина підтягне. Якщо ввічливо звертатись, то всі допомагають
Квітка папороті
• 11 января в 11:37
Ответ дляЛіньки гуглить
До Чернівців 500+до ясси 600
А де до Ясси за 600 дивитись? Перевізники з олх пропонують 160 євро за авто на 6 осіб, або 35-40 євро з людини
Люблю пиво• 11 января в 11:37
Ответ дляКвітка папороті
В мене теж погана англійська, але донці майже 15 - розраховую на неї в першу чергу. Хоча начиталась да і в фільмі Емілі в Парижі показують про те, що французи не люблять говорити англійською. Ну і так, ми не вдвох, компанією з 6 осіб - 3 дорослих і 3 дітей.
Це брехня. Просто треба ввічливо звертатись. Вивчіть пару привітань і все, нормально всі реагують на англ
Люблю пиво• 11 января в 11:38
Ответ дляКвітка папороті
Забронювали одну велику квартиру, здається 2 округ, в районі Лувру. Віддалені райони були навіть дорожче, хоча квартира по фото гарна і відгуків теж достатньо.
По місцях - все банально - обовʼязково Дісней (1 день), Ейфелеву вежу, Нотр дам, Лувр. Ще треба подивитись місця зйомок Емілі в Парижі, але лумаю по маршруту десь будуть вони
Дісней дуже далеко від Парижу і 1 день прям мало на нього
Квітка папороті
• 11 января в 11:41
Ответ дляНепонятно
З Києва потяг прибуває в Чернівці о 8 ранку. День тинятися, ніч не спати, щоб о 5 ранку бути в аеропорту. + ніч до цього в потягу теж так собі відпочинок. І толку що 0 7 ранку я буду в Бове? В цей день я стомлена і вже ніякого Парижу не захочеться.
Кожному своє - мені наш виліт дуже зручний. Забронювали першу ніч поряд з аеропортом, а з ранку вже відпочивши в Париж гуляти та заселятись
Люблю пиво• 11 января в 11:42
Ответ дляМайская киска
Я в таких поїздках стараюсь робити точки змістовні. Якщо вже приїхали кудись, то погуляли, відпочили, потім наступна
Сиреневая цапля• 11 января в 11:44
Ответ дляКвітка папороті
В нас турне Рим - Ніцца-Краків-додому. В Ніцці донька старша, до неї їдемо на кілька днів, але так, щоб подивитися якомога більше
Непонятно• 11 января в 11:46
Ответ дляКвітка папороті
Я Вас почула) я зі своєї пишу колокольні з назвою Чернівці😁
Доречі це місто вартує ночівлі там. Гарне. Я його полюбила за три роки. Особливо за аеропорт в 60км😁
Квітка папороті
• 11 января в 11:47
Ответ дляЛюблю пиво
Нам їхати рівно 51 хв потягом (rer) і вже як буде. Може не останній раз
Квітка папороті
• 11 января в 11:52
Ответ дляНепонятно
Я з Борисполя теж завжди обирала нічні або дуже ранні рейси - 30 хв і я вже в Борисполі, ще 2-4 години і вже на морі.
Майская киска• 11 января в 12:10
Ответ дляЛюблю пиво
Я добиралась з Києва у Дюссельдорф та на Майорку за добу плюс-мінус від дверей до дверей, якщо поспати в поїзді, то взагалі не в напряг. В Чернівцях вже була, в Сучаві немає чого робити, у Варшаві погуляла кілька годин,і це в будь-якому випадку додаткові витрати
Ответ дляКвітка папороті
Они и не говорят )))
Разве что в Лувре всякие работники которые подсказывают что где , если по карте не доходит ))
Ліньки гуглить• 11 января в 13:11
Ответ дляНепонятно
Ні, дивлюся рейсовий автобус о 19 год за 400 грн. Але контактувалиа з іншими, тими хто ,,під рейс,, за 900грн то вони також о 19 пропонують виїзд. То от питання чи є сенс платити більше.
Ліньки гуглить• 11 января в 13:12
Ответ дляКвітка папороті
Вперше дійсно краще автобусним де все організовано.
Мішечок щастя• 11 января в 13:37
Ответ дляЛюблю пиво
Я глянула, що від 8 годин всі автобуси
Частные микроавтобусы от 4 до 5 часов. Автобусом всегда дольше, но и дешевле
Люблю пиво• 11 января в 13:57
Ответ дляСиреневая цапля
Я обожнюю Ніццу, просто навіть по набережній погуляти
Майская киска• 11 января в 13:58
Ответ дляЛіньки гуглить
Так о котрій цей рейсовий приїзжає?
Ліньки гуглить• 11 января в 13:59
Ответ дляМайская киска
Так о котрій цей рейсовий приїзжає?
22 типу одразу під реєстрацію, але шось мені стрьомно так впритик