Ростки жимолости• 11 января 2025

Треш життя в селі

Живемо бідно, чоловік працює на маршрутці, я господарка. Маємо трьох дітей, економимо на всьому - починаючи від свічок замість світла до того, що записуємо скільки туалетного папіру використали. Порадьте будь ласка, як можна виправити таке лайнове життя?
Мишка-шалунишка• 11 января 2025
Так якщо ви господарка, то вирощуйте городину на продаж, курей , качок, індиків і т.д. Або знайдіть роботу віддалено.

Коник-стрибунець• 11 января 2025
Треба дочекатись літа. Замість туалетного паперу можна лопухом підтиратись, ось і економія:)
zztop-b844• 11 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Работа есть для тех кто хочет работать. + Свои овощи и мясо, опять таки у тех кто работает и хочет, а не ищет отмазки что дорого, тяжело и ТД. Я бедствующих не знаю, кроме алкашей всяких
Вот я тоже не верю про сказки про бедную жизнь в сёлах

Когда я жила забитом селе, на мои мастер классы по танго и ораторскому мастерству огромная очередь из клиентов-селюков стояла и я зарабатывала 6 тыс евро не напрягаясь.
Опять же, куры, утки, свыни - всё своё, это не тяжело и я кушала всё своё, клубника ,картошка, укропчик с грядки тоже времени не отнимают - у меня всегда хватало ещё времени на маникюры, театры, концерты и ночные клубы, которых было достаточно в доступности от моей мазанки.

Так что, автор, хватит троллить, лакшери жизнь в селе - это просто
Там-тарарам• 11 января 2025
Ответ дляФуліганка
Чтоб форум не заглох. Но шлака много сочиняется реально.
Это типо создатели делают?
Где тут 0?• 11 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
Щодо тримання огороду та тварин - в нас маленький дім та все оброслено бурʼянами
Пишіть адресу, приїдемо бур´яни поприбираємо і туалетного паперу привеземо. То може ви хоч щось зробіть, щоб жити як нормальні люди то роблять? Ви там днями спите і бухаєте? Ох і троляка
ОйЙой• 11 января 2025
Ответ дляк.Буланова
Розсада!! Доречі. Пакетик 10-30 грн, розсада 8-15 грн штучка
Так-так. Я в минулому році купила два пакетика томатів. Виявилось, що в кожному з них було по 50 зерняток. І вся ця розсада добре виросла, всі підвіконня зайняла. Спочатку вирощувала в харчових контейнерах. Єдине на що витратила гроші - купила пивні пластикові стакани, щоб опісля купировки розсадити розсаду по окремим стаканчиками.
к.Буланова• 11 января 2025
Ответ дляОйЙой
А лампа у вас є чи на підвіконні? Я от планую лампу купити
МУСЯкомарова• 11 января 2025
Ответ дляТам-тарарам
А объясните, зачем это делают тут?
Теж завжди було цікаво.
Як такою тупнею можна себе розважити?
Ніколи цього не розуміла.
к.Буланова• 11 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
Створила нову тему - Продовження!
Навіщо? Вам однієї мало?

МУСЯкомарова• 11 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
автор-тріль .
Манька!
Та ти шо!
Тут такі хіба бувають?? 😄
Конфиденциальность• 11 января 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ви забули згадати одну маленьку деталь все це треба годувати))А це означає купувати корм.
Лайф хак- корм тоже можно вырастить, а не бурьяны. Хотя летом даже бурьяны прекрасно идут в корм, просто надо знать кого ими кормить
ОйЙой• 11 января 2025
Ответ дляк.Буланова
Ні, без лампи вирощувала.
Посадила розсаду в квітні місяці. Вже в Києві на підвіконні було достатньо світла. Не винянулась. Росла товстенька.
МУСЯкомарова• 11 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
Це классно, вони ж фотосінтез роблять, рослинки
к.Буланова• 11 января 2025
Ответ дляzztop-b844

А де такі забиті села, з театрами, нічними клубами та селянами, котрим потрібно ораторське мистецтво.
Конфиденциальность• 11 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
Японамама
Яка ж господарка як ви ледащо звичайне
Дівчина заглядєніє• 11 января 2025
Ответ дляРостки жимолости
А це вже ваша лінь.
Дівчина заглядєніє• 11 января 2025
Ответ дляzztop-b844

А що за слово таке клієнтів - селюків?
Чому з такою зневагою?
Я тертий жук• 11 января 2025
Ідіть працювати, буде краще з коштами
Дівчина заглядєніє• 11 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
На самих бурʼянах не виростити курей і качок)це просто між іншим.

Дівчина заглядєніє• 11 января 2025
Ответ дляк.Буланова
Це швидше у місто їздила,а жила в селі.
zztop-b844• 11 января 2025
Ответ дляк.Буланова
Майже скрізь
Альфасамка• 11 января 2025
головне шо секс був
Пластилин_Колец• 11 января 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
А що за слово таке клієнтів - селюків?
Чому з такою зневагою?
Заздрять селюкам мабуть
Дайте вподобайок• 11 января 2025
У вас отличная жизнь! Что вы исправлять хотите? Вообще уже совести нет…
Конфиденциальность• 11 января 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Уток и кур нет.
У меня вьетнамские свинки. Когда на улице трава зерна не даю, осень-зима больший процент в корм даю кормовой буряк, тыкву и не много зерна и картохи. За период весна-осень вполне реально вырастить тыких свинок. Да, не большие, но расходов на корм не много,и трудозатраты не большие
Пластилин_Колец• 11 января 2025
Ответ дляАльфасамка
головне шо секс був
Кому що болить.
Виннипуховна• 11 января 2025
Вспомнила бывшую соседку. Знала что где дешевле купить. Даже за спичками с разницей 20коп шла с пол часа. Зато муж не заморачивался где купить сигареты, водку дешевле. Ваш муж на себе экономит?
Дівчина заглядєніє• 11 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Уток и кур нет.
Вʼєтнамці це так))У нас теж колись вʼєтнамці були їм головне зелень.Це чудовий економ варіант.Я саме про курей і качок.У батьків щодня 2 відра по 15 л пшениці і кукурудзи йде.Прравда і курей 90.Але насправді я повністю погоджуюсь,якщо не лінуватись у селі можна жити добре.
Дівчина заглядєніє• 11 января 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Заздрять селюкам мабуть
Мене просто дивує,що люди були клієнтами цієї пані,а вона з такою зневагою написала.Можна ж просто селяни.І вже зовсім інакше звучить.
zztop-b844• 11 января 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
А що за слово таке клієнтів - селюків?
Чому з такою зневагою?
Они нас городских тоже не любят