begovelik• 11 января в 16:55

Как думаете, как бы сложилась судьба Роуз и Джека, если бы он выжил?

И после того, как он ее тогда отрисовал, у нее были от него дети?
Альфасамка• 11 января в 16:56
Джек дурень, треба було забрати собі той кусок, тих роуз в житті буде ше сотні, а він в мами один!
Мимо_шла• 11 января в 16:56
По бомжевали бы трошки, а потом разбежались
автор begovelik • 11 января в 16:56
Ответ дляМимо_шла
Так ведь любовь
автор begovelik • 11 января в 16:56
Ответ дляАльфасамка
Мамина корзиночка?
Мимо_шла• 11 января в 16:57
Ответ дляbegovelik
Так ведь любовь
Любовь это прекрасно , особенно когда у вас есть где жить и что есть)
А когда вы отказываетесь на материке где еду и кров нужно оплатить,то любовь разбивается ( если денег нет)
Альфасамка• 11 января в 16:57
Ответ дляbegovelik
Мамина корзиночка?
тобто якась роуз ш... яка в першу ніч трахається в кареті важливіша за рідну маму?
Svitlo_O• 11 января в 17:07
звісно ж, були діти, близнята - одного батюшка охрестив Енді Ворхолом, цей також малював гарно, другого назвали Дональдом, він матусі пообіцяв будь-що знайти татка, хоч на дні морському у гренландських чи канадських територіальних водах
Виктория_1807• 11 января в 17:08
Ответ дляМимо_шла
100%.
автор begovelik • 11 января в 17:09
Ответ дляSvitlo_O
чи у панамському каналі?
TOG36• 11 января в 17:47
Впевнена жили б душа в душу все своє життя.
На той час були інші цінності/життя/тощо.
Така любов мала велику силу.
Svitlo_O• 11 января в 18:01
Ответ дляbegovelik
чи у панамському каналі?
навіть серед української діаспори обох об´єднаних Америк, де Джек (згадавши одеське коріння своєї бабці) переховувався від сплати аліментів (і податків) і співмешкав з афроамериканським бойфрендом гуцульского походження, бойфренд мав мольфарський езотеричний салон, а Джек малював писанки