Айпишница• 11 января в 10:11

На сайті Ярослав знижки -30% на все. Або, майже на все.

Прийшов вчора на електронку лист з анонсом. Я якраз шукала собі простирадла на резинці, то сьогодні вже й купила, скидка хороша.
Ділюся, може комусь актуально.
Посилання не даю, знайти сайт легко.
Треба ось так• 11 января в 10:14
Дякую❤️
САМ_ТАКОЙ• 11 января в 10:17
Що за параноя щодо посилань на інтернет-магазини відомих брендів
автор Айпишница • 11 января в 10:19
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Параної нема. Але адміни можуть забанити за рекламу.
Крім того, якщо цей сайт відомий, то навіщо на нього посилання?
САМ_ТАКОЙ• 11 января в 10:20
Ответ дляАйпишница
За рекламу можуть забанити і без посилання😂
автор Айпишница • 11 января в 10:20
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну баєрів не банять)
САМ_ТАКОЙ• 11 января в 10:22
Ответ дляАйпишница
Ну баєрів не банять)
Ну то почитайте правила, теми баєрів їм відповідають
Myse4ka• 11 января в 10:23
Людина зробила добро, поділилась інформацією ,але знайшовся одразу тей хто кине ’ложку дьогтя’ - забаніть забаніть. Нє, ну немає грошей пройдіть повз)
автор Айпишница • 11 января в 10:23
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А вам здалося, що я щось порушила своєю темою?
Чи так, хочеться поговорити?
ЗавЛабСнаб• 11 января в 10:26
Интересно в стационарных магазинах тоже есть эта акция? Надо будет зайти
Потішаюся• 11 января в 10:28
Автор, дякую!
Myse4ka• 11 января в 10:30
Ответ дляЗавЛабСнаб
Думаю, нет. Пишут скидка в интернет магазине. Было бы конечно классно в магазине пришёл купил и ушёл. А тут ещё за доставку космос заплати. Выгоды от покупки - 0 в таком случае.
Я не Тролль• 11 января в 10:30
Спасибо автор
ЗавЛабСнаб• 11 января в 10:32
Ответ дляMyse4ka
Ну вот да, я почитала условия заказа, а в этот раз самовывоза нет. Я на сайте заказывала только самовывозом. За доставку точно не буду платить. Но насчёт стационарных магазинов, то у них несколько раз были скидки 20% на какие-то события, так что все может быть
автор Айпишница • 11 января в 10:33
Ответ дляMyse4ka
Я замовила укрпоштою. Вигідно у будь якому випадку. Принаймні, мені вигідно. Я живу в маленькому містечку, ціни в нас дуже високі, на жаль. Нема великих магазинів з великим асортиментом і якимись вигідними пропозиціями.
Myse4ka• 11 января в 10:35
Ответ дляАйпишница
Ну так, коли ти живеш там де немає великих магазинів та ціни космос я погоджуюсь. А в мене поруч 2 магазини ’Ярослав’, тому і задумалась сама про стаціонарну покупку. Часто заходжу і можна щось вигідне ’нарити’. Я там макарони купую, недорого і нормальні)))
Доречі, я дивлюсь асортимент зовсім інший ніж минулого тижня, я про постільну білизну.
Без Баяна• 11 января в 10:36
Дякую автор.
Якісний в них текстиль?
САМ_ТАКОЙ• 11 января в 10:47
Ответ дляАйпишница
Чи так, хочеться поговорити?
Поговорити) Порушенням не вважаю, як і теми про Сільпо, Зару і т.п. Просто саме з Ярославом якось стикнулась, що багато сайтів, які під нього косять, то ж не розумію, чого одразу не дати посилання
автор Айпишница • 11 января в 10:48
Ответ дляMyse4ka
Я замовила ще влітку з Нексту 2 комплекти постільної білизни. Але в них, як завжди, комплекти йдуть без постирадел. То зараз хотіла їй вже взяти в користування і шукала собі простирадла. Пройшлась по місцевих магазинах і прозріла. Ціни реально космос. А тут знижка, з радістю скористалась.
автор Айпишница • 11 января в 10:48
Ответ дляБез Баяна
Дякую автор.
Якісний в них текстиль?
Здається, так. Мені подобається.
Зам. зав. Анонима• 11 января в 10:49
А у меня пролёт из Ярослава
Фланелевые домашние штаны женские
Продам со скидкой 40%,больше чем на сайте
Цвет голубой
автор Айпишница • 11 января в 10:51
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я ж прикріпила фото, там видно інтерфейс офіціального сайту. Ніби достатньо для ідентифікації. Коли забиваєш в гугл, то цей сайт видає чи не першим.
Але якщо поговорити, то можна, я ж не проти)
Я вся ваша• 11 января в 10:52
Ответ дляЗавЛабСнаб
А зайдите, все может быть. Мне попалась на Фейсбуке реклама, там были и стационарные магазины указаны. Но это не точно.
Мошей ницца• 11 января в 10:52
Ответ дляАйпишница
Автор, спасибо. Но простыни в комплекте идут у них
автор Айпишница • 11 января в 10:54
Ответ дляМошей ницца
В Нексті? Ні не йдуть.
Несу пургу• 11 января в 10:54
Ответ дляЗавЛабСнаб
Написано, что да
Но, пока в магазин не ходила, не видела
Цикавенная• 11 января в 10:55
Что то не срабатывает скидка
автор Айпишница • 11 января в 10:57
Ответ дляЦикавенная
Что то не срабатывает скидка
На сайті вже ціни зі скидкою вказані. Я моніторила ціни, то простирадло на резинці розмір 200/160 коштувало 512 грн. Зараз 359 грн.
Столічна штучка• 11 января в 11:00
Ответ дляАйпишница
А из какой ткани хорошее постельное у них?
Спасибо за тему
ЗавЛабСнаб• 11 января в 11:03
Ответ дляMyse4ka
Я тоже беру у них макароны из твёрдых сортов - они дешевле, чем других производителей в продуктовых супермаркетах
автор Айпишница • 11 января в 11:03
Ответ дляСтолічна штучка
Спасибо за тему
Я брала в них лише рушники, фланелевий комплект постільної білизни і подушки. Якість за ту ціну хороша.
Зараз замовила простирадла з бязі. Взяла вперше, не можу сказати нічого про якість.