графиняВишенка• Изменено 12 января в 11:38

Чоловік старший на 18 років. Як жити, коли він вийде на пенсію?

Зараз мені 30, йому 48.
Ми - звичайні люди, не бізнесмени.
Він працює інженером.
Що буде, коли йому буде 65?
Хочемо дитину, але ж це означає, що підніматиму її сама.
А я мріяла про велику родину - сама не справлюсь.
Почала відчувати сильну тривогу. Як би ви бачили ситуацію?
КоролеВешна• 12 января в 11:49
Ответ дляграфиняВишенка
Бо ми хотіли пожити для себе
Мужчина просто готовит себе сиделку на будущее
Танцепесенная• 12 января в 11:49
Ответ дляграфиняВишенка
Була непопулярною серед ровесників, хотілось стосунків.
Він виглядав у свої 40 років дуже і дуже класно.
Так і влипла, що вже 7 років разом, одружені
А, понятно, все, вопросов нет.
Мамы, папы, любите своих девочек, настраивайте на хорошее, не прививайте им комплексы в погоне за ’А вон у соседей дочка...’, чтобы они потом с кем попало от страха одиночества не связывались...
ТаЕщеОптимистка• 12 января в 11:53
Ответ дляграфиняВишенка
Ну з мене також здуває.
Ніжний, турботливий. Але що це мені дасть, якщо він піде на пенсію?
Ви тільки зараз про це подумали?
Така собі історійка🫤
любименькая• 12 января в 11:56
Ответ дляграфиняВишенка
Ну з мене також здуває.
до пенсії ви ще встигнете і трьох народити. Питання, чи зможете ви в свої 45-50 утримувати дітей і чоловіка-пенсіонера? Хіба що у нього буде гарна пенсія.
А якщо ні, то розлучайтесь зараз, дайте йому можливість знайти собі жінку по віку, а не покинути в його 65, коли він точно буде дряхлим дідом.
ЛеньГуглить_правда• 12 января в 11:56
Ну прокачайте себя. Потому как и молодой не факт что будет со стабильной зп, ну или не погибнет в 40
мегамоСГ• 12 января в 11:58
Ответ дляграфиняВишенка
Ну з мене також здуває.
Які діти? Ви шо,?
Моя мама родила в 39, батькові було 50, займався лише собою, йому нафіг то не треба було. Став до старості жадним, всіх підозрював у всьому
Мама робила на 3х роботах щоб витягнути.
Не обрікайте дитину
любименькая• 12 января в 11:58
Ответ дляКоролеВешна
не перебільшуйте)
Ніхто в 40-50 років не думає про ’сіделку’. І багатьом вона не потрібна і в 80.
А до того часу ще треба дожити.
ГейТуда• 12 января в 12:00
Чому за 7 років спільного життя Ви не народили дитину, коли так хочете?
Мурзилка• 12 января в 12:00
Ответ дляграфиняВишенка
А діти є?
Мая твая не панимать• 12 января в 12:03
Вам 30, шукайте нового чоловіка і скоріше. Віддасте молодість діду
КоролеВешна• 12 января в 12:04
Ответ длялюбименькая
не перебільшуйте)
А до того часу ще треба дожити.
Читайте внимательно-на будущее. До 80 мало кто доживает, а мужчины - отдельная история, инсульты, инфаркты и т.д
Мию вікна у мороз• 12 января в 12:06
У знакомой муж на 20 лет старше. Родила в 20 и 26 лет. Но там он как раз бизнесмен, иначе сомневаюсь, что она бы вышла за него
Все і одразу• 12 января в 12:06
Можно найти ровесника и уйти в ближайшее время. У вас оч большая разница, может лет через 5 вы уже будете содержать ребёнка и няньчить мужа. Сама, вся ответсвенность на вас. Он ведь у вас не бизнесмен с недвижимостью.
А так и вы и он можете успеть встретить партнёров подходящих. Для спокойной жизни друг для друга - он, а вы равного молодого партнёра вместе растить ребёнка и спокойно побыть в декрете, и бюджет больше на нем. У вас оч большая разница, решение только за вами.
любименькая• 12 января в 12:07
Ответ дляКоролеВешна
моему мужу 47, в нашем окружении всем 44-48, никто из них не думает ни о каких сиделках и старости) Все занимаются спортом и строят карьеру, а кто-то бизнес.
Может в вашем окружении 48 лет - это уже дряхлые старики, которые думают, как дожить до пенсии. Но мне кажется о таком не думают и в 60-70, если мужчина активен и бодр.
Забагаловка• 12 января в 12:08
Ответ дляграфиняВишенка
Ну з мене також здуває.
ну то будете 2 тащити. дитину і чоловіка, бо на пенсію не проживеш,(або і зовсім відмінять),тим більшк,що пенсія у нас намічається з 75,кажись?
--
а по факту..,якщо у вас немає такого супер-кохання з вашої сторони (бо інакше це на світ не витягували б) ..,то варто задуматися. чи потрібен вам той чоловік,як би це паршиво не звучало.
И_В_офигительных_штанах• 12 января в 12:08
Ну как? Узнайте, есть ли у него пенсионный стаж. Середня пенсія в Україні 5 800,00 грн. Пенсія с 04 по 25 число
осень харашо• 12 января в 12:09
Ответ дляГорлаю зрання
опять возраст
знаю много семей где он прилично старше - пылинки с жены сдувают
это жизнь
тут не угадаешь
І в 65 може бути активним і прогресивнішим, ніж той, якому 45. Все залежить від людини.
Пенсія-це не з газеткою біля теоевіщора. А толкового інженера компанія буде тримати, поки він матиме здоровʼя на роботу ходити.
КоролеВешна• 12 января в 12:09
Ответ длялюбименькая
На здоровье. Тема о муже автора, а не о вас
Все і одразу• 12 января в 12:10
А вы можете позволить себе декрет с этим мужем, или не оч прибыльную работу? Он хорошо стоит на ногах или не очень. В его возрасте это сложно, не спать нормально 2 года с младенцем. И при этом работать за троих. И у вас уже сомнения, вы неуверенны
Фокус-Покус• 12 января в 12:11
Ответ дляСумка з негодою
Автор, а у вас є\був батько? Чи як ви в такі стосунки влипли?
Ну, какой может быть отец, если все беспрерывно разводятся?!!
осень харашо• 12 января в 12:11
Ответ длямегамоСГ
Які діти? Ви шо,?
Не обрікайте дитину
Навіщо всіх порівнювати з вашим татом?
Таких, як ваш одиниці.
Є багато толкових і самостійних з доброю душею чоловіків.
Забагаловка• 12 января в 12:11
Ответ длялюбименькая
не перебільшуйте)
А до того часу ще треба дожити.
думать аж бігом.
чоловіку 55,мене висказується,що ’я всіх дітей повипихала ’ з села,де живемо. ..,а я хочу їм нормального життя, а не вкалувати тут за копійки.,
И_В_офигительных_штанах• 12 января в 12:12
Ответ длямегамоСГ
Які діти? Ви шо,?
Не обрікайте дитину
У всіх сімʼях різні ситуації. Знаю, народилась дитина, коли дружині було 38, а чоловікові 53. Той чоловік є зразковим батьком. Дитину всім забезчечив, нікому ні в чому не відмовляв. Золота людина. І мені ще допоміг дуже багато питань вирішити. Коли він може - то допоможе
Фокус-Покус• 12 января в 12:12
Ответ дляграфиняВишенка
Бо ми хотіли пожити для себе
Для себя на пенсии жить надо
Копирайторша• 12 января в 12:12
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3662417-2
прямо продолжение темы
Все і одразу• 12 января в 12:12
На ком сейчас бюджет семьи, что по здоровью у мужа. С ровесниками об этом думать не надо, он бодрый как и вы, скорее всего. А тут надо думать на 20 лет вперёд, и университет у нас платный, кто это сможет оплачивать в 60? Женщине нужно думать о детях и будущем своём и их.
И_В_офигительных_штанах• 12 января в 12:13
Ответ дляКоролеВешна
Так чоловіки помирають раніше жінок
осень харашо• 12 января в 12:13
Ответ дляФокус-Покус
Для себя на пенсии жить надо
На 3-4 тис грн
Фокус-Покус• 12 января в 12:13
Ответ дляКоролеВешна
Да-да, с 40-ка лет исключительно о сиделках думают
Бриджит_Фрикандо• 12 января в 12:13
Ответ дляграфиняВишенка
Ну з мене також здуває.
В моєму оточенні напевно 70-80% пенсіонерів до 70+ років працюючі. Тобто якщо дозволяє здоров´я, то або продовжують на своїй роботі працювати, або ідуть кудись на охорону працювати, бо пенсія маленька. Але звичайно, що і здоров´я в усіх різне, і навіть до пенсії не усі доживають.
Але навіть в мирний час до пенсії не усі доживають, а в умовах війни кожна жінка повинна бути готовою самій дітей виховувати.
Тому тут або готувати заощадження, подбати про нерухомість чи пасивний дохід і народжувати, або припиняти стосунки.