Оце фіфа• 11 января 2025

Не дав грошей на операцію. Чи стали б ви продовжувати стосунки?

З дитинства маю поганий зір, ходжу в лінзах.
Скоро день народження. Запитав, що хочу в якості подарунку.
Сказала про лазерну корекцію, вартість зараз десь під тисячу доларів.
Про мій поганий зір знає.
Сказав, що це занадто дорого і я можу заробити сама.
Я - то можу, але у мене зарплата 25 тисяч. Хвора родичка, яку я утримую (догляд, ліки. Оренда. У нього дохід 80 тисяч а може і більше в місяць. Своя квартира і в Києві, і у Львові.
І це ж подарунок.
Відчуваю себе так, ніби не можу на нього покластися. Хіба це буде сімʼя? Якщо якісь проблеми, він так само залишиться в стороні?
Яка ваша думка?
Фляшунька• 11 января 2025
Ответ дляЯ погнала
Ой ну что вы все пишете рано просить или типа надо время правильное выбрать просить
Если мужик нормальный и любит он найдет вам эту тысячу хоть из под земли
Автор, от такого надо валить сразу, цените себя
Все правильно. Если мужчина заинтересован в женщине, ценит, любит, она дорога ему - он найдет деньги даже если у него их нет. А у этого они есть....
jabka ya• 11 января 2025
Люди одружуються за кілька місців після знайомства, тому для мене це б звучало ’ти не та, на кого я збираюся витрачатися’. У мене знайома прожила 10 років з чоловіком з бюджетом 50/50, коли розійшлися він за місяць знайшов собі іншу, і там всі 100% на ньому.
НаливайКа• 11 января 2025
Ответ дляСнегурочко
Ну не вам давати поради. Ви самі у чоловіка боїтесь на 5 році життя щось попросити. Це дуже, дуже дивно
А я здесь советы не даю. Пишу свою оценку ситуации, также как и вы.
Даха-сваха• 11 января 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Чому Ви до мене так звертаєтесь?? 😡
Капець, як? Відповіді на питання будуть?
Ждушечка• 11 января 2025
Ответ дляОце фіфа
Я це сказала, бо знаю, що він може собі дозволити
Він собі - так. А Ви собі - ні. 3 місяці взагалі ні про що, він Вам в почуттях признавався, говорив про серйозність стосунків? Можливо, ви разом живете? Він Вас утримує, чи пропонував утримувати?
Кнопкотиць• 11 января 2025
Ответ дляКрайня невістка
всем нам хочется больше
все обижаемся когда недополучаем
уверенна и вы через 3 мес у парня на операцию 40 тыс не просили
или ошибаюсь
Дивіться. Я розлучена, почала стосунки з чоловіком в якого зп 25 тис. Це було 3 роки тому. Я тоді жила в економії, бо на мені машина, дитина, комуналка. І мріяла про оригінал кірке. Я б собі їх ніколи не дозволила. І в розмовах розповідала, що люблю парфуми, про які мрію і т.д. м. Познайомилися у жовтні, в лютому на ДН він мені їх подарував. Коштували вони тоді 6500. Це говорить про те, що він не жалний і стосунки тільки починались, він мене зе не знав. Потім пізніше подарував молекулу 02. Людину видно зразу. І це треба помічати і примати рішення відразу ок тобі чи ні. Бо потім коли сім´я, діти і т.д. думаєш чого не пішла коли зустрічалися лише 3 місяці. Він жлоб і не зацікавлений в жінці. От і все. А може не жлоб але не серйозно налаштований
Снегурочко• 11 января 2025
Ответ дляФляшунька
Та хоча би половину суми дасть або скільки може, якщо операція дійсно нагальна
Фляшунька• 11 января 2025
Ответ дляОце фіфа
Ні поки що.
Разом три місяці. Може і рано я попросила такий подарунок
Не рано. У Вас серьезная ситуация. Это даже не подарок, а необходимость. Если он проигнорировал Вас в серьезной ситуации, то и в дальнейшем на него Вам рассчитывать не придется. Будете все сама тянуть. Оно Вам надо?
Чай не пью, только кофе• 11 января 2025
Ответ дляФляшунька
Нет, не продолжала бы отношения.
Если Вы пара (не важно это муж и жена или просто живёте вместе или даже встречаетесь) и мужчина четко показывает что ему все равно на Вас (даже в такой серьезной ситуации) и он зажимает деньги (хоть доя него это подъемная сумма), то нет смысла терять время на него.
С родителями автор прожила намного дольше, чем 3 месяца. Если родителям было насрать на ее зрение, можно не терять время на родителей?
Фляшунька• 11 января 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Ну как бы рановато для 3х месяцев общения такая стоимость подарка
Нет, не рановато. Просто сейчас четко видно что автор значит для него. Ничего.
У него есть деньги. Одно дело если бы он работал на минималку, тогда можно было бы задуматься. Но если у него есть и он показывает что автор для него пустое место, то смысла в дальнейшем общении нет.
Стриптизерка• 11 января 2025
Мужик тли щедрый или жмот. Этот именно жмот. И не важно как долго вы встречаетесь. Нафиг он вам автор нужен.
Ща как дам• 11 января 2025
Ответ дляСнегурочко
Нічого не просила, навіть відмовлялась
Він оплатив собі відпочинок+секс
Весёлая морковка• 11 января 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Спросите, а сколько недорого для него. Один глаз? Остальное добавьте.
Как раз такие операции в один день на оба глаза не делают.
Крайня невістка• 11 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
ну вот
и я говорю что ей надо было просить духи
Полтавська галушка• 11 января 2025
Ответ дляСнегурочко
Та це все отговорки. Якби я не бачила на ЯКІ подвиги чоловіки готові і через менший срок знайомства...
Ну серйозно, дівки. Ви чи не бачили у своєму ж тті дійсно закоханих чоловіків?
так, це правда. Але можна чекати на такого без тями закоханого все життя)
Снегурочко• 11 января 2025
Зацікавлений закоханий чоловік ще у борги вліз би

Ваш хлопець просто у вас не зацікавлений
Все возможно• 11 января 2025
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
Может, не все проститутки?)...
Фляшунька• 11 января 2025
Ответ дляКумася
Вот если бы это была грудь)
Вот да)))
А так ему выгодно чтобы она как можно дольше НЕ ВИДЕЛА что он шлак.
Ждушечка• 11 января 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Не придумуйте. Роблять 2 ока за раз. І через годину додому.
Карамбулкул• 11 января 2025
Зп 80 тыс, а сколько у человека расходов? Вы так написали типа 80 тыс это дофига, это я бы сказала так, «на жизнь хватает» и явно не сумма, по которой реально вот так с разбега отдать 40 тысяч.
Надо ж понимать возможности человека! Если вам нужен богатый - это не тот вариант, он обычный и не способен тянуть в раз такие траты. Возможно, через время, если ваши отношения зайдут далеко, а такие траты будут планируемые - он сможет. Хотя я бы на его месте уже выводы все сделала.
Полтавська галушка• 11 января 2025
Ответ дляНаливайКа
Мне все равно или телефон дешёвый или дорогой. Я не экономлю на парфюмерии и обуви. А вот телефон не столь принципиален, так зачем ему переплачивать?
Он подарил не из дешёвых, но это был его выбор.
Тобто вам незручно тільки телефон за 40 тис? А туфлі за таку ж ціну?
Альфасамка• 11 января 2025
Ответ дляВсе возможно
Может, не все проститутки?)...
не повія цнотливою виходить заміж і на все життя. Сумніваюсь шо ви з таких
Апрель Ивановна• 11 января 2025
#небылаизваночка
Кнопкотиць• 11 января 2025
Ответ дляБабулька
+1000.
Але тут це не популярна думка серед місцевих дам)))
Повірте. В житті оці святоші, шо тут пишуть шукають в чоловіках бабло аж бігом, а на автора накинулися, яка вона не тактовна. Смішно читати. Почитати тут тільки ці пости... Подарував дешевий подарунок, чи зустрічалися б і з сантехніком... і т.д. фу це лицемірство гидко читати
Бабка-ежика• 11 января 2025
Ответ дляСнегурочко
Ну не вірите, не вірте, ваша справа
Вы не ответили на вопрос.
Если это было только для нее, то почему не ей одной оплатил поездку чтоб исполнилась ее мечта?
В то что он ее взял с собой отдохнуть я конечно верю.
НаливайКа• 11 января 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Нет, туфли у меня дешевле 40 тыс.
Весёлая морковка• 11 января 2025
Ответ дляЖдушечка
Да? Не знала. Я делала 15 лет назад, было так. По одному. Через час тоже уже домой ехала.
Все возможно• 11 января 2025
Я хз, но ваша вагинальная арифметика - это точно не из разряда полноценных отношений...
Ждушечка• 11 января 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Можливо, різні методики. Чоловікові робили 7 років тому, то в один день зробили.
Мрію про космос• 11 января 2025
Ответ дляФляшунька
Це ви описали відносини,як в серіалі турецькому .В житті все простіше,гроші заробляються важко і раціонально використовуються з холодним розумом.А не з-під землі достати,позичати на планову операцію для знайомої людини.Я зараз заробляю не погано,але збираю на житло,з якої я буду великі суми дарувати важко зароблених?Є сума подарунку,на тому крапка.