Сонячний зайчик• 11 января в 21:49

Прийму в подарунок парфуми

Бачу, що нікому жодного разу не подарували. Може мені пощастить? Була б щиро вдячна
МинерАлочка• 11 января в 22:23
Ответ дляСонячний зайчик
От і могли б зробити гарний вчинок. Але для цього треба бути людиною
Яка Ви мила, жінко🤣🤣🤣
Подаруйте мені 100 баксів, а я подарую вам парфуми. Будьте людиною, зробіть гарний вчинок. Ну що, автор?
Шоколадный торт• 11 января в 22:23
Ответ дляСонячний зайчик
Я не клянчила і не маніпулювала. Я відповідаю хамством на хамство
Я вам не хамила. Констатувала факт
автор Сонячний зайчик • 11 января в 22:23
Ответ дляМинерАлочка
Яка Ви мила, жінко🤣🤣🤣
Я дуже мила
КокоСина• 11 января в 22:23
Ответ дляСонячний зайчик
Отримали?
Ні
автор Сонячний зайчик • 11 января в 22:24
Ответ дляШоколадный торт
Я вам не хамила. Констатувала факт
Це лише ваша думка, можете її залишити собі
Шоколадный торт• 11 января в 22:24
Ответ дляСонячний зайчик
І ви свою там же лишайте
МинерАлочка• 11 января в 22:24
Ответ дляСонячний зайчик
Я дуже мила
Я теж хочу подарунок, що можете запропонувати?
автор Сонячний зайчик • 11 января в 22:25
Ответ дляШоколадный торт
І ви свою там же лишайте
Я сама буду вирішувати в моїй темі де і що мені лишати або ні
Шоколадный торт• 11 января в 22:26
Ответ дляСонячний зайчик
Ну , з таким тоном ви дулю й отримаєте. Хочете, щоб вам щось дали-мусите бути лагідною, спокійною і чемною. А не розмахувати правилами, бо я тут каралєва, це моя тема.
автор Сонячний зайчик • 11 января в 22:27
Ответ дляШоколадный торт
Досить мені писати, вам нудно?
Трільчиха• 11 января в 22:27
Есть такой, почти новый.
Шоколадный торт• 11 января в 22:28
Ответ дляТрільчиха
Есть такой, почти новый.
Підійде автору якраз
автор Сонячний зайчик • 11 января в 22:28
Ответ дляШоколадный торт
Підійде автору якраз
Собі візьміть. Інші не підходять, а цей якраз
Шоколадный торт• 11 января в 22:30
Ответ дляСонячний зайчик
Мені не підходять, бо змінились смаки, користуюсь лише перевіреним Ланвен. З Франції привезли-стоять. І навіть закохалась думка, щось вам віддати, але ні, ви цього не заслужили ще у всесвіту
Патика-мотика• 11 января в 22:30
Ответ дляСонячний зайчик
почему вы так? Кобра- это буджетный аналог Диор пуазон
МинерАлочка• 11 января в 22:30
Ответ дляТрільчиха
Есть такой, почти новый.
В цьому році актуально 😁
автор Сонячний зайчик • 11 января в 22:30
Ответ дляШоколадный торт
А ви заслужили мати парфуми і не могти користуватись. Злюкам не щастить
Шоколадный торт• 11 января в 22:33
Ответ дляСонячний зайчик
Дорогенька, я ті парфуми можу продати або подарувати нормальним людям(брайт крістал подрузі на нр, родичам імператрицю з закордону, інші розподілю теж), а у вас немає ні грошей, ні парфумів. Стидоба-отак клянчити. Парфуми це взагалі не обов´язково, і без них можна прожити
Шоколадный торт• 11 января в 22:33
Ответ дляСонячний зайчик
Ви взагалі розумієте, що вам доведеться відкритись, якщо щось і перепаде? Чи без аноніму борза рота відкривати?
автор Сонячний зайчик • 11 января в 22:34
Ответ дляШоколадный торт
Ви нічого про мене не знаєте, я нічого не клянчила. І мені не соромно. І я можу без них легко жити
автор Сонячний зайчик • 11 января в 22:35
Ответ дляШоколадный торт
Я можу відкритись, і я нормальна, не переживайте
Шоколадный торт• 11 января в 22:36
Ответ дляСонячний зайчик
Та я бачу, як легко, аж прийшли на форум просити, ще й робити винними тих, хто вам не дає парфуми(не роблять людські вчинки). Самі написали ж - були б 100 доларів, купили парфуми. Краще купіть 100 доларів, парфуми можуть перестати подобатись через ті ж самі гормональні зміни, а долар ростиме завжди і його купити вигідніше в 10 разів.
МинерАлочка• 11 января в 22:37
Автор, Ви ціни бачили на парфуми? Та й не тільки на парфуми. Люди, які працюють зранку до ночі, заробляють гроші, не віддадуть вам, незнайомій людині, парфуми безкоштовно бо вам так захотілось 😁
Я не засуджую, але можна піти і придбати на розпив будь який парфум.
Я, наче і зарабляю по нинішнім міркам, більш-менш, але беру тільки розпив.
На розпив, гадаю, грошей у вас вистачить.
МинерАлочка• 11 января в 22:37
Ответ дляСонячний зайчик
Так чого не живете тоді?
Шоколадный торт• 11 января в 22:38
Ответ дляМинерАлочка
Так чого не живете тоді?
Бо язик гострий, а срака хитра
автор Сонячний зайчик • 11 января в 22:43
Ответ дляШоколадный торт
Бо язик гострий, а срака хитра
У вас?
Ответ дляМинерАлочка
Так чого не живете тоді?
Живу, а ви маєте багато парфумів?
МинерАлочка• 11 января в 22:46
Ответ дляСонячний зайчик
Живу, а ви маєте багато парфумів?
А що Вам дасть ця інформація?
Вище, я вам відповіла на це питання.
Якщо уважно читаєте, то побачите відповідь.
Шоколадный торт• 11 января в 22:46
Ответ дляСонячний зайчик
У вас?
Тут тільки одна хитросрака просить шарові парфуми
автор Сонячний зайчик • 11 января в 22:47
Ответ дляШоколадный торт
Хитросрака у тебе, я шикарна людина