Ксерокопия ночи• 11 января 2025

Что в вашей работе есть трешового

Поделитесь
Своего не предлагать• 12 января 2025
Коли не настають вагітності в пацієнтів.
маминаБубочка• 12 января 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Це ще вияляється не такий і пізній час. В мене була клієнтка, яка дзвонила пару раз на місяць о другій ночі у вайбер і просила терміново рахунок. Тільки де мені йо взяти, невідомо.
Люблю ещё, когда в отпуск звонят. И какую-то херню хотят выяснить. Типа: а как мне снимать деньги без комиссии в банкомате?
ЛюблюДевчонок• 12 января 2025
Ответ длямаминаБубочка
Ну вони можуть не знати про вашу відпустку, але телефонувати в суботу о другій ночі сестиматично це бобойка хвора.
маминаБубочка• 12 января 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я всім кажу, що я у відпустці. Все вони знають.
Пацелуйнитуда• 12 января 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Соц.робота з різними бенефіціарами - інвалідами, психічно хворими, людьми у поважному віці, засудженими, особами без громадянства. Інколи розповіді послухаєш - це треш
Бенефіціар – це особа, яка отримує дохід від власних активів, переданих в довірче користування іншій особі. Наприклад, бенефіціаром вважається акціонер, який передав свої акції в користування брокеру та отримує за це дивіденди.
Маурита• 12 января 2025
Ответ дляНиф_ниф
фото
А что это?) Вы в секонде работаете?)
ЛюблюДевчонок• 12 января 2025
Ответ длямаминаБубочка
Таке теж буває, особливо подобалось коли всіх попередив, а вони ж в перший день розривають гарячу лінію. Добре, що всі розмови пишуться.
НаБалКоніХодять• 12 января 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
з однаковими іменами? )))
Аха)))) вам смешно а я чувствую себя на работе как на шри-ланке)
Аноним_1857• 12 января 2025
Камери в кабінеті і ген дір, служба охорони і диспетчери постійно переглядають їх і слухають онлайн. Як в кунц камері. Я розумію нагляд на виробництві але ж не у офісних клерків. Типу для безпеки. Це прям мега напрягає. А ще жадність керівництва. Ні премій ні корпоративу ніяких плюшок для робітників. А на новий рік ми працювали не до 18 а до 17, хоча у всіх клієнтів були вихідні, і склад стояв без роботи як і офіс. Хоча робота подобається і колектив чудовий але оці два фактори заставляють періодично переглядати нові вакансії.
ПробілНеПрацює• 12 января 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
то не найгірше відчуття насправді) залишилося уявити себе на пляжі біля океану :)
Дверной_Проем• 12 января 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Бенефіціар - інвалід.... Це в прямому сенсі?
Дверной_Проем• 12 января 2025
Моя закоханість...заважає дууже
Тишком нишком• 12 января 2025
Как-то так.
З понеділка на дієті• 12 января 2025
Хочется, чтобы работа не всегда была на грани. Чтобы были дни, когда можно в рабочее время вспомнить о чем-то еще.
Я так неделю собиралась расписание уроков ребенку напечатать.
ДаЗдраПерма• 12 января 2025
Я більше чотирьох років відпрацювала у секс-шопі , зараз працюю знову з людьми, але в оборонному секторі.)) Найгірше не тільки в роботі, але і взагалі- це люди. Ракова пухлина планети.
Привіт з ботойбіччя• 12 января 2025
Ответ дляБесбардак
Неадекватные родители. Работала учителем.
Можно примеры неадекватно поведения, что запомнилось
Миззери• 12 января 2025
Шлифовка , это жесть -ненавижу
Лепетун• 12 января 2025
Ответ дляТишком нишком
Как-то так.
Класс, хотела бы так работать
Бутербродница• 12 января 2025
Работа(на скорой) и копеечная зарплата. Не знаю даже что трэшовее((
Мию чакри щоденно• 12 января 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
У нас це кінцевий отримувач вигоди (допомоги)