Своего не предлагать• 11 января в 10:21

Приставали військові

Поверталась додому, на зупинці підійшли троє, один стояв і курив трохи далі, двоє близько підійшли, всі вдягнені в військову форму. Почали розмову, розпитувати куди їду і як мене звати, пропонувати їхати з ними, щоб добре провести час. Один називав «Кісою», відповідала стримано, що я одружена і не цікавить це. Один з них поклав руку на плече, і почав гладити шию, я відступила, він підійшов. Говорив зверхньо, що йому ще не відмовляли і подібне. Приїхала маршрутка, вийшли люди і я швидко пішла за ними, зайшла в АТБ і бродила там ще майже годину. Потім вже повернулася додому. Майже не спала( гидко це все. І нікому пожалітися
Кудесница полесья• 11 января в 12:09
Ответ дляСтрекоза любви
Спасибо за признание, аривидерчи. Мне уже не интересно, слабый соперник🥳
Это не признание
Все ещё хуже, чем я думала
Vesy• 11 января в 12:12
Ответ дляНіка Найз
Новая методичка!
Днем ТЦК ловит мужиков!
Ночью хватает телок за сиськи!
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 11 января в 12:12
Ответ дляКудесница полесья
Это не признание
Все ещё хуже, чем я думала
Удалено администрацией...
Ніка Найз• 11 января в 12:12
Ответ дляVesy
Удалено администрацией...
Вы не правильно понимаете!
Кудесница полесья• 11 января в 12:13
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Vesy• 11 января в 12:13
Ответ дляНіка Найз
Вы не правильно понимаете!
Та вас фиг поймешь правильно 😁
Ніка Найз• 11 января в 12:13
Ответ дляVesy
Та вас фиг поймешь правильно 😁
Стрекоза любви• 11 января в 12:13
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Да, я побежала, все, дела-дела, пока-пока
Ніка Найз• 11 января в 12:14
Ответ дляVesy
Та вас фиг поймешь правильно 😁
По правде говоря, я и сама себя не всегда понимаю
Кудесница полесья• 11 января в 12:14
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Евгения911• 11 января в 12:14
Ответ дляОцененная
тобто до вас ніхто ніколи в житті не приставав? Може зверніть увагу на ваш вигляд?
Я не можу🤣 Ви артистка😅
Евгения911• 11 января в 12:19
Ответ дляСрочнокпсихологу
Вам просто пощастило.
В нас по місту їздило авто (не знаю, як зараз, так як виїхали). Затонована військова автівка типу джип. Їй закони не писані були. Їздили без увімкнених фар. На переходах не зупинялись. Ми якось йшли з дитиною, тільки ступили на перехід і я побачила, як на нас, не зупиняючись, на великій швидкості несеться це авто. Вмить встигла відскочити і дитину смикнути.
А шо такого. Це ж військові,чому ви з дитиною там ходили коли вони їздили. Я в шоці з коментарів. Чекайте, вам ще й тут зараз смайлик рука лице наліплять. Зараз вже страшно дитину на вулицю саму відпустити, а що буде далі...
sky-labs• 11 января в 12:23
Ответ дляsvitochkaa
у сывой секты и мертветчуковских тролей заказ-обгадить ВСУ?
А какой интерес у сывой секты в этом?
Евгения911• 11 января в 12:24
Ответ дляНіка Найз
Дамы! Прекращайте переходы на личности иначе закроют ценную тему!
Сказала людина, яка тут половину коментаторів висміяла і заклювала автора. Смішно вас читати
Tata_F• 11 января в 12:28
Ответ дляОцененная
а цивильные все идеальне, никто никогда не пристает и им псих помощь не нужна.
Хто каже, що ідеальні?
Мова про те, що люди пройшли через жахи, і не кожен може витримати таке без впливу на психіку
df364tye3• 11 января в 12:29
армия часть общества ,,,
тоже самое возможно в гражданке ,,,
такое время ,,,
все правильно сделали, надо быть крайне осторожной, со всеми ,,,
парить себе мозги , не спать, не зачем ,,,
выкиньте из головы ,,,
HelloKitty18• 11 января в 12:36
Ответ дляКудесница полесья
А на дроны должна продавцы и сантехники скидываться со своей зп?
Так , бо війна це проблема національна , а не тільки військових.
sky-labs• 11 января в 12:42
Ответ дляСтрекоза любви
А под анонимом был сильный....
Одяг та сумки• 11 января в 12:45
тварі мужского пола когда одевают форму стают еще больше тварями. что - тут сказать. Такие всегда были среди мужчин
sky-labs• 11 января в 12:46
Ответ дляHelloKitty18
Только правительство об этом не знает и тырит бабло на условные дроны по своим карманам...
Zhanetta• 11 января в 12:47
Ответ дляРассказница
Знаю, що може бути все що завгодно в цьому житті. Але це така ситуація, яку я якщо не побачу сама, то не повірю.
Один ще повірю, а що троє військових, і всі троє довбойо...би-не вірю. Ще жодного такого не зустрічала.
За вашою логікою, якщо вас не гвалтували, то згвалтувань не буває, це все вигадки. Дивне бачення світу.
Стрекоза любви• 11 января в 12:48
Ответ дляsky-labs
А под анонимом был сильный....
Ну нет же, очевидно. Но интереса было больше. А, у вас, позвольте спросить, какой ник был до снятия?
sky-labs• 11 января в 12:50
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 11 января в 12:51
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
tetnes• 11 января в 12:52
Ответ дляСвоего не предлагать
Коли я відходила, він підходив
Людей більш не було поряд. Спочатку думала, що достатньо буде просто відмови. Це моя зупинка їхати додому. Поряд нема нікого. Куди йти ?
Т.е из трех военных приставал только один. Почему старпост построен на том, что приставали все трое?
sky-labs• 11 января в 12:53
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 11 января в 12:54
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
До снятия анонимов? Или вас не было в теме?
tetnes• 11 января в 12:54
Ответ дляСвоего не предлагать
Ви не розумієте? Як би я сіла, вони в сіли зі мною, потім ще б вийшли біля мого дому ??. На зупинці більш людей не було. Вийшли люди і йшли до атб. Я пішла з ними. Невже так важко.
Що ж це зупинка на якій нікого крім вас не було?
Remensa• 11 января в 12:56
Ответ дляСвоего не предлагать
А про домагання треба писати без аноніму? Серйозно? Ви в собі ?
А у вас в профілі справжнє їм´я написано?
tetnes• 11 января в 12:57
Ответ дляСвоего не предлагать
Один курив далі, не розмовляв і не підходив
Так почему в старпосте вы написали, что приставали все трое?