Своего не предлагать• 11 января 2025

Приставали військові

Поверталась додому, на зупинці підійшли троє, один стояв і курив трохи далі, двоє близько підійшли, всі вдягнені в військову форму. Почали розмову, розпитувати куди їду і як мене звати, пропонувати їхати з ними, щоб добре провести час. Один називав «Кісою», відповідала стримано, що я одружена і не цікавить це. Один з них поклав руку на плече, і почав гладити шию, я відступила, він підійшов. Говорив зверхньо, що йому ще не відмовляли і подібне. Приїхала маршрутка, вийшли люди і я швидко пішла за ними, зайшла в АТБ і бродила там ще майже годину. Потім вже повернулася додому. Майже не спала( гидко це все. І нікому пожалітися
СhanelKa• 11 января 2025
Ответ дляIrrren_com
Про те що немає індульгенції згодна. Але зараз тему перенаправляють у русло про те, що ВСІ наші військові потенційні гвалтівники.
Військові це звичайний зріз суспільства, в якому є різні представники того суспільства
Можливо, вам так сдалось, про русло
Можливо, підсвідомо, людина не чекає такого ставлення від людини в формі. Ось і все
Кожен прочитав, що хотів прочитати
Irrren_com• 11 января 2025
Ответ дляzajka12
Поодинокі випадки і в нас були до війни, зараз злочнність набирає обертів, буде зовсім інша кількість злочинів.
Жду статистику Иначе это просто вброс с вашей стороны.
zajka12• 11 января 2025
Ответ дляIrrren_com
Я ж вам написала, через два роки зустрінемось і порівняємо статистику. Добре, що тема бещ анонімів.
demicandum• 11 января 2025
форма никогда мужика рыцарем не сделает. А некоторых еще и наоборот, все зависит от человека
Я помню как в тик токе парень устроил травлю блогерши, которая не отвечала ему или отказала в знакомстве. Мол он военный, а ему отказали и в комментах было очень много таких обиженных , которые считали, что форма автоматически означает «да» от другой женщины
sky-labs• 11 января 2025
Ответ дляКсенияяяяя
Якби це були не військові, було б не так гидко? До чого тут військові чи не військові, в формі чи ні? Мова йде про недочоловіків і байдуже у що вони вдягнені
Потенциальное насилие от тех кто выступает защитником как бы да, добавляет огыды
sim_sims• 11 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ви не розумієте? Як би я сіла, вони в сіли зі мною, потім ще б вийшли біля мого дому ??. На зупинці більш людей не було. Вийшли люди і йшли до атб. Я пішла з ними. Невже так важко.
Які звання у них були?
Стрекоза любви• 11 января 2025
Ответ дляIrrren_com
Я повністю погоджуюсь. За родом своєї професійної діяльності, я одразу доволі добре бачу, як буде розгортатися «тема розмови». Доволі багато коментарів навіть не про ситуацію автора, а про те, що «військових потрібно боятися, от повернуться вони, страшно буде виходити на вулицю з дитиною». Меседжі зрозумілі одразу. Задача - сформувати у суспільства негативне ставлення, як до військових, так і до служби.
Але, дівчатка, у вас не вийшло, а скоріше навпаки.
Бо дуже багато доволі розумних дівчат написали - справа не «у військових», а у самих чоловіках. І без різниці, військовий він, лікар чи тракторист. Виправдання домаганням немає ніяким!
Remensa• 11 января 2025
Ответ дляСhanelKa
Який жах більшість коментарів…
Напишу без аноніму, можу собі дозволити
До мене приставав військові, тоді ще було АТО, не дивлячись на те, що я була з дитиною. Забирала її з гуртка, йшли за мною, чіплялись до дитини, питали чи вона відправляла їм малюнки на фронт, якщо ні, то хай намалює мама
до моєї подруги в 23 році (на озері) чіплялись. Вони там відпочивали знімали альтанку, вона просто звідти пішла і то було вдень
Це може статись з кожним
Люди вже гірше тварин
Автор де? Думаю, що боїться, бо троль.
Ксенияяяяя• 11 января 2025
Ответ дляsky-labs
Там, де мають захищати, вони це роблять. В усьому іншому, це звичайні люди, хороші чи погані.
Ті, хто спекулює на темах військових, мораллю нічим не кращі за бидло, описане в темі.
Стрекоза любви• 11 января 2025
Ответ дляRemensa
Автор де? Думаю, що боїться, бо троль.
Тема була створена саме для того, щоб очорнити військових, а не про домогання від чоловіків. Не чекайте автора.
Remensa• 11 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Та я зразу про це написала. Анонімно
СhanelKa• 11 января 2025
Ответ дляRemensa
Автор де? Думаю, що боїться, бо троль.
Всі троль, і я троль. Ок.
Про буси теж тут писали- іпсо російське, про побиття на вулицях - теж неправда, такого не може бути
А як воно, он як, виявилось
Lena-Lena12• 11 января 2025
Автор, обіймаю вас. Просто обіймаю. Тримайтеся. Є достойні люди, а є лайно. Це не залежить від професії, кольору шкіри, національності, віросповідання. Просто знайте, що ви невинні. Не звертайте увагу на дурні коментарі тут. Ви невинні. Це їм має бути соромно. І крапка. Спробуйте це пережити подумки. І дякувати Силам Вищим, що вам вдалося втекти.
demicandum• 11 января 2025
Ответ дляСhanelKa
Всі троль, і я троль. Ок.
А як воно, он як, виявилось
Нет вы что избивают только наркоманов и алкашей😀 сейчас Маня придет расскажет.
Remensa• 11 января 2025
Ответ дляСhanelKa
Всі троль, і я троль. Ок.
А як воно, он як, виявилось
Не фантазуйте. Я про конкретну тему.
Стрекоза любви• 11 января 2025
Ответ дляСhanelKa
Всі троль, і я троль. Ок.
А як воно, он як, виявилось
Ви теж не розумієте? Така ситуація в житті - не виключення. Але «технічна» побудова теми і коментарів чітко говорить про те, що тема створена не про домагання, не про них.
demicandum• 11 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Для меня такая тема лишь информация о том, что любой мужик потенциально опасен, даже если он врач или военный, который должен, наоборот, защищать
Поэтому важно лишний раз перестраховываться
Golfer• 11 января 2025
Ответ дляНиф_ниф
Как мило вы идеализируете. Вы слышали о девушке 18 лет беременной, которую вот такой «идеал» убил и на куски разрезал? И что интересно, изначально в новости был опущен тот факт, кто он. Это уже потом вылезло, так как люди начали писать кто он и что он.
Это где такое произошло?
СhanelKa• 11 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Я не бачу технічних коментарів від автора- опис ситуації. Все інше субʼєктивна оцінка
Хто, як читає
СhanelKa• 11 января 2025
Ответ дляdemicandum
То моя стара подруга, в мене вже імунітет
demicandum• 11 января 2025
Ответ дляСhanelKa
У меня пока из-за нее был бан только
СhanelKa• 11 января 2025
Ответ дляdemicandum
У меня пока из-за нее был бан только
В неї ж теж був, бо там сотня ніків
demicandum• 11 января 2025
Ответ дляСhanelKa
Хто, як читає
Причем вот если бы тема была построена иначе, например: девушка познакомилась с военным и его двумя друзьями, разговорилась, а потом они предложили ее подвести и изнасиловали, то тут 90% комментов было бы в стиле «сама виновата» и про мужскую природу и изголодавшихся солдатиков
СhanelKa• 11 января 2025
Ответ дляdemicandum
Це ж ясно. І я розумію, чому автор без аноніму не напише, і не тому, що троль
А тому, що написала погано про військових і, якщо, то мале місто - скажуть сама винувата, сама чіплялась, сама злякалась. Жертва сама винна. Зараз так
demicandum• 11 января 2025
Ответ дляСhanelKa
Да, иначе и быть не может
lilu1990• 11 января 2025
До мене військовий приставав. Коли я йому сказала, шо у нього в 45 років немає ні кола ні двора бо він непонятно на шо спускає гроші і це вобщє не збуджує- займатися сексом з ніщебродом, зразу відстав і обідився. Тонка душевна організація. А таких наглих я й не знаю де ви находите. Але справді - на них баби самі вішаються, проходу не дають, якшо більш менш прилічний

Тому в цю історію не вірю
lilu1990• 11 января 2025
Як тоді назвати наших жіночок які бомблять наших військових фото своїх сісєк пісєк

Ну серйозно. Моєму брату кожен місяць хтось написує. Ніхто про це не каже:

Дівки, угомоніться, не приставайте до людей
Плету з бісеру• 11 января 2025
Автор, вчера смотрела ютуб и там девочка как раз прорекламировала это приложение для таких случаев https://kateryna.care
Шоколадный торт• 11 января 2025
Ответ дляlilu1990

Тому в цю історію не вірю
Це ваша тема була нещодавно про нього? Чи скільки у вас тих військових було?
lilu1990• 11 января 2025
Ответ дляШоколадный торт
То інший. Я просто з ними спілкуюсь по роботі