Своего не предлагать• 11 января в 10:21
Приставали військові
Поверталась додому, на зупинці підійшли троє, один стояв і курив трохи далі, двоє близько підійшли, всі вдягнені в військову форму. Почали розмову, розпитувати куди їду і як мене звати, пропонувати їхати з ними, щоб добре провести час. Один називав «Кісою», відповідала стримано, що я одружена і не цікавить це. Один з них поклав руку на плече, і почав гладити шию, я відступила, він підійшов. Говорив зверхньо, що йому ще не відмовляли і подібне. Приїхала маршрутка, вийшли люди і я швидко пішла за ними, зайшла в АТБ і бродила там ще майже годину. Потім вже повернулася додому. Майже не спала( гидко це все. І нікому пожалітися
Стрекоза любви• 11 января в 12:59
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
А ты кто такой тут спрятался, а? Выходи, дружок:)
Кудесница полесья• 11 января в 13:05
Ответ дляHelloKitty18
Так , бо війна це проблема національна , а не тільки військових.
Да шо вы гаварите...
Кудесница полесья• 11 января в 13:06
Ответ дляСтрекоза любви
Ну нет же, очевидно. Но интереса было больше. А, у вас, позвольте спросить, какой ник был до снятия?
Где у вас столько уверенности и неоправданно высокий уровень самооценки взялись?
Кудесница полесья• 11 января в 13:07
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 11 января в 13:08
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Ответ длякороткопамятна
Не розумію, чого ви акцентувалася на тому, що це були військові?
Якби були цивільні, у вас було б інше ставлення?
Військові такі ж самі люди, як і всі інші, є різні, саме як люди
А що, автор повинна ще соромитися?
А якщо військовий когось пограбував, згватував, то боронь боже сказати, щоб військових не образити?
Кудесница полесья• 11 января в 13:10
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Автор, ну зробіть висновок, балончик носити, не наближатися до військових, стати для них не привабливою, капюшон накинути, згорбитися, все ж не в лісі ви їх зустріли, а в місті.
Тобто автор ще й сама винна?
А слабо вам казати військовим, щоб не чіпялися до жінок?
Стрекоза любви• 11 января в 13:12
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Допустим😝
Irrren_com• 11 января в 13:13
Ответ дляzajka12
Нова реальність, це до того, хто ще дума навіщо вивозить дівчат, якщоїх не мобілізують. Нас чекають цікаві часи.
О понеслось. Зашли издалека. Накиньте побольше.
В довоенной реальности никто к девчатам не приставал? Надо вбросить побольше с акцентом на военных, которые прямо сейчас вас защищают
HelloKitty18• 11 января в 13:13
Ответ дляИлона_747
Тобто автор ще й сама винна?
А де написано, що автор винна, ви щось придумуєте, там порада як себе захистити.
Irrren_com• 11 января в 13:16
Ответ дляИлона_747
А що, автор повинна ще соромитися?
Ні треба обов´язково перенести акцент на те що всі наші військові грабіжники і гвалтівники. Ще й вбросити про те що дівчат треба вивозити, тому що скоро повернуться всі з фронту і це небезпечно
Для цього ж автор під анонімом створила тему про начебто пусту зупинку і зникла
Адвокат Пономаренко• 11 января в 13:17
Ответ дляОцененная
краще коли зовсім ніхто увагу не звертає?
цей коментар пробиває дно. Але, мабуть ви цього не розумієте
Ответ дляRemensa
Анонімів зняли. А куди поділася автор? Автор, ау, ви де. Давайте поговоримо, хто там вас по шиї гладив і чому ви не могли піти в АТБ самі?
Який жах більшість коментарів…
Напишу без аноніму, можу собі дозволити
До мене приставав військові, тоді ще було АТО, не дивлячись на те, що я була з дитиною. Забирала її з гуртка, йшли за мною, чіплялись до дитини, питали чи вона відправляла їм малюнки на фронт, якщо ні, то хай намалює мама
до моєї подруги в 23 році (на озері) чіплялись. Вони там відпочивали знімали альтанку, вона просто звідти пішла і то було вдень
Це може статись з кожним
Люди вже гірше тварин
Напишу без аноніму, можу собі дозволити
Це може статись з кожним
Люди вже гірше тварин
Irrren_com• 11 января в 13:19
Ответ дляСhanelKa
Який жах більшість коментарів…
Напишу без аноніму, можу собі дозволити
Це може статись з кожним
Люди вже гірше тварин
Напишу без аноніму, можу собі дозволити
Це може статись з кожним
Люди вже гірше тварин
То б то в житті до вас чіплялися тільки військові за все ваше життя?
Ответ дляIrrren_com
Звичайна констатація фактів, кількість злочинів буде інша ніж до війни. Зустрінемось тут через пару років ;) порівняємо
Ответ дляIrrren_com
Удалено администрацией...
Irrren_com• 11 января в 13:23
Ответ дляzajka12
В Німетчинні одна пара напоїла і вбила бабусю її 27 річну доньку, що б вкрасти їх немовля. Це характерезує всіх німців, чи поодинокий випадок.
Українського хлопця підлітка зарізали прям на вулиці в Німетчинні. Це характерезує всіх німців, чи поодинокий випадок.
Irrren_com• 11 января в 13:26
Ответ дляСhanelKa
Я це не писала. Тільки. То ваші домисли
Не має індульгенції по професії
У кого більше вседозволеності і не має стопів, то і не чіплялись
Не має індульгенції по професії
Про те що немає індульгенції згодна. Але зараз тему перенаправляють у русло про те, що ВСІ наші військові потенційні гвалтівники.
Військові це звичайний зріз суспільства, в якому є різні представники того суспільства
Kashtan Doc• 11 января в 13:30
Ответ дляIrrren_com
Только вы сейчас пишите о ВСЕХ.... 14 страниц темы никто еще не перенаправил...
Ксенияяяяя• 11 января в 13:30
Ответ дляСвоего не предлагать
Я розумію.Розповіла, бо нікому пожалітися І гидко мовчати
Якби це були не військові, було б не так гидко? До чого тут військові чи не військові, в формі чи ні? Мова йде про недочоловіків і байдуже у що вони вдягнені
Ответ дляIrrren_com
Поодинокі випадки і в нас були до війни, зараз злочнність набирає обертів, буде зовсім інша кількість злочинів.
Irrren_com• 11 января в 13:31
Ответ дляKashtan Doc
Ага и зайка не вбросила про то что, надо всех девочек срочно вывозить)