Ростки жимолости• 11 января в 20:44
Треш життя в селі
Живемо бідно, чоловік працює на маршрутці, я господарка. Маємо трьох дітей, економимо на всьому - починаючи від свічок замість світла до того, що записуємо скільки туалетного папіру використали. Порадьте будь ласка, як можна виправити таке лайнове життя?
Конфиденциальность• 11 января в 21:39
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вʼєтнамці це так))У нас теж колись вʼєтнамці були їм головне зелень.Це чудовий економ варіант.Я саме про курей і качок.У батьків щодня 2 відра по 15 л пшениці і кукурудзи йде.Прравда і курей 90.Але насправді я повністю погоджуюсь,якщо не лінуватись у селі можна жити добре.
Ну так у 90 кур и яиц не мало, которые можно продать и отбить затраты на корм
zztop-b844• 11 января в 21:41
Ответ дляКонфиденциальность
Уток и кур нет.
У меня вьетнамские свинки. Когда на улице трава зерна не даю, осень-зима больший процент в корм даю кормовой буряк, тыкву и не много зерна и картохи. За период весна-осень вполне реально вырастить тыких свинок. Да, не большие, но расходов на корм не много,и трудозатраты не большие
Жадная вы
Бедные ваши свинки...(((
Конфиденциальность• 11 января в 21:42
Ответ дляzztop-b844
Жадная вы
Бедные ваши свинки...(((
Это травоядные свинки, они не жалуются) от зерна у них только сало растет, а такого мне много не надо
Дівчина заглядєніє• 11 января в 21:42
Ответ дляzztop-b844
Они нас городских тоже не любят
Ви ж розумієте,що притягуєте те,що самі посилаєте?))
zztop-b844• 11 января в 21:43
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вы реально жили среди селюков, что вы их так защищаете?
Блондинка в Шоколаде• 11 января в 21:44
Ответ дляПластилин_Колец
Чому, в селі роботи не має, у автора 3 дітей, зп чоловіка не вистачає, все реально, в селах багато бідних, простих людей.
Ну можна ще корову тримати, молоко здавати, але то невеликі гроші, а праця важка, ну що там ше яйця, горіхи можна продавати, гарбузове насіння, пір´я,подушки....
Та прям, літр молока по 40 грн, 1000 грн мін в день заробите
Дівчина заглядєніє• 11 января в 21:45
Ответ дляКонфиденциальность
Звичайно.Це ж вигодовують не для власного задоволення.
Конфиденциальность• 11 января в 21:46
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ну і мова ж про те що хто хоче заробити той заробить, чи хоча б нагодує нормально родину. А не ось це все
Синиця у спідниці• 11 января в 21:47
Ответ дляк.Буланова
Є багаторазовий туалет папір. Прати можна в річці
Можна взагалі мити водичкою, замість мила - попіл прокип´ятити, через шкарпетку процідити, буде чудовий мийний засіб, яким користувалися наші пра-прабабусі
Дівчина заглядєніє• 11 января в 21:48
Ответ дляzztop-b844
Я тут і живу))
І всіх хто приїхав під час війни зустріла з теплом без жодної зневаги.І навіть ті,хто пересікнувся зі мною буквально на декілька годин досі залишаються на звʼязку.І зараз в нас залишились люди з Донецької області,з Києва,з Херсона хтось вже і працює другий рік.І чудове спілкування і жодної думки,що вони гірші чи щось подібне.
Дівчина заглядєніє• 11 января в 21:48
Ответ дляКонфиденциальность
Звичайно.Я просто уточнила.
Дівчина заглядєніє• 11 января в 21:49
Ответ дляzztop-b844
Я селючка виходить для вас)
фрау Гітта• 11 января в 21:51
Ответ дляКонфиденциальность
А вообще обратила внимание что в последнее время часто елозят тему многодетных. Что бы что?
Чтобы то самое...
zztop-b844• 11 января в 21:51
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я селючка виходить для вас)
Я сразу по вашей агрессии по отношению ко мне это поняла
Дівчина заглядєніє• 11 января в 21:57
Ответ дляzztop-b844
Так трошки є агресія коли пишуть селюки))Думаю це вас немає дивувати.Якщо ви відноситесь з зневагою до людей за місцем їхнього проживання.Але тим не менш я не ототожнюю всіх людей з міст з вами)
zztop-b844• 11 января в 21:59
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я тут і живу))
Это мы проходили уже, зустріли з теплом і дулею у кишені
zztop-b844• 11 января в 22:01
Ответ дляДівчина заглядєніє
Потому что мы хорошие
Я же исхожу из своего опыта
Более лицемерных людей, чем из села я не видела
Я же исхожу из своего опыта
Блиск думки• 11 января в 22:09
Ответ дляКонфиденциальность
Работа есть для тех кто хочет работать. + Свои овощи и мясо, опять таки у тех кто работает и хочет, а не ищет отмазки что дорого, тяжело и ТД. Я бедствующих не знаю, кроме алкашей всяких
Та ну її в ду..пу таку роботу, сусіди напроти, теж 3 дітей, він постійно на заробітках, вона щодня то корова, то свині, то дрова рубає, то на городі, звісно з таким графіком на роботу не підеш. Я полуницю збираю і то вже досить з мене.
Хоча якось ввечері почула як вони мене обговорювали, що я незаміжня, а вона так😂 як кажуть ’дякую боже, що не дав такого чоловіка’, що я після роботи в гамаку чай п´ю, а не оте все.
Конфиденциальность• 11 января в 22:13
Ответ дляБлиск думки
Кожному своє
ми з міста в село переїхали, мені поки все в кайф, правда і каторжних робіт я не роблю і на гамак часу вистачає.
Дівчина заглядєніє• 11 января в 22:16
Ответ дляzztop-b844
Ну от ви для себе зробили висновки свої.А я впевнено можу сказати тільки про себе,що жодної дулі не тримала і не тримаю до містян.
Дівчина заглядєніє• 11 января в 22:18
Ответ дляzztop-b844
Потому что мы хорошие
Я же исхожу из своего опыта
Так,звичайно у містах зібрались тільки хороші люди.А в селах всі погані і лицемірні.Кожному своє.
Пластилин_Колец• 11 января в 22:45
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Цікаво де це молоко по 40 грн , в моєму селі по 11 грн поиймають, ви уточняйте в якому а то це якась фантастика.
Блиск думки• 11 января в 22:45
Ответ дляКонфиденциальность
Кожному своє
Та теж років 10 назад з міста переїхала, величезний будинок і батько пенсіонер, але авто мій маст хев, бо робота школа гуртки все в місті, трохи не вистачає міста де все поруч в пішій доступності, але що поробиш.
Щодо ледачості і города, я дивлюсь як мій батько ’розважається’, купила мотоблока щоб не горбатився там, ціле літо шаманить там, купа відкритих вкладок як покращити врожай, і звісно то робить, а по факту мацюпуся картопля, персик цього року погнив, а якщо порахувати витрачені ресурси, то піду краще в атб і куплю трохи. Щоб домашне молоко купити, майже потрібно вставати в чергу, бо достатньо однієї руки щоб порахувать корів на селі. В цілому бачу більш менш пристойні хати в тих хто працює в місті, і то з певними професіями.
Там-тарарам• 12 января в 00:13
Ответ дляМУСЯкомарова
Теж завжди було цікаво.
Як такою тупнею можна себе розважити?
Ніколи цього не розуміла.
Як такою тупнею можна себе розважити?
Ніколи цього не розуміла.
Вот тоже, все кричат часто «троль», а какой смысл в этих темах? Кому они надо?
Конфиденциальность• 12 января в 01:13
Ответ дляПластилин_Колец
У нас ніхто молоко не здає, всі продають по ринковій ціні. Ще спробуй купити, бажаючих багато
Пластилин_Колец• 12 января в 07:39
Ответ дляКонфиденциальность
Села бувають різні.
Конфиденциальность• 12 января в 08:38
Ответ дляПластилин_Колец
Села бувають різні.
Ну ось і не треба всі по свому міряти
Пластилин_Колец• 12 января в 15:11
Ответ дляКонфиденциальность
Ну ось і не треба всі по свому міряти
Ну то і ви не міряйте по своєму.