Ростки жимолости• 11 января 2025

Треш життя в селі

Живемо бідно, чоловік працює на маршрутці, я господарка. Маємо трьох дітей, економимо на всьому - починаючи від свічок замість світла до того, що записуємо скільки туалетного папіру використали. Порадьте будь ласка, як можна виправити таке лайнове життя?
svitochkaa• 11 января 2025
автор-тріль .
Королева ганделику• 11 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
А чим допомагає записувати скільки використаної туалетного паперу? Виходить не економія, ви ж ще витрачаєте звичайний папір для запису і чорнило в ручці😀
Можев смартфоні в нотатках.
Заліковий троль• 11 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
Вже пробували, але для сушки потрібна електроенергія
Сушіть на вітру на вулиці
svitochkaa• 11 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Живу в селе, тоже трое детей. Скажу так - автор жирный тролляка
Пищалка• 11 января 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Чому, в селі роботи не має, у автора 3 дітей, зп чоловіка не вистачає, все реально, в селах багато бідних, простих людей.
Ну можна ще корову тримати, молоко здавати, але то невеликі гроші, а праця важка, ну що там ше яйця, горіхи можна продавати, гарбузове насіння, пір´я,подушки....
А можна ще город.
Огірки, помідори, картопля.

На зиму квашені овочі на базар возити.
І не молоко здавати за копійки, а сир зробити, сметану і разом з овочами відвезти в базар.
Борисфенка• 11 января 2025
Же ви берете стільки свічок?
Пластилин_Колец• 11 января 2025
Автор, а що ви робите вдома?
Скільки років дітям, господарство якесь маєте, а то щось так мало інформації окрім свічок і туалетного паперу.
Заліковий троль• 11 января 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Можев смартфоні в нотатках.
А смартфон заряджати - е/е витрачати !!!
Конфиденциальность• 11 января 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Ой, поживіть там на постійній основі, цього року такий неврожай, що моркви своєї не має.
Так само все потрібно купувати.
Открываем глаза и читаем ещё раз - ЖИВУ В СЕЛЕ. ВСЕ не покупаю - картоха, морковка и ТД свои, мясо перепелов, кур, уток, кролей,🐷свое, яйца куриные перепелиные тоже. Покупаю овощи не сезонные и рыбу.
Рукомордые, аргумент напишите
Конфиденциальность• 11 января 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Автор, а що ви робите вдома?
Троллит
Королева ганделику• 11 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ну а що робити...
Атланта• 11 января 2025
Зачем вы записываете? Вы же дополнительную бумагу тратите! Экономия должна быть экономной!
ОйЙой• 11 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
Влітку - не потрібна.
Я на дачі сушу яблука та груші, накриваючи марлею, щоб мухи не сідали.
автор Ростки жимолости • 11 января 2025
Ответ дляАтланта
В телефон записую
Дівчина заглядєніє• 11 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Рукомордые, аргумент напишите
Ви забули згадати одну маленьку деталь все це треба годувати))А це означає купувати корм.
Да_Я_ТакаЯ_• 11 января 2025
Подмывайтесь вместо бумаги, думаю колодец у вас есть.
Где тут 0?• 11 января 2025
Люди, які живуть в селі і працюють, а не сидять на Совєтчіці, дуже добре живуть. А такі, як ви і Людатрудноочень, лінійкою відміряють й сушать туалетний папір і побираються по форумах
Прибираю щодня• 11 января 2025
Можно вместо масла намазывать хлеб жиром, который стекает с ваших тем.
ПрипоРошенная• 11 января 2025
Ответ дляПластилин_Колец
якщо є маршрутка-значить не забите село. є можливість тримати господарство і є де продавати лишки. ( чоловік чудово може допомагати в вільний час.)
а взагалі,автор забув за опцію ’субсидія’,то і б при свічках не сиділи б.
ОйЙой• 11 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
Я в цьому році велику ділянку (яка раніше не використовувалась) засадила картоплею, гарбузами, огірками, помідорами. Розсаду помідор виростила сама.
Картопля вродила, продаю сусідам по 25 грн/кг. Гарбузи теж по трохи продаю. Огірки/помідори засолила - до наступного врожаю вистачить.
Чи багато я возилася - ні. Нічого не підсапувала. Жуків не травила (перед посадкою обробила картоплю, цього вистачило). Помідори з огірками два рази на тиждень поливала.
ПрипоРошенная• 11 января 2025
Ответ дляк.Буланова
Є багаторазовий туалет папір. Прати можна в річці
в селі ростуть лопухи, це ж яка ЕКОНОМІЯ!!!. ).
к.Буланова• 11 января 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Ще скажіть календар відривний
Мама Никитки-2• 11 января 2025
Працювати не пробували?
Викупана• 11 января 2025
Ответ дляПластилин_Колец
У мене мачуха в селі живе на пенсію мінімальну.
На ній онука. Мама дитини бухає тому ніякої фінансової допомоги на дитину немає.
Мачусі 70.
Вона вирощує на городі і продає овочі, влітку ягоди, яйця. До цього року були свині і качки, але сил на них немає.
Дитина вдягнена, взута, в неї є гаджети, і в принципі основне, що потрібно дитині.
Просто за рахунок продажу городини.
Але так, вона вкалує.
автор Ростки жимолости • 11 января 2025
Щодо тримання огороду та тварин - в нас маленький дім та все оброслено бурʼянами
к.Буланова• 11 января 2025
Ответ дляПищалка
А можна ще город.
Огірки, помідори, картопля.

На зиму квашені овочі на базар возити.
До нас селяни возять кровянку, сальтісони, смажену та сиру рибу, шуби-мімози-голубці-блінчики. Було б бажання крутитися
к.Буланова• 11 января 2025
Ответ дляОйЙой
Розсада!! Доречі. Пакетик 10-30 грн, розсада 8-15 грн штучка
Белая котичка• 11 января 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Сколько было родни и знакомых в селе, бедно не жил никто. Выращивали, продавали, а когда еще и работа есть, то вообще прекрасно.
То правда. Мамин брат живе в селі. Людина у віці, але тримають господарство, садять городи і їсти-пити мають.
к.Буланова• 11 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
Ото хадзєйка, дома сидить а обійстя в бурянах
автор Ростки жимолости • 11 января 2025
Створила нову тему - Продовження!