Коленная ложечка• 11 января в 10:54
В 33 роки краще мікротоки чи ботокс?
Кошти є на щось одне. Або вколоти ботокс, або пройти курс мікротоків. Що дасть кращий результат?
Результат:
вже голосів:
18 (40.91%)
Ботокс
18 (40.91%)
Результат
8 (18.18%)
Мікротоки
Яйцеголовая• 11 января в 11:00
Вы посмотрите на тех, кто перестал колоть ботокс и ’синдром отмены’. Еще хуже лицо, чем при естественном старении. Лицо свисает, как блин
Яйцеголовая• 11 января в 11:00
Ответ дляАльфасамка
вам вже нічо не поможе, старійте гідно
Правильное питание и поменьше работать?)
Альфасамка• 11 января в 11:01
Ответ дляЯйцеголовая
і сієста
Шальная коклетка• 11 января в 11:01
Якщо появляються заломи, то звісно ботокс.
Мікротоки дають результат якщо ними користуватися більш менш на постійній основі і якщо у вас деформаційний тип старіння.
Коленная ложечка
• 11 января в 11:03
Ответ дляКоролева Сарказма
А яку зону обличчя хочете освіжити ? Що турбує ?
Гусячі лапки,міжбрів´я
Іллюха Перчик• 11 января в 11:04
Займайся спортом,слідкуй за своїм харчуванням,кидай пити водку,курити сигарети та пити каву - і більше тобі нічого не потрібно.Чи ти хочеш себе зуродувати?
Коленная ложечка
• 11 января в 11:05
Ответ дляІллюха Перчик
Ем...я вже це роблю. Але процес старіння ніхто не відміняв
Іллюха Перчик• 11 января в 11:05
Ответ дляКоленная ложечка
Значіть мало робиш.Або щось робиш не так.Дотримуєшся режиму сну?А що до старіння то воно так чи інакше прийде.
Непереможна• 11 января в 11:07
Ответ дляЯйцеголовая
Я с началом войны выехала и не колола 2 года, до этого 7 лет колола. Нет никакой отмены, просто все становится подвижным как естественно. Никакого свисания, ужаса и кошмара небыло.
Где вы эту чуш берете?
Топтунша• 11 января в 11:07
Ответ дляКоленная ложечка
Гусячі лапки,міжбрів´я
Мне 38 , ничего не колола… но к меня жирная кожа и морщин нет
Но думаю, в вашем случае- ботокс . По тому , как вижу знакомых. Но это ж как начнешь колоть- так и навсегда. Отменить уже нельзя…
Непереможна• 11 января в 11:08
Ответ дляТоптунша
Почему нельзя? Что за бред?
Іллюха Перчик• 11 января в 11:08
І знову ми вертаємось на старі грабіл (ЛЮДИ ШУКАЮТЬ ЧАРІВНІ ПАЛИЧКИ ТА ЧАРІВНІ ТАБЛЕТКИ АБО ЧАРІВНИХ ЛЮДЕЙ), замість того що б дотримуватися режиму сну,режиму харчування,та займатися спортом.Народ,що б легше старіти потрібно херячити над собою.
Королева Сарказма• 11 января в 11:08
Ответ дляКоленная ложечка
Гусячі лапки,міжбрів´я
Я думаю краще ботокс . Але ж враховуйте , що кожні пів року в середньому процедуру необхідно повторювати . Якщо міжбрівка сильно виражена, що мікротоки її навряд приберуть і їх теж треба курсом роботи
Королева Сарказма• 11 января в 11:10
Ответ дляІллюха Перчик
Вийдіть заїсти та йдіть свої проповіді читати тим , хто потребує чи просить . Не по темі
ХвостПистолетом• 11 января в 11:10
Ответ дляКоленная ложечка
Гусячі лапки,міжбрів´я
Мікро токи від зморшок на міжбровці не дадуть ніякого ефекту. Ботокс - так. Але стосовно гусячих лапок - добре подумайте наскільки вони Вам заважають, в 33 я б в зону очей краще проколола якийсь біоревіталізант для зволоження, якщо там не мега заломи, бо ботокс в цій зоні на мій погляд дуже псує міміку
Іллюха Перчик• 11 января в 11:11
Чоловіку більше 50 років.Він не коле собі ботокс.А слідкує за харчуванням та займається спортом.Denis Semenikhin - можете подивится на ютубі.
сладкий_ноябрь• 11 января в 11:13
Ответ дляНепереможна
Где вы эту чуш берете?
А вам скільки років?
ХвостПистолетом• 11 января в 11:14
Ответ дляТоптунша
Не назавжди. В мене є зони, які я колола всього один раз. Більше не повторюю, якогось регресу порівняно з тим, що було до не відбулося, нічого нікуди не сповзла як от пишуть) навпаки пройшов спазм мʼязів і спазмовані мʼязи перестали тягти тканини до низу
сладкий_ноябрь• 11 января в 11:17
Ответ дляНепереможна
Ну от якраз в 46 помітна вже відміна ботоксу
Просто ви себе бачите щодня, тому радниці для вас не має
Фляшка на трьох• 11 января в 11:21
Ответ дляЯйцеголовая
Не выдумывайте . Я правда ботокс не колола , но философ гиалурона Колю 10 лет , бывает перерыв 3 года между уколами , ничего не свисает и таких носогубок как были ДО уколов уже нет и не возвращаются
Непереможна• 11 января в 11:21
Ответ длясладкий_ноябрь
Як скажете))
Як мені подобаються нищеброди з своїми теоріями))))
Фляшка на трьох• 11 января в 11:21
Ответ дляТоптунша
Запросто отменить
Шальная коклетка• 11 января в 11:22
Ответ дляЯйцеголовая
Де ви таку дурню берете?
сладкий_ноябрь• 11 января в 11:22
Ответ дляНепереможна
Як скажете))
😂😂😂😂😂
Який звʼязок? Чи ви думаєте, що це залежить виключно від грошей?
Королева Сарказма• 11 января в 11:30
Ответ дляФляшка на трьох
Вы имеете в виду этот препарат PHILOSOPHY? Курсом биоревитализацию? В носогубки тоже ?