Ростки жимолости• 11 января в 20:44

Треш життя в селі

Живемо бідно, чоловік працює на маршрутці, я господарка. Маємо трьох дітей, економимо на всьому - починаючи від свічок замість світла до того, що записуємо скільки туалетного папіру використали. Порадьте будь ласка, як можна виправити таке лайнове життя?
Конфиденциальность• 11 января в 21:39
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вʼєтнамці це так))У нас теж колись вʼєтнамці були їм головне зелень.Це чудовий економ варіант.Я саме про курей і качок.У батьків щодня 2 відра по 15 л пшениці і кукурудзи йде.Прравда і курей 90.Але насправді я повністю погоджуюсь,якщо не лінуватись у селі можна жити добре.
Ну так у 90 кур и яиц не мало, которые можно продать и отбить затраты на корм
zztop-b844• 11 января в 21:41
Ответ дляКонфиденциальность
Уток и кур нет.
У меня вьетнамские свинки. Когда на улице трава зерна не даю, осень-зима больший процент в корм даю кормовой буряк, тыкву и не много зерна и картохи. За период весна-осень вполне реально вырастить тыких свинок. Да, не большие, но расходов на корм не много,и трудозатраты не большие
Жадная вы

Бедные ваши свинки...(((
Конфиденциальность• 11 января в 21:42
Ответ дляzztop-b844
Жадная вы

Бедные ваши свинки...(((
Это травоядные свинки, они не жалуются) от зерна у них только сало растет, а такого мне много не надо
Дівчина заглядєніє• 11 января в 21:42
Ответ дляzztop-b844
Они нас городских тоже не любят
Ви ж розумієте,що притягуєте те,що самі посилаєте?))
zztop-b844• 11 января в 21:43
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вы реально жили среди селюков, что вы их так защищаете?
Блондинка в Шоколаде• 11 января в 21:44
Ответ дляПластилин_Колец
Чому, в селі роботи не має, у автора 3 дітей, зп чоловіка не вистачає, все реально, в селах багато бідних, простих людей.
Ну можна ще корову тримати, молоко здавати, але то невеликі гроші, а праця важка, ну що там ше яйця, горіхи можна продавати, гарбузове насіння, пір´я,подушки....
Та прям, літр молока по 40 грн, 1000 грн мін в день заробите
Дівчина заглядєніє• 11 января в 21:45
Ответ дляКонфиденциальность
Звичайно.Це ж вигодовують не для власного задоволення.
Конфиденциальность• 11 января в 21:46
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ну і мова ж про те що хто хоче заробити той заробить, чи хоча б нагодує нормально родину. А не ось це все
Синиця у спідниці• 11 января в 21:47
Ответ дляк.Буланова
Є багаторазовий туалет папір. Прати можна в річці
Можна взагалі мити водичкою, замість мила - попіл прокип´ятити, через шкарпетку процідити, буде чудовий мийний засіб, яким користувалися наші пра-прабабусі
Дівчина заглядєніє• 11 января в 21:48
Ответ дляzztop-b844
Я тут і живу))
І всіх хто приїхав під час війни зустріла з теплом без жодної зневаги.І навіть ті,хто пересікнувся зі мною буквально на декілька годин досі залишаються на звʼязку.І зараз в нас залишились люди з Донецької області,з Києва,з Херсона хтось вже і працює другий рік.І чудове спілкування і жодної думки,що вони гірші чи щось подібне.
Дівчина заглядєніє• 11 января в 21:48
Ответ дляКонфиденциальность
Звичайно.Я просто уточнила.
Дівчина заглядєніє• 11 января в 21:49
Ответ дляzztop-b844
Я селючка виходить для вас)
фрау Гітта• 11 января в 21:51
Ответ дляКонфиденциальность
А вообще обратила внимание что в последнее время часто елозят тему многодетных. Что бы что?
Чтобы то самое...
zztop-b844• 11 января в 21:51
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я селючка виходить для вас)
Я сразу по вашей агрессии по отношению ко мне это поняла
svitochkaa• 11 января в 21:52
автор-троль с сывои секты.в топе темка не хорошая просто
Дівчина заглядєніє• 11 января в 21:57
Ответ дляzztop-b844
Так трошки є агресія коли пишуть селюки))Думаю це вас немає дивувати.Якщо ви відноситесь з зневагою до людей за місцем їхнього проживання.Але тим не менш я не ототожнюю всіх людей з міст з вами)
zztop-b844• 11 января в 21:59
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я тут і живу))
Это мы проходили уже, зустріли з теплом і дулею у кишені
zztop-b844• 11 января в 22:01
Ответ дляДівчина заглядєніє
Потому что мы хорошие

Я же исхожу из своего опыта
Более лицемерных людей, чем из села я не видела
Блиск думки• 11 января в 22:09
Ответ дляКонфиденциальность
Работа есть для тех кто хочет работать. + Свои овощи и мясо, опять таки у тех кто работает и хочет, а не ищет отмазки что дорого, тяжело и ТД. Я бедствующих не знаю, кроме алкашей всяких
Та ну її в ду..пу таку роботу, сусіди напроти, теж 3 дітей, він постійно на заробітках, вона щодня то корова, то свині, то дрова рубає, то на городі, звісно з таким графіком на роботу не підеш. Я полуницю збираю і то вже досить з мене.
Хоча якось ввечері почула як вони мене обговорювали, що я незаміжня, а вона так😂 як кажуть ’дякую боже, що не дав такого чоловіка’, що я після роботи в гамаку чай п´ю, а не оте все.
Конфиденциальность• 11 января в 22:13
Ответ дляБлиск думки
Кожному своє ми з міста в село переїхали, мені поки все в кайф, правда і каторжних робіт я не роблю і на гамак часу вистачає.
Дівчина заглядєніє• 11 января в 22:16
Ответ дляzztop-b844
Ну от ви для себе зробили висновки свої.А я впевнено можу сказати тільки про себе,що жодної дулі не тримала і не тримаю до містян.
Дівчина заглядєніє• 11 января в 22:18
Ответ дляzztop-b844
Потому что мы хорошие

Я же исхожу из своего опыта
Так,звичайно у містах зібрались тільки хороші люди.А в селах всі погані і лицемірні.Кожному своє.
Пластилин_Колец• 11 января в 22:45
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Цікаво де це молоко по 40 грн , в моєму селі по 11 грн поиймають, ви уточняйте в якому а то це якась фантастика.
Блиск думки• 11 января в 22:45
Ответ дляКонфиденциальность
Та теж років 10 назад з міста переїхала, величезний будинок і батько пенсіонер, але авто мій маст хев, бо робота школа гуртки все в місті, трохи не вистачає міста де все поруч в пішій доступності, але що поробиш.
Щодо ледачості і города, я дивлюсь як мій батько ’розважається’, купила мотоблока щоб не горбатився там, ціле літо шаманить там, купа відкритих вкладок як покращити врожай, і звісно то робить, а по факту мацюпуся картопля, персик цього року погнив, а якщо порахувати витрачені ресурси, то піду краще в атб і куплю трохи. Щоб домашне молоко купити, майже потрібно вставати в чергу, бо достатньо однієї руки щоб порахувать корів на селі. В цілому бачу більш менш пристойні хати в тих хто працює в місті, і то з певними професіями.
Там-тарарам• 12 января в 00:13
Ответ дляМУСЯкомарова
Теж завжди було цікаво.
Як такою тупнею можна себе розважити?
Ніколи цього не розуміла.
Вот тоже, все кричат часто «троль», а какой смысл в этих темах? Кому они надо?
Конфиденциальность• 12 января в 01:13
Ответ дляПластилин_Колец
У нас ніхто молоко не здає, всі продають по ринковій ціні. Ще спробуй купити, бажаючих багато
Пластилин_Колец• 12 января в 07:39
Ответ дляКонфиденциальность
Села бувають різні.
Конфиденциальность• 12 января в 08:38
Ответ дляПластилин_Колец
Села бувають різні.
Ну ось і не треба всі по свому міряти
Пластилин_Колец• 12 января в 15:11
Ответ дляКонфиденциальность
Ну ось і не треба всі по свому міряти
Ну то і ви не міряйте по своєму.