И после того, как он ее тогда отрисовал, у нее были от него дети?
Альфасамка• 11 января в 16:56
Джек дурень, треба було забрати собі той кусок, тих роуз в житті буде ше сотні, а він в мами один!
Альфасамка• 11 января в 16:57
Ответ дляbegovelik
Мамина корзиночка?
тобто якась роуз ш... яка в першу ніч трахається в кареті важливіша за рідну маму?
Виктория_1807• 11 января в 17:08
Ответ дляМимо_шла
По бомжевали бы трошки, а потом разбежались
100%.
Ответ дляSvitlo_O
звісно ж, були діти, близнята - одного батюшка охрестив Енді Ворхолом, цей також малював гарно, другого назвали Дональдом, він матусі пообіцяв будь-що знайти татка, хоч на дні морському у гренландських чи канадських територіальних водах
чи у панамському каналі?
Ответ дляbegovelik
чи у панамському каналі?
навіть серед української діаспори обох об´єднаних Америк, де Джек (згадавши одеське коріння своєї бабці) переховувався від сплати аліментів (і податків) і співмешкав з афроамериканським бойфрендом гуцульского походження, бойфренд мав мольфарський езотеричний салон, а Джек малював писанки